לרוטטים שלום

../images/Emo187.gif לרוטטים שלום

בין אם נחשפתם כבר לעולם המענג של צעצועי המיו, ובין אם לאו.. אתם במקום הנכון גם למומחים היודעים הכל - תמיד יש מה ללמוד לדוגמא - האם ידעתם מהי תנועת ה "בואי הנה" ואיזה צעצוע מעצים אותה עד כדי שרשרת אורגזמות מטריפת חושים? מה בין שפנפן ורדרד לאורגזמה בו זמנית - של שניכם ביחד? מה אפשר להלביש על איברו המדהים של בן זוגך כדי להפכו למדהים יותר? אם לא תשאלו איך תדעו?

Cגלית

New member
ברוכה המצטרפת../images/Emo48.gif

הגדולה מכולם !!! מה בין שפנפן ורדרד לאורגזנמה? C סקרנית

השפנפן הורוד

השפנפן הורוד הוא אחד ממגוון נרחב של טבעות זוגיות (יש גם דובי, דולפין וכו'...) הגאונות של הטבעת הזוגית מתבססת על אחת מאי ההתאמות הגדולות בין גברים ונשים - גברים גומרים מחיכוך איברם בנרתיק האישה (בקלות רבה לרוב..) ואילו רוב הנשים גומרות מחיכוך חיצוני על הדגדגן או בסביבתו. אז איך זה הולך ביחד? הפתרון - טבעת זוגית (מיודעינו השפנפן) אשר מתלבשת על בסיס האיבר הגברי. בראשו של השפן הרך מסתתרת ביצת רטט - דבר ההופך את כל האיבר הזקור לויברטור חי ופועם. בעת המשגל ראש השפן הרוטט נוגע בדיוק במקום הנכון - בדגדגן.. ועוזר לך לגמור יותר מהר, יותר חזק (היה שם גם יותר גבוה??). בונוס נוסף לאותה טבעת היא שהיא מחזיקה את הזיקפה הגברית לאורך זמן, ואת יכולה להתענג ולהתענג..

בואי הנה נקודה נעלמה

כן.. כן נקודת הג'י ולמי שלא יודעת היכן ממוקמת שלה - אצבע לתוך הנרתיק, כלפי מעלה (לכיוון הבטן) 2 - 3 ס"מ לעומק ותנועת "בואי הנה" עם האצבע. מדובר (אם זה לא מיתוס) בנקודה קטנטנה שניתן לחוש את מרקמה הספוגי השונה ממרקם דופן הנרתיק. האורגזמה של נקודת הג'י שונה בתחושתה מאורגזמה של הדגדגן ואילו אורגזמה משותפת... אם יש כרגע מי שיענג אותך במין אורלי תוך כדי החדרת אצבעו וליטוף נקודת הג'י שלך.. יופי אם את לבד (או מעדיפה שהוא יאחוז בויברטור) קיימים מגוון ויברטורים בעלי עיקול קטן בקצה המיועד לגירוי נקודת הג'י. המשוכללים שבהם מכילים גם חלק בולט בבסיסם לגירוי בו זמנית של הדגדגן. התעלפתן כבר?

Cגלית

New member
איפה ענבר איפה?

השארת אותי עם הסקרנות ביד. אני מכירה את תנועת ה -"בוא הנה" לנקודת ה-G של הגבר. אבל רוצה הסבר ממך
ומה אפשר להלביש על איבר הגבר?

נו מה יהיה אתך c ?

לקחת בחשבון וירטואלי כי יש אנשים המנסים לעבוד באופן טוטאלי? מה את מתחילה עם נקודות ואיברים? נ.ב - באמת מתאים לי האדום, או שלדעתך הכל עניין של שיזוף ייתר?

Cגלית

New member
שמע

גם אני עובדת. עצות. רוצה לדעת באופן וירטואלי איך לגמור באופן טוטאלי. בעניין האדום, נחכה לקילוף ונהייה חכמים יותר, או שלא
ואני עוד לא התחלתי, בינתים סתם לוחצת על נקודות

סיגלית ...

לגבי מה אפשר להלביש על איבר הגבר... אישית , אני מלביש עליו פה של בחורה ,זה מספיק כדי להפוך אותו למהמם יותר...ממממ תחשבי על זה (מקווה שאני לא בוטה מידי )

למעלה