למישהי יש טיפים איך

../images/Emo184.gif למישהי יש טיפים איך

לתת תרופה כשווירוס ההקאות המזוויע תוקף וכל התרופות מוקאות?

gezers

New member
אומרים שלתת לאט

כל פעם טיפונת עם מים, גם אם לוקח שעה לתת את המינון.. בהצלחה! והחלמה מהירה!

יסמין@

New member
כשיש הקאות, אין ברירה אלא לתת נרות

יש תרופות שמופיעות או כטיפות או כנרות.

יסמין@

New member
ברח לי. וכמובן צריך לבדוק

כל נר לכמה טיפות הוא שווה ולעשות את החישוב המתאים. לפעמים נותנים חצי נר.

המצב היחידי שבו התותחון יקבל נר

הוא אם יהיה על
ת יומולדת או אם הוא יוכל להדליק משהו באמצעותו (ברשות או כניסיון בדיקה תמים). נרות רקטליים הולאמו אצלנו מגיל 0 פחות או יותר...

יסמין@

New member
אני מבינה. ובאותו עניין, אני מאוד

מקווה שהוא אוהב לשתות, משום שכמובן מאוד חשוב שהוא ישתה הרבה ככל האפשר, ועדיף נוזלים חמימים. ואת יכולה לבשל אורז ולתת לו לשתות את מי הבישול.

יסמין@

New member
וכמובן, כל

פעם שישתה קצת. כלומר לא שישתה הרבה בפעם אחת ואז הוא עלול להקיא הכל או הרוב, אלא שכל פעם הוא ישתה, וכך יש סיכוי שישאר לו משהו בקיבה. ואם לא בא לו לאכול - שלא יאכל, ובוודאי לא אוכל שמגרה את הקיבה. והעיקר, שיגמר כבר ושיחלים מהר מהר מהר!

gezers

New member
לשם לב עם נרות.. חשוב מאד

לקרוא איך לשבור אם צריך לחלק אותם ולתת פחות משלם, בחלקם (אקמולי למשל) החומר הפעיל נמצא במרכז וחייבים לחלק רק לאורך!

ממי101

New member
טעות !

אקמולי בנרות מגיע היום גם במשקל 80 גר. וחוץ מזה אם משקל הילד מעל 10 ק"ג אפשר לתת נר שלם של 150 גרם.

gezers

New member
מה הקשר?? ../images/Emo12.gif

מה שכתבתי היה בכללי לגבי נרות, האקמולי היה רק דוגמא, ואגב היא נכונה לחלוטין!! למה להכריז על זה כטעות..?

אורora

New member
את צודקת

לי נאמר בדיוק אותו הדבר ע"י כמה רופאים ורוקחים. נרות אקמולי יש לחתוך אף ורק לאורך.

ממי101

New member
אני עניתי על נרות . עדכון קצר

של הרופא ע"י חברת "טבע " שמייצרת את האקמולי היה מבהיר כי כבר אין צורך לחתוך את הנרות. ולכן זאת טעות לחתוך אותם ( בגלל שהגליצרין נמצא בחלק אחד והחומר הפעיל , הפראצטמול , נמצא במקום אחר ( הנמוך ) של הנר . ) לכן יצאו נרות בשמקל 80 גר, שהם מתאימים גם לתינוקות קטנים ולכן אין צורך לחתוך . ושוב , בכל מקרה מעל 10 ק"ג אפשר לתת נר שלם של 150 גר. שתהיו רק בריאים

אפשר לשבור אותם לאורך או באלכסון../images/Emo13.gif

במילא אלינו ה
היחידים שיגיעו בקרוב יהיו
חנוכה...

eרון1

New member
הנרות הם הפתרון הכי יעיל... אבל

אם זה בלתי אפשרי (ואני מכירה הרבה כאלה) אז יש מן אבקה כזו שמכילה מינרלים ומלחים ומחזירה לגוף את כל מה שחסר כתוצאה מההקאות, שממיסים במים ונותנים לשתות טיפין-טיפין... כי אם שותים אפילו חצי כוס מים (בלבד) בבת אחת זה גם גורם להקאות!! אם ההקאות לא מפסיקות והמצב לא משתפר (הפסקות גדולות יותר) תנסי לקנות בבית מרקחת/סופרפארם, ללא מרשם, פשוט המינון שונה כשמדובר בילדים וזו לא תרופה. אם המצב לא מאוד נורא- פשוט לתת כל כרבע שעה כמה לגימות מים וזה כבר יעבור מאליו. רק תשימי לב שאין התיבשות (שתן כהה, יובש בפה וכו') לא להתרגש מחולשה! ההקאות הן נוראיות בקטע הזה, גם כיווץ שרירים וגם "שפיכות" פיזית. מה שלא יהיה אומרים שזה לוקח יומיים-שלושה. שתרגישו טוב

ממי101

New member
האבקה הזאת היא "אלקטרו-רייס"

ואכן זאת אבקה שיש בה גם מינרליים וויטמינים. אם ילד שמקיא מוכן לשתות את זה - זה פתרון טוב לנוזלים שהוא אבד בהקאה. יש את זה בטעם אננס . לא מי יודע מה אבל אולי עדיף מטעם מים ?

NיקהNוני

New member
יש גם נוזל מוכן לשימוש בשם "מינרלי"

מסדרת "טיפטיפות" של כ.צ.ט. מסייע להחזרת המינרלים והמלחים לגוף ומגיע, אאל"ט, בטעם דובדבנים.

lollla

New member
הרופאה שלנו אמרה שגילו שיש בעיה

עם טיפטיפות- זה היה לא מזמן
- וההמלצה לתת אותו בוטלה

למעלה