שאלון להיכרות

עונה שוב

גיל:27 תאריך לידה: למה? מישהו קונה לי מתנה? מקום מגורים: צפון עונה מועדפת ל- CSILV: כל העונות ובעיקר הראשונה דמות מועדפת: גריסום, קתרין, גרג והפטלוג האם אתם היחידים במשפחה שאוהבים את הסדרה: לא, בעלי צופה איתי בכל הפרקים והתינוקת שבבטן מקשיבה (כי אין לה בררה
)

יש מצב

שהתינוק שלך(ד"א, מזלטוב
) יהיה התינוק הראשון בעולם שידע מאז גיל 0 איך למצוא טביעת אצבע?

אכן יש מצב../images/Emo6.gif

אכן התינוקת שלי עוד כשהייתה בתכנון הפכה למומחית עולמית בתחום טביעות אצבע סמויות וכשתוולד אני בטוחה שתוזמן לתת מספר הרצאות בנושא
ואם תהי נחמדה מספיק היא תשמח להארח בפורום ולענות על שאלות

kerry cordano

New member
../images/Emo39.gifאני

שם: נסתפק בקרי קורדאנו גיל:22 תאריך לידה:4.10.83 מקום מגורים:ב"ש עונה מועדפת ל-CSI: פשש קשה הכל עונה מעודפת ל-CSI מיאמי:לא רואה עונה מועדפת ל-CSI NY:לא רואה דמות מעודפת מכל הסדרות: שרה האם אתם היחידים במשפחה שאוהבים CSI (מכל הסוגים)? לא איך קוראים למנהלת שלנו?() דף חשבון, לא?

karenrac

New member
שוב...

שם: קרן גיל: תיכף 22 תאריך לידה: 10.2.1984 מקום מגורים: רמת גן עונה מועדפת ל-CSI: רביעית עונה מעודפת ל-CSI מיאמי: ראשונה עונה מועדפת ל-CSI NY: שנייה (בינתיים) דמות מעודפת מכל הסדרות: גריסום האם אתם היחידים במשפחה שאוהבים CSI (מכל הסוגים)? לא (גם אמא שלי רואה) איך קוראים למנהלת שלנו? מעיין

הכי זקנה

שם: אביבית גיל:31 תאריך לידה:25.12 (היה לי לפני שבועיים) מקום מגורים:ירושלים עונה מועדפת ל-CSI:אין מיוחדת עונה מעודפת ל-CSI מיאמי:כנ"ל עונה מועדפת ל-CSI NY:כנ"ל דמות מעודפת מכל הסדרות:אני מחבבת את כולם - אבל ניק מוגאס בהחלט הורס. האם אתם היחידים במשפחה שאוהבים CSI (מכל הסוגים)?כן איך קוראים למנהלת שלנו: (מעין, הצצתי
) הערה: לבורות כי רבה התוודעתי לסדרה על כל הבנות שלה רק לפני כחודשיים בעולם ההורדות, אבל מדהים הצלחתי להוריד את כל העונות של כל הסדרות עד הפרקים האחרונים ששודרו בארה"ב - ואין מה להגיד, אני מכורה
מעבר לאיך לבצע את הפשע המושלם, מלמדים שם גם טכניקות שונות להתאבדות ועוד אוצרות, מי אמר שלא לומדים משהו חדש כל יום?

הדמר

New member
אני עונה

בס"ד שם: הדס גיל:25 תאריך לידה:23/08 יא' אלול אין לי עונות מעןודפות ובכל מקרה אני רואה רק את לאס וגאס עקב אילוצי כבלים ושבת דמות מעודפת: לניק יש זכות ראשוניםאבל כמו שכבר אמרתי היום זה כל הדמוית הראשיות יענו את סופיה אני לא אוהבת וכן את הבוס שברח לי השם שלו. אני היחידה שאוהבת CSI. למנהלת קוראים מעיין

bendelac

New member
היכרות

שם: יונה. גיל: 23 אופס 24 עוד לא התרגלתי
תאריך לידה: ג' טבת 28.12 מקום מגורים: ירושלים עונה מועדפת של CSI: אין עונה מועדפת אבל יש פרקים מועדפים (בעיקר בעונה הראשונה והנוכחית (נדמה לי הרביעית) המשודרת בארץ. עונה מועדפת ב-CSI מיאמי: אני חושב שראיתי רק את העונה הראשונה (מה משודר בתקופה הזאת? זה כבר העונה השניה?) NY: לא רואה. דמות מועדפת: גרג (אם כי אני מקוה שישפרו את הפיתוח של הדמות שלו. זה התחיל טוב בתחילת העונה אבל נראה לי שזה נחלש לאחרונה). והורשיו (עליו נאמר: "גונב את ההצגה" אם כי נראה לי שבמיאמי דאגו לדמויות מעניינות יותר מ LV). היחידים במשפחה: לא. אבל אחותי נמצאת רק בסופ"שים אז היא צופה רק במיאמי. איך קוראים למנהלת שלנו? לא זוכר. מעין איך קוראים לך?

למעלה