הקורבן

SexMachine483

New member
../images/Emo190.gif הקורבן../images/Emo70.gif../images/Emo123.gif

חוקי המשחק
אני בוחרת אדם אקראי מהפורום, והוא נקרא "הקורבן". שאר חברי הפורום שואלים אותו כל שאלה שהם רוצים ומחובתו לענות עליה
הקורבן השבוע! היילי!
(Xx Haley xX ) שאלות ממני להיילי
שם מלא: כינויים: תאריך לידה: יישוב: מזל: מידת נעליים: גובה: מוצא: שפות שאת מדברת: תחביבים: זמר אהוב: להקה אהובה: שיר מועדף: דיסק אהוב: שחקן אהוב: הדבר שהכי חשוב לך: מקום אהוב לחופשה: תוכנית טלויזיה אהובה: סרט אהוב: ספר אהוב: הפייבוריט שלך מטוקיו הוטל: צבע אהוב: עונה אהובה: מדינה אהובה: יום אהוב בשבוע: תוכניות לעתיד:

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif חוח.. גם אני ../images/Emo98.gif

כללי: שם מלא: כינויים: תאריך לידה: מקום מגורים: מזל: מוצא: שפות מדוברות: תחביבים: אחים/אחיות:
דברים אהובים: צבע: מאכל: שיר: זמר: להקה: עונה: חיה: מקום: תוכנית טלוויזיה: סרט: ספר: יום בשבוע:
דברים שנואים: צבע: מאכל: שיר: זמר: להקה: עונה: חיה: מקום: תוכנית טלוויזיה: סרט: ספר: יום בשבוע:

Xx Haley xX

New member
../images/Emo17.gifיאיי. D: תביאו עוד קמצנים! אני לאוהב!!

XDD ד"א:בגללכם אני מביא פרטים כאלה באינטרנט! פויה!XD כללי: שם מלא:שוב? שניה אני אלך להעתיק מהשאלון הקודם. ליהי היילי רימון. כינויים:היילז, היילז טריילז, ליהיילי, ליהוש לילוש וכו' נו.~ תאריך לידה:17.12.1990 מקום מגורים:ראש העין. מזל:קשת. מוצא: אין לי כוח לכתוב שוב.XD שפות מדוברות:אנגלית, עברית. מעורבב.XD תחביבים:כנ"ל, אין לי כוח לענות שוב, פשוט הכל.XD אחים/אחיות: שני אחים, בוהו. סתם, מי אני שמתלוננת? רק בנים מסביב! רק חבל שלא יוצא מי זה כלום.~ אחד גדול ממני בשנה וחצי בן 21 והשני קטן ב6 שנים? בן 14. דברים אהובים: צבע:כול הצבעים! D: מאכל:אממ, בא לי לזניה עכשיו.
שיר:יותר מידי. זמר:כנ"ל. להקה:כנ"ל. עונה:שוב?XDDDDD הכול ממשיך לחזור על עצמו, תגוונו בשאלונים.XD חיה:הכלבה שלי, ואסקי סיבירי ועוד איזה 2 סוגי כלבים וחתולים רק שהם קטנים ואז שהם גדולים אפשר לזרוק. תוכים, ונמר-טיגריס וכו'.XD מקום: אטלנטיס...? תוכנית טלוויזיה:"הב, הב". אין לי כוח לענות שוב. סרט:גם. ספר:גם. יום בשבוע:גם. דברים שנואים: צבע: אממ.אין? מאכל:יש הרבה, מאוד. השאלה מה. אבל אני מוכנה לנסות כל דבר, כמעט. שיר:שיר שנוא? תכתבו את כל השירים של ג'סטין בייבי ותתקשרו אליי שהוא יהפוך לג'סטין גבר.~ זמר:------ להקה:------- עונה:------ חיה: כל חייה שמיררת. X: מקום: אממ, מטונף. תוכנית טלוויזיה: שטחיות ומשעממות.XD סרט: בעליל. ספר:...... יום בשבוע:.... אממ. זהו?XD

Xx Haley xX

New member
../images/Emo17.gifיאיי../images/Emo23.gif עונה. ^^

שם מלא: ליהי היילי רימון. כינויים: היילז, היילז טריילז, ליהיילי, ליהוש לילוש וכו' נו.~ תאריך לידה: זקנה, מה זה משנה?! חח סתם. 17.12.1990 יישוב: ראש העין. מזל: קשת!
מידת נעליים: תלוי בנעל. אבל נא בין 39-42 גובה:168 מוצא:האמ~מרוקאית, פולניה, ואני לא אומר אשכנזיה וספרדיה כי זה השתים הראשונים.
רומניה ואולי קצת, קצת, רוסיה? XD ולא זוכרת מה עוד. שפות שאת מדברת:עברית, אנגלית. וקצת מ"כל" שפה.
תחביבים:מוזיקה. D: לכתוב, לכתוב, ים, לכתוב.
סתם. יש לי יותר מידי תחבבים, באמת שהם לא נגמרים! אני כמעט אוהבת ה-כל. זמר אהוב:אין.*יש יותר מידי ואני אוהבת המון.* להקה אהובה:אין.*יש יותר מידי ואני אוהבת המון.* שיר מועדף:אין.*יש יותר מידי ואני אוהבת המון.* דיסק אהוב:אין.*יש יותר מידי ואני אוהבת המון.* שחקן אהוב: ג'ני דפ ונו, זה ששיחק את הג'קר. אני לא מאמינה ששחכתי את השם שלו, ובאתי לומר איזה במאי אבל לא מתאים.XD הדבר שהכי חשוב לך: ואוו, אני לא יודעת, שאלה קשה. חוץ ממשפחה? מקום אהוב לחופשה: חו"ל. ליד הים או בצפון עם הרבה שטחים.XD נו, בשביל לצלם ובכלל האווירה. סדרה אהובה:על טבעי.
דקסטר
וכו' נו, זה לא יגמר. סרט אהוב:אממ, יש מליון ואחד נו. מה שאני זוכרת עכשיו זה ראיון עם ערפד. כל השאר כאילו ברחו לי מהראש. זה כי יש יותר מידי! ספר אהוב:האמ, אני קראתי אולי שלושה ספרים וחצי. .
אני לא מוצאת משהו שאני אוהבת אז-בהחלט ערפד הערפילים.
הפייבוריט שלך מטוקיו הוטל:אף אחד? אבל הם חובזים.:) צבע אהוב:ירוק זית, שחור, אדום, חום כהה ומיוחד סגול, בורדו,צהוב, כתום נו מה אתם חושבים שאני באמת אתחיל לכתוב את כל הצבעים שיש? עונה אהובה:חורף.
בעצם אני אוהבת את כל העונות, רק שלא יהיה חם מידי! מדינה אהובה:אממ, לא יודעת זאת שאלה קשה. אני צריכה להיות בהן קודם בשביל ממש לאוהב אותן, אבל יש הרבה שאני אוהבת ורוצה להיות בהם. יום אהוב בשבוע:שישי שבת.XD סתם, לא באמת. אין לי יום מועדף. תוכניות לעתיד:לחיות וכל שאר התוכניות שנכללות בזה.^^

yarjor

New member
הג'וקר? זה הית' לדג'ר ../images/Emo189.gif../images/Emo41.gif

ג'ונייייייייייייייייייייייייייייי

Xx Haley xX

New member
../images/Emo17.gifכןכןכןכןןכןן. XDD

אכן! היחידי שאני הכי מעריכה! :)

yarjor

New member
גם אנשים מתים אפשר לאהוב ../images/Emo189.gif../images/Emo41.gif

Tommy89

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

הית' היה פשוט בחור מדהים.. הוא עוד אחד מהאנשים שמצטרפים לתאוריית מייקל ג'קסון שלי.. XD

yarjor

New member
../images/Emo150.gifיש לי המון פוסטרים לא על הקיר ../images/Emo98.gif

אחד של הית' חייב להיות שם איפושהו

למעלה