התפקדות חודש אפריל-

אושRתי

New member
../images/Emo187.gifהתפקדות חודש אפריל-

שיר החודש:
אומן החודש:
אלבום החודש:
תמונת החודש:
אירוע שעשה את החודש לקצת יותר טוב:
אירוע שעשה את החודש לקצת פחות טוב:
מישהו שעשה לכם את החודש:
משהו שהרס לכם את החודש:
מישהו שאתם מצפים/רוצים לראות אותו בזמן הקרוב:
המלצת החודש:
ציטוט/משפט החודש:
מסר לאומה:

תפוז איטי ;[

שיר החודש: Baby You Got Me Wrong אומן החודש: Florian Horwath אלבום החודש: האוסף של הקרדיקרדי תמונת החודש: --> אירוע שעשה את החודש לקצת יותר טוב: מירוץ 3 ק"מ. היה חביב ביותר :) אירוע שעשה את החודש לקצת פחות טוב: ממ... אבודים יוצאים להפסקה של חודש
מישהו שעשה לכם את החודש: רותם מישהו שהרס לכם את החודש: אפחד
מישהו שאתם מצפים/רוצים לראות אותו בזמן הקרוב: נינהההה המלצת החודש: כנסו לאתר של ארץ נהדרת כשמשעמם לכם XD ציטוט/משפט החודש: "מה עשית?! חירבת את החלבלוב יא חתיכת חוליגן" (חיזקי
) מסר לאומה: הכל טו-אוב

עוד ציטוט קורעXD

ממשפחת סימפסון
הומר: "אני לא מפספס שום דבר. (הולך לחדר אחר בבית) ואוו!!! יש לנו מטבח?!?"

Woman In White

New member
עונה../images/Emo13.gif

שיר החודש: Idea - Losing my religion (R.E.M.) אומן החודש: אלבום החודש: תמונת החודש: אירוע שעשה את החודש לקצת יותר טוב: בחמי יואב! ללא ספק!
אירוע שעשה את החודש לקצת פחות טוב: הספרית ביאסה אותי לגמרי
מישהו שעשה לכם את החודש: האנשים המקסימים שהכרתי בקורס משהו שהרס לכם את החודש: הספרית
מישהו שאתם מצפים/רוצים לראות אותו בזמן הקרוב: חברה שלי שלא ראיתי חצי שנה
המלצת החודש: לראות השרדות ציטוט/משפט החודש:משה מהשרדות: "עם כל הכבוד לרגל, ויש כבוד לרגל"
מסר לאומה: אל תעצרו התעטשות! זה לא בריא!

אושRתי

New member
עונה../images/Emo13.gif

שיר החודש:הופך למים/נדבר נדבר/אני ואתה/שיר אהבה פשוט ועוד אומן החודש:איה כורם/איתי פרל/בעז בנאי/אריק איינשטיין אלבום החודש:איה כורם- שפה זרה/אהבת איש הפח- בעז בנאי תמונת החודש: אירוע שעשה את החודש לקצת יותר טוב:כל מיני אירוע שעשה את החודש לקצת פחות טוב: מישהו שעשה לכם את החודש:מס' אנשים משהו שהרס לכם את החודש: מישהו שאתם מצפים/רוצים לראות אותו בזמן הקרוב: המלצת החודש:תצפו בבלוג טיוי של איתי פרל , ביום שלישי יתראח ארי גורלי עם דבש הכל דבש... ציטוט/משפט החודש: מסר לאומה: יאלה בלאגן!

למעלה