סופ"ש ב-
אנשים

קודם כל אני רוצה להודיע על מציאת

אבדה
אוסנת,
אני אחריך כבר כמה אתרים, באותו פורום פשוט אתר שונה. מודה אני לא מישתתפת קבועה. קוראת כן. ואני מודה לך על כך שאת חוזרת על הודעת המנהלת באופן קבוע כך אני יכולה לאתר אותך יותר בקלות. שיהיה לך בהצלחה

ilil4444

New member
../images/Emo204.gifטיול פמיניסטי-נשים למען עצמן

טיול פמיניסטי בצפון הארץ – נשים למען עצמן
קופראטיב חקלאי, מרכז פמיניסטי בן 18, חוות פועלות ומשוררת פמיניסטית חלוצה.
הקיץ הגיע, זמן להתאוורר, לפתוח דלת, להוריד שערות מהרגליים ומבית השחי או לא, לצאת מהבית ולהצטרף לטיול פמיניסטי מהנה ומעורר מחשבה בצפון היפה. בואי להכיר פרויקטים פמיניסטיים חשובים ורבי עוצמה, כאן, ממש במרחק נסיעה. הטיול כולל מפגש עם נשות "אשה לאשה"- מרכז פמיניסטי חיפה, הפועלות מזה 18 שנים לשיפור חייהן של נשים, ולתיקון החברה במגוון פרויקטים. נזכה לפגוש נשים מכפר מכר המנהלות קופראטיב חקלאי של נשים- נבקר בשדות ונלמד מהנשים על חשיבות הפרויקט לרוווחה הכלכלית והאישית שלהן. חלקו השני של הטיול חוזר שנים אחורה אל חוות הפועלות שפעלה בכינרת ואל רחל- המשוררת המודרניסטית, פורצת הדרך בשירה עברית.
יציאה ביום שישי, 23.6.06, בשעה 9:00 מרכבת ארלוזרוב, מסוף אל על. חזרה לתל אביב בסביבות 21:00. חובה להירשם מראש עד לתאריך 14.6.06. הסיור מותנה במינימום משתתפות. [email protected] תשלום: 70 ₪. (מי שיכולה לשלם 100 ₪ תעזור לנו לצרף לטיול נשים שאין ידם משגת). יש להצטייד בכובע, נעלי הליכה, שני ליטר מים לפחות, אוכל ליום שלם. בכפר מכר ניתן יהיה לרכוש תוצרת חקלאית טרייה.

dinnnagod

New member
עיזרו לי לחשוב לפחות על כיוון

שלום רב, אני מאוד רוצה לשכור חדר למגורים באיזור שבו יש מחלבות ודמי השכירות שאשלם כוללים מראש שתיית חלב באופן חופשי במחלבה. אין לי מושג מהיכן בכלל ניתן להתחיל לחשוב לחפש משהו בכיוון. אודה אם תוכלו לעזור לי לחשוב על סוגים של דברים ורעיונות שמהם אפשר להתחיל למצוא משהו בכיוון זה. זה צריך להיות באיזור המרכז עם דמי שכירות עד גובה 500 דולר לחודש.

צוחקקקקקת

כן, ניסיתי להקים את הקונספט של הפורום בכמה אתרים לשמחתי אני מרגישה שכאן בבית שלי בתפוז זה מתחיל להתגבש כמו שרציתי. האם אנחנו מכירות ? אגב... בכרטיס שלך כתוב זכר.

../images/Emo189.gif סופ"ש ב-../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo190.gif

צלם האופנה המצליח עמירם בן ישי יתארח מחר לאורך היום בפורום דוגמנות שרשרו לו כבר עכשיו את שאלותיכם בנושא צילום, דוגמנות ועולם הזוהר! http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1502&msgid=78463396
גיא שילה קב"ן במיל' בחיל האוויר, יתארח מחר בשעה 21:00 בפורום צבא וגאווה נושא האירוח: תהליכי הפניה וקבלת הסיוע בנושאי בריאות הנפש במהלך השירות הצבאי http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/communityEvent.asp?id=46188

למעלה