הפרק היומי-166

../images/Emo189.gifהפרק היומי-166../images/Emo189.gif

כל מה שקשור לפרק-לשרשר לפה ספויילרים יש לסמן בכותרת ההודעה
|הספירה לאחור החלה-נותרו עוד 14 פרקים

ifa1111

New member
../images/Emo210.gifאנחנו לא בפרק 166../images/Emo210.gif

אבל היה פרק ממ100מם!! וואי איזה מסכנה אללי... :( ומלווינה איזה מצחיקה היא.... היה פרק ממש ממש ממש יפההה

casi angelel 2

New member
ל- סופרמן מאוהב

שמתי לב שהגבת ב- 19:11 אתה בטוח שאתה רואה כמעט מלאכים? כי בזמן הזה כמעט מלאכים משודרר

didalf

Well-known member
מאר ממש מגעילה לטיאגו\=../images/Emo109.gif

והוא כזה חמוד. כריסטובל ולוס כאלה חמודיייייםםם ואמא של רמה מזה מגעילה:O היא מוכרת לי איפה היא שיחקה?

Dafnush17

New member
גם לי היא מוכרת...

היא דומה לשחקנית ששיחקה ברינקון את מריה חוליה....אבל לא נראה לי שזאת היא...

shosha13

New member
גם לי היא מוכרת ! XD

נראלי שהיא שיחקה גם בפרק שטצ'ו ניסה ל"שדוד" בית קפה כדי להיכנס לכלא.... אבל אני לא בטוחה!

ifa1111

New member
../images/Emo210.gifנראה לי שהיא אמא של...../images/Emo210.gif

היא מוכרת לי מפלוריסיינטה משו... אמא של אוליביה משו?

שייקה8281

New member
נראה לי שכן

אני גם זוכרת אותה מפלוריסיינטה.. אבל לא הייתי בטוחה את מי היא שיחקה... אבל נראה לי שכן :)

lasnovelas

New member
כנסו לאתר הענק לטלנובלות לילדים ונוער !!!

האתר הענק לטלנובלות לילדים ונוער עם כל הסדרות והשחקנים שאתם אוהבים !!! http://www.las-novelas.com שימו לב : כולם מוזמנים להנות באתר, אף אחד לא מוכרח ולא חייב להוריד שום דבר, רק אם הוא באמת רוצה. האתר הוא אתר פנאי וכייף ולא אתר של הורדות...וכל הקבצים שבו לא מאוכסנים עליו, האתר רק מקשר אליהם. האתר הוא חוקי לחלוטין. הכניסה היא זכות ולא חובה !!! הכניסה לאתר היא רק למי שרוצה ובאמת אוהב טלנובלות, כמו אמי, כמעט מלאכים, פטיטו, פאבלו ואנדראה ועוד... ושחקנים כמו דנה פאולה בלינדה ועוד... תהנו.... **********************האתר מעודכן ***************************

למעלה