סכמ"ש!

xamyx

New member
../images/Emo183.gifסכמ"ש!

מה שיר השבוע שלכם (של רוני):
מה שיר השבוע שלכם (לא של רוני):
בילוי השבוע שלכם:
סרט-תוכנית-סדרת השבוע שלכם:
סקופ השבוע שלכם:
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם (אתם מוזמנים להוסיף אם יש):
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו:
משהו שהרס לכם את השבוע:
משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא:
פגשת את רוני השבוע? איך היה: שבת שלום לכולם!

xamyx

New member
טוב אני עונה ../images/Emo3.gif

מה שיר השבוע שלכם (של רוני): אין לי אבל שמעתי את בא לי אז...בא לי חח מה שיר השבוע שלכם (לא של רוני): i suoni delle cose (שיר באיטלקית...) בילוי השבוע שלכם: כלום! סרט-תוכנית-סדרת השבוע שלכם: mythbusters.. סקופ השבוע שלכם: שום דבר מעניין לא קרה! תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם (אתם מוזמנים להוסיף אם יש): של רוני...איזה נוסטלגיה לא? משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו: דיסנילנד!! משהו שהרס לכם את השבוע: גיליתי שמישהו מת (החבר הכי טוב שלי כשהיינו קטנים..)
משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: יומהולדת של אחותי וחופש!! פגשת את רוני השבוע? איך היה: לצערי לא!

Gilital8

New member
סכמ"ש

מה שיר השבוע שלכם (של רוני): שיר אהבה צרפתי מה שיר השבוע שלכם (לא של רוני): לכבוד שלושים שנה לפסטיגל רציתי להעביר שיר שקשור בעקיפין לרוני (כלומר מבוצע על-ידי אחותה יעל) בילוי השבוע שלכם: מופעי חנוכה (היפה והחיה, 101 כלבים דלמטים, בת הים הקטנה וכמובן לילה מטורף בפסטיגל) סרט-תוכנית-סדרת השבוע שלכם: ניפגש בסיבוב סקופ השבוע שלכם: המון הצביעו לשיר של טל ורוני (בקושי הצלחתי להכניס את התלושים לתיבת ההצבעה) תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם (אתם מוזמנים להוסיף אם יש):
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו: כל כך כיף סתם להאזין למוזיקה מיוטיוב ולגלוש באינטרנט משהו שהרס לכם את השבוע: התור מכניסה והיציאה מהפסטיגל משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: דיאטה רצינית פגשת את רוני השבוע? איך היה: אתמול כשהיתי בפסטיגל רוני נראתה בריאה כשור כל שנה הפסטיגל ניהיה יותר ויותר מרשים למרות שיש אנשים שחושבים שהפסטיגל מתקלקל עם השנים ואני דווקא רואה שהוא משתדרג וככל שהוא משתדרג יותר ככה הוא מתאים לילדים של היום

למעלה