גמילה מהנקה

cynwhite

New member
../images/Emo184.gifגמילה מהנקה

שלום לכולן, צריכה עזרה בני בן ה- 6 חודשים המסרב לאכול מבקבוק (למרות שקיבל בעבר בקבוק), אני כרגע מחפשת עבודה וסירוב שלו לבקבוק מאוד מגביל אותי, ניסתי בקבוקים / פטמות שונות, האכלה ע"י מישהו אחר בבקבוק כשאני לא בסביבה וכלום הזאטוט מעדיף לרעוב או לעשות טובה ולטעום קצת אבל לא יותר מזה, אני מודאגת מכיוון שגם כך הוא קטן. בנוסף מחפשת המלצה לטיפול בנזלת/ שיעול ממושכים משהו מעבר לאדים, להגביה מזרון, שמן אקליפטוס (אנחנו כבר לא זוכרים מהי שינת לילה).

כמה דברים.

ראשית, האם עכשיו יש צורך בבקבוק? אם אין, אז חכי עם זה. כשזה יהיה כורח המציאות, לא תיהיה לו ברירה. האם הוא שותה מוצרי חלב? האם את אוכלת מוצרי חלב? אם כן, שווה לנסות להוריד אותם (וגם בננות) ולראות אם זה עוזר. אם זה לא עוזר שווה לפנות לרפואה משלימה כלשהי כדי שיעזרו לך לטפל בזה. בהצלחה. יעל

היה לי מקרה דומה

עם ביתי האמצעית וזה היה כשרציתי להכניס אותה לפעוטון בגיל 3 חודשים. כדי להרגיל לבקבוק את צריכה לשאוב את החלב שלך ולא להציע לו מטרנה מן ההתחלה. בהתחלה גם אני ניסית עם המון בקבוקים וככה הכנסתי אותה לפעוטון, מבולבלת (אני) מסרבת לבקבוק (היא) ושם בפעוטון נתנו לה (ממבחר הבקבוקים שהבאתי) בקבוק אוונט פשוט עם החלב ששאבתי (מילאתי להם את הפריזר) וזה הלך מצויין כי היא היתה רעבה, בהתחלה קצת קצת ואחר כך כשראתה שאין לה ברירה ואני אינני, התחילה לאכל בבקבוק כמו כלום. עם ביתי הקטנה כבר למדתי לקח ומגיל חודש שאבתי חלב ופעם אחת ביום נתתי לה חלב שאוב בבקבוק. כל זמן שהייתי בחופשת לידה, כך היא נכנסה לפעוטון כבר עם הכרת הבקבוק ובלי עויינות.

cynwhite

New member
אני שאבתי חלב

ונתתי לו לאכול מידי פעם חלב שאוב בבקבוק ויותר מזה שמתי אותו אצל מטפלת למשך שבוע ימים ונתתי לה חלב שאוב + תחליף חלב, אצל המטפלת הוא סירב לאכול גם החלב השאוב וגם את תחליף החלב או עשה טובה וטעם קצת (השובב הקטן כבר עכשיו מתרגל את צום יום כיפור) אני כבר אובדת עיצות

האם הוא התחיל כבר לאכול מוצקים?

בגיל חצי שנה אפשר בגיל הזה אפשר להתחיל ואולי הוא יגלה עניין במזונות שאין סביבם את המאבק שיש סביב החלב מהבקבוק לעומת מהציצי. יש ילדים שלא מגלים עניין באוכל נוסף ויש כאלה שכן - שימי לב אם הוא מסתכל עליכם כשאתם אוכלים. מקווה שעזרתי.

אופס.. ברח לי כל התוכן

בגיל הזה אפשר להתחיל מוצקים ואולי הוא יגלה עניין במזונות שאין סביבם את המאבק שיש סביב החלב מהבקבוק לעומת מהציצי. יש ילדים שלא מגלים עניין באוכל נוסף ויש כאלה שכן - שימי לב אם הוא מסתכל עליכם כשאתם אוכלים. מקווה שעזרתי.

cynwhite

New member
כן התחלנו לאכול ירקות ופירות

בסוף השבוע היתה התקדמות מדהימה הגיעו אלינו חברים ואחד מהם הצליח לתת לו בקבוק והוא אכל כמו גדול (אני מאושרת ונעלבת באחת) אז החבר קיבל אצלנו "מאסר" לשבוע הקרוב לצורך הענין. תודה לכלולן על העיצות!!!

למעלה