תקשור חדש דרכי

../images/Emo189.gifתקשור חדש דרכי../images/Emo189.gif

" יקרה ואהובה בעניין שערים אנרגטיים נאמר, זה זמן רב שאת לומדת את חוקי החיים, אלפי שנים, אין חשיבות לתאריכים . הם נוצרו כדי שבני אדם יהיו ממוקדים . תאריכים הינם נקודת זמן, ליחס לזמן שעבר וזמן שיהיה עבורכם, אך הכל קורה באותה נקודת זמן. הימים ימי אנרגיה משתנה. בני כדור הארץ, ובני כוכבים נוספים מסביב,אוהבים. בני אנוש בודקים מקומם בעולם. חודש כסלו, חודש מואר. המאורות- השמש הירח והכוכבים יוצרים איזון מחדש לפלנטה. איזון זה משנה את האנרגיות היומיומיות שהינכם בהם חשים. עד .12.12 ( 12 דצמבר שנה זו: 2009 ) ערב חג החנוכה, חג הניסים-האיזון מתהווה. לכן, גם ימי גשם וימים חמים לסירוגין, אי אפשר למקד תחזית... קור וחום הינם תוצאה של שינוי מתהווה זה. מכשירי חשמל מתאזנים עם השינויים באנרגיה. האדמה, והצמחייה מקבלים בהדרגה את מערך המאורות החדש. בערבו הראשון של חג החנוכה בתאריך 12.12 , נקודת האיזון מתממשת , אנרגיה של שוויון חלה בתודעת העל . בני האדם על פני כדור הארץ, יחושו את השוויון בכדור הארץ, על ידי טלפתיה , ואירועים שיובנו כמשעשעים ...( צחקוק..) התקשורת תקרוס לכמה שעות במקומות מסוימים,ותחזור כאילו לא קרתה, וכן לא ימצא המקור האמיתי לקריסה. הגוף הפיזי האנושי משתנה כעט, צורת החיבור של קשרים בסלילי ה- D.N.A , וה-R.N.A משתנה גם. שינוי זה יתגלה בהמשך במחקרים גנטיים. בדקו יום-יום, מה הנס האישי שלכם באותו היום, רשמו תאריך ושעה. זה יום איחוד עם ה-12.12 ( בשעה 12:12 ) ואין למושג הזמן משמעות מעבר למשמעות שהינכם נותנים לו. אנו נלווה אתכם במהלך השבועות הקרובים, נרגיע ונחבק. אנרגיות השלווה יורגשו גם בימים של זעזוע. אין אדם או ישות בעולמכם שאין לו תפקיד, אין אדם אחד שנבחר, כולכם נבחרתם להיות , כולכם נבחרתם לחוות . לכולכם תפקיד וחלק בהרכב האנרגטי האנושי ברשת האור. אנו נאמר תודה ישויות האור והאמת " אור ואהבה @כל הזכויות שמורות לאריאלה ארדיטי

קיסרית01

New member
וואו- תודה,אגב ערב חג חנוכה ביום שישי 11.12

נר ראשון של חנוכה ביום שישי 11.12

הכוונה היא יום ראשון של חנוכה../images/Emo13.gif

אני יודעת שהדלקת הנר הראשון הוא ביום שישי טעיתי בעתקה מדף בו נרשם התקשור מבחינת חג החנוכה, שדיבר על יום ראשון של חנוכה שהינו לפי התאריך העברי מיום שישי צאת החמה, עד יום שבת צאת החמה( 12.12 ) ...זה נחשב יום. ולא חצות כמו בתאריך הלועזי... בכל מקרה הכונה כניסתו של חג הניסים.. תודה

תיקון:../images/Emo13.gifצאת החמה=שקיעת החמה../images/Emo132.gif

ככה זה שהבת שלי מדברת איתי באמצע שאני מנסה לענות...
רק ניסים

למעלה