הפרק היומי-פרק 153

didalf

Well-known member
לא ראיתי../images/Emo109.gif

ותש"ח אני אראה רק חצי כי יש מגרש ביתי

casi angelel 2

New member
יוואאו

איזהה פרק מגניבבב =] בהתחלה לא חשבתי שמלווינה תיהיה מספיק חכמה בישביל להבין שזה ברטולומה ..... =] מיססכןן רמה =[[ וגם אללי =] חחחח.... מגיעה לנ'צו החרא הזה =]

yaeltzom

New member
../images/Emo189.gifאיזה פרק../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo189.gif

יזה פרק יפה
אני לא ידעתי שבלווניה כ"F כחמה וןיש סיכוי קלוש שאיברלוסיה טוב
(למראות שאני יודעת שלא כי ראית כבר את הפרק האחרון) איזה מסכן רמה ועוד יותר אללי שתשמה את האמת=[.....:( איך האמא שלהם יכולה להיות כ"F רעת לב אבל היא ממש יפה אבל רעה מה יש לה
עוד 13 פרקים נגמר בעונה=[
;-ׁׁ

GoNiiiiiiiiii

New member
יאיייי איזה פרק!!!

סופסופ מגיע לנצ'ו למרות שאני מתה עליו אבל אני חושבת שחסמין וטצ'ו זוג מנצח!!!!!!!!!!!!!!!! איזה חכמה מלווינה בסופו של דבר היא לא המטומטמת!!! איזה מסכנה אללי.. היא כזו מאמי לא מגיעה לה אמא כזו! כשרמה בכה לאמא שלו והראו אללי עם הוידיאו בכיתי מול הטלויזיה...!!!

אופלווש

New member
ווואיי

פרק ? אחד היפיםםם ! בעיקר הסוף עם מלווונה - אהבתי !! חיחיח מגיע לנצ'ו - חסמין + טצ'ו = זוג מושלםם ... טפי לדעתי מגעילה , גם היא לא נסעה ... אוףףף מסכניםם רמה ואללי היתיי P: ------------------------------------------------------ מריאנה אספוסיטו המושלמת P: -מאחורי העננים השמיים תמיד כחולים - *&)

וואי, לא חשבתי שמלווינה שחקנית כזאת טובה..

היא הוכיחה את עצמה בקטע עם ברטו..וואי היא שיחקה ממש ממש מעולה! ואיך היא אמרה לו את זה, לאט לאט.. חח אני התרגשתי D:

למעלה