אמונות ניסתרות

y o c h e v e d

New member
../images/Emo189.gif אמונות ניסתרות

רציתי לשתף אתכם במתנה שקבלתי מהעבודה במפגש האחרון שהיה עם ביירון קייטי בארץ. זה קרה בזמן חקירה שהיא עשתה עים אחד הנוכחים על המשפט ''אני צריך להישתפר'' (אתכם הסליחה עם אני לא מדייקת)
ואז תוך כדי עבודה על שאלה 3 כששאלה מתי הוא זוכר את עצמו הכי מוקדם בחייו מאמין למחשבה ''אני צריך להשתפר'' והוא ענה גיל 5-6, היא פתחה ידיהה כלפי מעלה
וברכה אותו ב
ברוכים הבאים לעדת המאמינים וכאן
נפלו לי האסימונים ! הבנתי שבסביביות אותו הגיל הפכתי גם אני למאמינה וחברה בקהילת ''בעלי הפוטנציאל
'' ומאז אני לא מרוצה מהתוצאות שלי ולא משנה מה הן היו. ויתרתי מראש מפני שאני האמנתי שבין כה וכה לא אצליח להביא את הפוטנציאל לידי ביטוי וכך חייתי את חיי בהרגשה ובפשרה מתמדת של בינוניות עד לאותו יום , וראו זה פלא איזה כיף זה לחיות את חיי בלי אותה מחשבה למרות שלא הייתי מודעת לקיומה, היא היתה חלק ממני . העבודה העלתה את המודעות שלי למקום חדש היא מקצרת את הדרך ומובילה למקומות חדשים ומפתיעים כל פעם. מברכת על האתר וההזדמנות לחלוק
מטפלת רב תחומית פרחי בך ,רפלקסולוגיה,IPEC ,ראי הנפש, העבודה ביירון קייטי 054-7700481

הפוטנציאל הבלתי ממומש....../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

יקירים ויקירות אני ממשיכה את מה שיוכבד כתבה כי בחוויה שלי אחד ממקורות הסבל הכי חזקים היא המחשבה ש "יש פוטנציאל לא ממומש בתוך הרגע " אני מזמינה את כולכם לחקור את המחשבה הזו לגבי עצמכם. "יש בי פוטנציאל לא ממומש" ולגלות את החוויה שעולה מתוך החקירה. אני גם מזמינה אתכם לרשום - את כל מה שבעיניכם לא ממומש בכם, מה "הסיפור" הפנימי שלכם אומר לכם? מה 'הסיפור' הפנימי מספר לכם שאם הייתם עושים "בדיוק עכשיו" אחרת, אז היה קורה..... ואיך אתם מרגישים כשאתם לא מצליחים? מה זה מביא לכם בחוויה הפנימית שלכם? ועוד תרגיל- תשאלו את עצמכם מה הן הציפיות שלכם מה"פוטניאל הלא ממומש" של יקירכם ואיך זה גורם לכם להתנהל מולם, מה אתם חושבים עליהם? מה אתם עושים בעקבות האמונה במחשבות הללו? יוכבד אהובה- תדה על שהעלית את זה לאוויר חיבוק ושבת שלום טל

ואם אני מרגיש שבכלל אין לי פוטנציאל../images/Emo201.gif

ואני גם לא ממומש . . . הרבה פעמים אמרו לי שיש לי פוטנציאל , בהתחלה עוד האמנתי , היום כבר לא ....

בוא נדייק

יקירי, "אני מרגיש שבכלל אין לי פוטנציאל" או "אני חושב שבכלל אין לי פוטנציאל"
אור ואהבה

לעבור מ " בטוח" ל "חופשי"../images/Emo23.gif../images/Emo204.gif

אם אתה בטוח אז סבבה אין לך צורך לחקור את המחשבות שלך ואם טוב לך להיות בטוח אז על אחת כמה וכמה 'העבודה' יכולה לעבוד רק במקום שהמיינד מוכן ופתוח באמת לשמוע את האמת . מחשבות שגורמות סבל: אם מחשבה שאתה "בטוח" בה, עולה כמו "אני לא ממומש" וגורמת לך סבל ברוך הבא 'לעבודה' ומה שאני רושמת לך נכון לכולם כרגע 'העבודה' תעבוד בעבורך ותשחרר אותך מסבל רק!!! כשתחקור את המחשבות שלך עם 4 השאלות וההיפוכים כל עוד לא חקרת את המחשבה אתה נמצא עדיין ב"סיפור" המוכר. אי אפשר "להבין" את 'העבודה' יש אפשרות רק לחוות אותה דרך התרגול ודרך חווית השחרור המדהימה שהיא מביאה אני מזמינה אותך לאפשר לנס חנוכה ראשון לקרות ולקחת צ'אנס של לצאת מ"בטוח " ל"חופשי" ע"י תרגול 'העבודה' יציאה מחושך לאור זו בחירה אישית חג שמח מלא באור
טל

חקירה:מי אני בלי המחשבה "שאני בטוח . . ."

תשובה , עדיין לא ממומש וחסר פונציאל , רק טומן את הראש בחול ? בעצם מה יעזור לי להיות עם הראש מחוץ לחול אם במילא זה לא ישנה את העובדות הבסיסיות ? אוקיי, אז עדיף לא לחשוב על זה בכלל , כמו שבאותה מידה אני לא צריך להטריד את עצמי שמטאור עלול ליפול לי על הראש או שיכה בי ברק למרות שיש סיכוי קלוש שזה אכן יקרה . הבעיה היא שאני לא מצליח לשחרר את המחשבה, ניקשרתי אליה , אני מכור לה. זה כמו לכרות לעצמי רגל עם נמק. איך עושים את זה ? בעיה קשה , כמו קליפות בצל אני קשור בעבותות של מחשבה בתוך מחשבה ... טוב עוד חקירה: האם באמת אני לא מצליח לשחרר את המחשבה ? האם באמת ניקשרתי אליה ? האם באמת אני מכור לה ? התשובות כן. וכן אני בטוח . מי אני יהיה בלי המחשבות האלה ? תשובה: לא יודע , אני לא מצליח לראות . לא מצליח לראות אותי בלי המחשבות האלה . חקירה:האם זה נכון שאני לא מצליח לראות את עצמי בלי בלי המחשבו האלה ? תשובה:כן שאלה : האם אתה בטוח שאתה לא יכול לראות את עצמך בלי המחשבות האלה תשובה כן שאלה:איך אני מגיב שאני חושב את המחשבות האלה? תשובה: חרא . שאלה :מי אהיה ללא המחשבה הזו תשובה:לא יודע שאלה האם אתה באמת לא יודע?< תשובה כן שאלה האם אתה יכול לדעת בוודאות שאתה לא יודע תשובה כן שאלה איך אתה מרגיש לגבי המחשבה הזו? תשובה חרא שאלה מי תהיה ללא המחשבה הזו? תשובה, אולי אני ארגיש הקלה מסויימת היפוך? אני כן יודע אני לא יודע שלא אני לא יודע שאני לא יודע, אוף כואב לי הראש

כשתרצה באמת לעשות את העבודה......./images/Emo24.gif

אני רואה שזה מאתגר לך אתה מוזמן לבוא למפגשי המבוא בתקופה הקרובה ללא תשלום פרטים מתעדכנים כל הזמן באתר וגם אפרסם שוב פעם בקרוב בהצלחה ולילה נטול כאבי ראש טל נ.ב יש לך כאב ראש כי האופן שאתה מתרגל ועונה זו לא 'העבודה' ומשפט של קייטי follow the simple directions

פשטויות

השאלה לא היתה אם אתה בטוח או לא. רוצה לענות על השאלה שלי? השאלה היתה - האם זו תחושה או מחשבה?

עכשיו אנחנו בצרות,

אני מכיר תחושות כמו שמחה, עצב, כאב, ..., אבל מעולם לא שמעתי על תחושה שנקראת "אין לי פוטנציאל". איך יתכן שזו תחושה?

דוגמא נפלאה

וגם פה אין שום תחושה, רק מציאות ומחשבות - האוטו נמצא בבוץ - מציאות תקוע, לא יכול לצאת - מחשבות ופרשנויות של המציאות. אם ארצה לבטא במלואו הייתי אומר - "האוטו נמצא בבוץ, אני חושב שהוא תקוע ולא יכול לצאת, המחשבה הזאת גורמת לי לכעס ותיסכול.". האם אתה מוכן להסתכל ולבנות את האמירה "אין לי פוטנציאל" בצורה הזאת (מציאות - מחשבות - תחושות)?

אממ ...

אין לי פוטנציאל אני תקוע ולא יכול לצאת ולא רואה תאור בקצה המנהרה , המחשבה הזאת גורמת לי לכעס תסכול ויאוש . . .

Well Done../images/Emo70.gif

אך החסרת את המציאות - מחשבות - אין לי פוטנציאל אני תקוע ולא יכול לצאת ולא רואה תאור בקצה המנהרה. תחושות - לכעס תסכול ויאוש. ומה המציאות? מה קרה/קורה במציאות שבגללו עולות המחשבות "אין לי פוטנציאל", אני תקוע", ... ?

הינה בידיוק זה. . .

כשאין לי כוח להיתמודד עם משהו ( אפילו עם השאלה שלך ) אני דוחה את " לאחר כך " עד שזה " נעלם " . . .

למעלה