שאלון להיכרות

Blue Aura

New member
../images/Emo187.gifשאלון להיכרות../images/Emo9.gif../images/Emo187.gif

אז ראיתי שכבר עשיתם ויש כאלו שלא היו פה אז אני אעשה חדש אם יורשה לי (ויורשה
). שם: גיל: תאריך לידה: מקום מגורים: עונה מועדפת ל-CSI: עונה מעודפת ל-CSI מיאמי: עונה מועדפת ל-CSI NY: דמות מעודפת מכל הסדרות: האם אתם היחידים במשפחה שאוהבים CSI (מכל הסוגים)? איך קוראים למנהלת שלנו?(
)

../images/Emo12.gif

שם:מעיין גיל:16 ועוד תאריך לידה:4.12 מקום מגורים:נו עונה מועדפת ל-CSI:שנייה עונה מעודפת ל-CSI מיאמי:ראשונה עונה מועדפת ל-CSI NY:ראשונה דמות מעודפת מכל הסדרות:ווריק, וולף ודני. האם אתם היחידים במשפחה שאוהבים CSI (מכל הסוגים)?יאפ. ניסיתי לגרור איתי את אחי אבל הוא אמר שזה משעמם אותו(כןכןבטח). איך קוראים למנהלת שלנו?מעיין

תשובותיי

שם: אלעד גיל: 22 תאריך לידה: מתישהו ב- 1984 מקום מגורים: חיפה עונה מועדפת ל- CSI: שניה עונה מועדפת למיאמי וניו יורק אין כי אני לא צופה בהן. דמות מועדפת: שרה (
) האם אני היחידי במשפחה שאוהב CSI: כן איך קוראים למנהלת: דף חשבון

henpo1

New member
../images/Emo141.gif

שם: חן גיל: 19 תאריך לידה: 1.11 מקום מגורים: ראשל"צ/ ב"ש עונה מועדפת ל-CSI: כולן עונה מעודפת ל-CSI מיאמי: ראשונה עונה מועדפת ל-CSI NY: לא רואה דמות מעודפת מכל הסדרות: גרג בLV וספיד במאימי האם אתם היחידים במשפחה שאוהבים CSI: כן, לצערי איך קוראים למנהלת שלנו? מעין

Lilo the fairy

New member
תשובות../images/Emo9.gif../images/Emo141.gif

שם: לילו גיל:
תאריך לידה: 15.12 מקום מגורים: אילת
עונה מועדפת ל-CSI: שנייה עונה מעודפת ל-CSI מיאמי: אין. הכל מדהים
עונה מועדפת ל-CSI NY: ראשונה דמות מעודפת מכל הסדרות: הורישיו
האם אתם היחידים במשפחה שאוהבים CSI (מכל הסוגים)? כן. איך קוראים למנהלת שלנו? מעיין

orush15y

New member
חדשה.. מצטרפת!

שם:אור גיל:15 וחצי תאריך לידה:12.6.1990 מקום מגורים:ראשל"צ עונה מועדפת ל-CSI:העונה הרביעית נראה לי.. (או השלישית לקראת הסוף, בקיצר מתי שהחמוד מהמעבדה מתחיל לעבוד בשטח..) עונה מעודפת ל-CSI מיאמי: כולם! עונה מועדפת ל-CSI NY: כולם! דמות מעודפת מכל הסדרות: החמוד מהמעבדה של csi (לא זוכרת איך קוראים לו..) האם אתם היחידים במשפחה שאוהבים CSI (מכל הסוגים)?לא! כל המשפחה שלי רואים! ובכל ערוץ שיש! (אקסטרא הוט, ו-11)

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifאני שם: סופר דפי סונדרה ../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif כוח ה../images/Emo39.gif שלגיה../images/Emo113.gif מקבימבו../images/Emo68.gif, או בקיצור דפי../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gif גיל: 17.5 תאריך לידה: 26.4.1988 מקום מגורים: נסציונה../images/Emo82.gif עונה מועדפת ל-CSI: כולי מבולבלת עם העונות והכל, אין לי מושג../images/Emo122.gif עונה מעודפת ל-CSI מיאמי: כנ"ל [ואני גם לא כל כך אוהבת../images/Emo3.gif] עונה מועדפת ל-CSI NY: כנ"ל דמות מעודפת מכל הסדרות: גרג וגריסום, איידן ומק, וולף האם אתם היחידים במשפחה שאוהבים CSI (מכל הסוגים)? כע, כל השאר די נגעלים נראה לי../images/Emo6.gif איך קוראים למנהלת שלנו? *קוראת את מה שהיא ענתה*. מעייןןןן../images/Emo9.gif, שלום מעיין המנהלת../images/Emo70.gif../images/Emo9.gif

bingo2003

New member
חדש ועונה

קודם כול אני כול כך שמח שיש פורום ל csi שם:איתי גיל:12 וחצי תאריך לידה:3.5.1993 מקום מגורים:שפלה עונה מועדפת ל-CSI:2 עונה מעודפת ל-CSI מיאמי:3 עונה מועדפת ל-CSI NY:הראשונה דמות מעודפת מכל הסדרות:הורשיו האם אתם היחידים במשפחה שאוהבים CSI (מכל הסוגים)כן אני היחיד במשפחה איך קוראים למנהלת שלנו?() מעיין

ברהה1

New member
עונה

שם:ענבר גיל:15 תאריך לידה:21.03.91 מקום מגורים:חיפה עונה מעודפת ל-CSI מיאמי:3 דמות מעודפת מכל הסדרות: הורשיו האם אתם היחידים במשפחה שאוהבים CSI (מכל הסוגים)? אני רואה את כל הפרקים עם אחותי גדולה.

צלוזן

New member
עונה...

שם: עידו גיל: כמעט 17 תאריך לידה:23.3.89 מקום מגורים: חור קטן ומעצבן ליד טבריה עונה מועדפת ל-CSI: אני ממש לא מתמצא בעונות-כל ערוץ והעונות שהוא הראה ממש בילבלו אותי (אני אשמח אם מישהו יעשה סדר איכשהו). עונה מעודפת ל-CSI מיאמי: עונה מועדפת ל-CSI NY: דמות מעודפת מכל הסדרות: אני עוד לא סגור על זה. האם אתם היחידים במשפחה שאוהבים CSI (מכל הסוגים)? כן- שאר המשפחה ממ שלא מבינה איך אני יכול לצפות בכל הקטעים "המגעילים" שם... איך קוראים למנהלת שלנו? מעיין! אני מת על השם הזה!

wast3d19

New member
תשובות..

שם:יובל גיל16 גר בראשל"צ עונה מועדפת לcsi : אמ... אין לי מושג.. miami: 1,3 NY לא רואה.. מת על קיילי.. בלונדה עם נשק חחח... אני רואה יש הרבה בנות פה.. :)

The only Booga

New member
אני אני אני !!!

שם-רוני גיל-18 וחצי ת.ל-23.9.87 מגורים-יבנה עונה-ואללה,אני אוהבת את כולן!! דמות מועדפת-ווריק,קתרין,ניק,סטלה,גריסום. האם אתם היחידים...-לא! כל המשפחה שיל יושבת בימי שני לראות את הסדרה!! מנהלת- לא יודעת..לא יצא לי לקלוט את שמה.. שהוא? נ.ב-אני בת..

עונה.......

שם: ליאור גיל: 18 תאריך לידה: 4.3.87 מקום מגורים: פ"ת עונה מעודפת ל- CSI: אמממממ קשה לי לבחור... בטוח לא השלישית, לא אהבתי אותה, היו פרקים ששרה (הדמות האהובה עלי) כמעט ולא הופיעה. טוב נראה לי שהשנייה או הרביעית.. את מיאמי וניו יורק אני לא רואה.. ובהחלט אני היחידה במשפחה שאוהבת CSI. הם לא מבינים למה אני רואה תוכנית שמראים בה גופות. בורים, הם לא מבינים כלום.. זאת תוכנית גאונית!!

Obi Dan Kenobi

New member
אני, אני, אני! ../images/Emo45.gif

אז ראיתי שכבר עשיתם ויש כאלו שלא היו פה אז אני אעשה חדש אם יורשה לי (ויורשה). שם: דן גיל: 14 תאריך לידה: 09.09 מקום מגורים: קנדה, וויניפג עונה מועדפת ל-CSI: בהתחשב בזה שסדר הצפייה שלי התבלבל מאז שעברתי לקנדה, אין עונה מועדפת. הכל מועדף. עונה מעודפת ל-CSI מיאמי: כנ"ל עונה מועדפת ל-CSI NY: כנ"ל דמות מעודפת מכל הסדרות: המ, יש כמה.. מאק, שלדון, דני והורשיו האם אתם היחידים במשפחה שאוהבים CSI (מכל הסוגים)? בהתחשב בזה שיש לי משפחה קטנה, אז כן. איך קוראים למנהלת שלנו? מעיין

שלמונזה

New member
נו אז עוד אחד ../images/Emo168.gif

שם: יפית גיל: 26 תאריך לידה: 23.1 מקום מגורים: מרכז עונה מועדפת ל-CSI: לא יודעת עונה מעודפת ל-CSI מיאמי: אני לא יכולה לענות על זה, אני חושבת שאני מרוכזת בעונה 3 יותר, אבל אין לי מושג איזה עונות צפיתי עונה מועדפת ל-CSI NY: לא רואה בכלל, איפה זה משודר?! דמות מעודפת מכל הסדרות: הורשיו האם אתם היחידים במשפחה שאוהבים CSI (מכל הסוגים)? כן איך קוראים למנהלת שלנו?() מסתבר שמעיין

ol9it

New member
אהמ עונה ?

שם : אולה (אולי) גיל : 17.5 מקום מגורים : פ"ת - ערסים זקנים ובני עקיבא עונה מועדפת של CSI : חחחח אם איך שזה משודר בארץ WHO KNOWS ?!? עונה מועדפת CSI מיאמי : עד עכשיו השלישית כי היא מן סגירת מעגל ולפי השמועות הרביעת מעולה CSI ניו יורק : בארץ היתה רק עונה אחת אז העונה הראשונה דמויות מועדפות : לפי סדר הגיוני - CSI : גריסום שרה גרג MIAMI : הורשיו קיילי NY : מאק איידן האם אני היחידה שצופה בבית : יאפ......... כל המשפחה סופר רגישה ורק לי יש ראש פלילי או רפואי עם רגישות נמוכה לדם

Nina Myers

New member
טוב, נו, עוד הפעם... ../images/Emo3.gif

שם: מיכל גיל: 21 תאריך לידה: 11/11/84 מקום מגורים: רמת גן עונה מועדפת ל-CSI: וואלה, שאה מכשילה. כל העונות היו מעולות. לבחור עונה אחת? 1 או 2. עונה מעודפת ל-CSI מיאמי: ראיתי רק את הראשונה עונה מועדפת ל-CSI NY: לא ראיתי בכלל... דמות מועדפת מכל הסדרות: קשה לבחור אחת... אבל Nick Stokes מ-CSI LV לוקח. האם אתם היחידים במשפחה שאוהבים CSI (מכל הסוגים)? כן.

הדמר

New member
תגידי מאיפה התמונה הזאת?

זה נראה שזה הרבה שCSI התחיל

Nina Myers

New member
את האמת, אין לי מושג ירוק... ../images/Emo163.gif

הוא פשוט נראה פה כך כך טוב.

למעלה