לכל תושבי הדרום,

NoOop

New member
../images/Emo187.gif../images/Emo124.gifלכל תושבי הדרום,

אני באמת מקווה שהכל בסדר, ושרובנו נמצאים רחוקים מכל הבלאגן הזה. ושלא תתעוררו לאזעקה כמוני. שיהיה לכולנו שבוע טוב ושקט:) ויאללה להתעורר, שלפחות יהיה לי מה לעשות בבית המשעמם הזה. אני כבר אעדכן עם תמונות :)

LindZiv Cohan

New member
איפה את גרה??

יהיה טוב בנות
אתן מוזמנות לספר איך עבר עליכן החופש, עשיתן משו נחמד?

NoOop

New member
בשדרות3 ../images/Emo3.gif

סתם, אני גרה באשדוד. עדיין לא הגיע לכאן אבל את יודעת.. אזעקות וזה.. עוד מעט יהיה :\ החופש התחיל ביום שני, לא הלכתי לבצפר וארגני תיק גדולגדול ויצאתי לטיול של ארבעה ימים. חמישי בלילה חזרתי, ישנתי עד אחה"צ של שישי וכשקמתי הכל היה כרגיל ויום שבת נשרף לי היום כי זאת הייתהה האזעקה הראשונה ואמרו לנו להישאר בבית. היום הצלחתי להימלט מהממד P: יצאתי עם חבר שלי ומחרררר אני הולכת לפסטיגל D: (אז מה אם עברתי את הגיל. P:)

LindZiv Cohan

New member
כן, זה בטח קשה..

זה היה טיול של הצופים, נכון?
תהני מחר! :) אני לא עשיתי שומדבר מיוחד, רק הייתי בבאולינג, בקולנוע וסתם יצאתי עם חברים...
במקום ללמוד לתקשורת. בעע.

NoOop

New member
כן :)

כל כך התבאסתי שביטלו לנו בצפר היום, את לא מבינה! ממש ציתי. יום שלישי זה היום הכי נורמאלי במערכת שלנו. זה יום תקשורת כזה יש הרבה שיעורים והיה משהו להגיש וממש רציתי ואוף עם הזבלים האלה :\ ממש מבאס. להישאר בבית זה כל כך מדכא.

דנדנאלה

New member
O=

גמארני גרה באשדוד XD באמת לא נחמד שביטלו בצפר....=\ ונפלו עוד כמה טילים וכמה ניפצעו ואיזה מישהיא מתה....(נירא לי...=\) בקיצור לא נחמדO_O

NoOop

New member
אההה נחמד :)

כן נפצעו 5. ואחת נפצעה אנוש ומתה יום לאחר מכן. ממש בלאגן. מסכנה. אם היא הייתה ממשיכה לסוע זה לא היה קורה אבל היא כבר עצרה את המכונית ויצאה, אז למה לא להגן על עצמך עד הסוף? גם היום נפל, לפני חצי שעה ככה.. יש פצוע קל אחד.

למעלה