../images/Emo187.gif

את סוחטת אותי, ושואבת אותי, וממוטטת אותי, פעם אחר פעם. כאילו חזרנו עשור שלם אחורה. כשאני עדין עם נמשים, ואת עדיין גדולה. כשאת מתמוטטת לי בידיים, ואני נכנסת לתפקיד, בצייתנות מעוררת בחילה. ההיא אומרת לי שאני אפילו לא מעזה למרוד בך, במיקום שלי כלפיך, בעמדה שאני נוקטת כבר יותר מדי זמן. אפילו עכשיו אני לא מורדת, אני רק מתאוננת. ואולי אני בכלל מאוננת, הרי בעמדה הזו קיים סיפוק. אחרת - למה להשאר?

זה קטע כזה,

שתמיד בהכי רע יש טוב חולני כזה, שלא באמת מאפשר לנו לגמרי לרצות להתנתק. לא בלב שלם בכל אופן. ואם היה לי מה להגיד מעבר לזה לא הייתי מזדהה כל כך... אני משערת שהדברים יגמרו כשהם יצטרכו להגמר. או כשתהיי מוכנה שהם באמת יגמרו - מוכנה באמת לוותר. כמו עם כל דבר רע-טוב-טוב-רע אחר... זה מה שאומרים לי, בכל אופן, ושאני אומרת לעצמי, מדי פעם, כשאני צריכה משהו טוב להגיד.

תודה, אבל -

לא ממש מדובר פה במצב שבו יש אפשרות של ניתוק (וגם לא רצון, חס וחלילה יש לאמר). כך שמה שאמרת נכון, אבל למצבים אחרים. אני גם לא חושבת שיש פה משהו יותר מדי חולני... אולי זה הצטייר ככה במובן מסוים, ואת לקחת את זה למקום קצת אחר ממה שהתכוונתי. אולי כל אחד מפרש את הדברים כפי שהם מתרחשים אצלו...?

יכול מאד להיות :)

אבל עדיין... לא יודעת, אפילו גם ניתוק פנימי של הצבת גבולות ברמה הכי בסיסית של, שמירה על עצמך. לפחות זה.

m e r e

New member
../images/Emo20.gif

אני גם חושבת שיש סיפוק במקום הזה. יש משהו בלהיות החזקה והמצילה, לא? אני מניחה שיש הרבה סיבות שבגללן את נשארת, וזה בטח לא פשוט- אבל אני חושבת שגבולות זה חשוב- למצוא את הדרך להיות שם אך ורק בצורה או במידה שמתאימה לך (אם את רוצה, כמובן), מבלי ללכת לאיבוד.. את חושבת שזה אפשרי?

הכל אפשרי

(בתיאוריה) אין ספק שלהיות החזקה והמצילה זה מקום שעושה טוב, וזה לאו דווקא דבר שלילי. כלומר, אני מתכוונת לזה שאני לא רואה את התחושה הטובה הזו כמשהו שהוא רע או חולני במידה כלשהי. זו הרגשה טבעית בסך הכל, והיא בסיס להרבה דברים חיוביים בעולם הזה. אבל כן, הכל מצוי בגבולות האלו. מה לעשות שיש אנשים רבים מדי (וכנראה שאני בינהם) שדי מתקשים לתת מעצמם רק חלק, ולא את כל כולם. אני שמחה להגיד שאני כבר לא במקום של לתת את כל כולי, אלא במקום הרבה יותר מתון ואף אנוכי בצורה מסוימת. אני יודעת שמה שאני כותבת עכשיו כאילו עומד בסתירה להודעה המקורית, אבל קשה לי להסביר בדיוק מאיזה מקום זה הגיע מבלי להתחיל לספר פרטים ולחשוף את עצמי יותר ממה שאני רוצה, כך שנאי פשוט אוותר. תודה בכל אופן :)

למעלה