הקרב היומיתי

../images/Emo192.gif הקרב היומיתי

שלשום היה לנו קרב מאוד צמוד ומותח בין שני פרקי הילדים, שמבחינתכם התעלו על השעשונים/סרטי אימה וכו', ולבסוף.. בהצבעה צמודה ועל הפרש של קול בודד, ניצח... פיק פיק פוק ! ג'ורה תסתפק במקום השני . והיום בפינתנו! מהו פרק פתיחת העונה המוצלח ביותר? האם זה... איך הכל התחיל - פרק הפתיחה של הסדרה, הפיג'מות מגיעים לנתניה, וכל הדמויות מוצגות בפנינו. החבורה מכירה את אלונה, ושרה בהמבורגרי את "אל תאכלו את הפרות" מול קהל הצמחוניות. או צוות לעניין א' + צוות לעניין ב' (ציוותתי את הפרקים כי תכלס זה פרק אחד ארוך)- הפיג'מות עוברים לעבוד במלון בנתניה, אליו גרי יוצא לחופשה. עזרא, בעל בית המלון, עושה לחבורה את המוות, ונרצח. המשטרה חוקרת מי רצח אותו ומסתבר (בהסבר ארוך של גרי) שהוא בכלל לא מת, אלא זייף את מותו בעקבות עסקים מלוכלכים עם העולם התחתון. או פרק מצוייר - הפיג'מות נשאבים לתוך משחק מחשב, והופכים לסדרה מצויירת. גרי הוא הנבל ועל החבורה לעבור משימות על מנת להציל את אלונה מידיו. או מה? - העונה החדשה של הפיג'מות נפתחת, אבל האם מר לטין יצליח בתביעתו לבטל את עליית הסדרה ולשדר במקומה את הסדרה שלו עם גברת ברכה? סדר בבית המשפט! או הפיג'מות חוזרים - ילד מביע משאלה שהפיג'מות יחזרו. המשאלה מגיעה לגן עדן לסדרות טלוויזיה, לאוזניו של אילן, והוא מבין שחייבים לגייס את כל חברי הסדרה ולחזור לעונה חדשה. איפה גרי, קובי, וכולם? או מלכה קופרמן - פרק פתיחה חגיגי עם שירים שאין להם הצדקה תסריטית, כפי שטורחת שפרה לציין בפני גרי
אבל רגע, מלכה רוצה את הדירה! האם לא תהיה עונה חדשה? פרדי לא מצליח אבל זה בסדר, דנה וימית שם בשביל להציל את היום. או אילן בממלכת ההמבורגרים - פארודיה על צ'רלי בממלכת השוקולד. אילן זוכה בכרטיס ביקור בהמבורגרי, שם הוא זוכה לראות איך ההמבורגרי פועל מבפנים.

גם זה לא קל!

אני חושב שהם פנטסטיים ביצירת פרקי פתיחה (חוץ מהדבר הזה שנקרא "פרק" משום מה, בעונה 7 ), אבל אף פרק פתיחה הוא לא מהחזקים בכל העונות. איך הכל התחיל נוסטלגי ביותר אבל לא שיא היצירה שלהם, פרק מצוייר מקורי אבל לא מדהים, מה? מצחיק בצפיות חוזרות אבל יחסית לעונה שחיכו לה כל כך הרבה הוא קצת "קטן" מדי, הפיג'מות חוזרים כבר היה מאוד גדול וללא ספק מוצלח, כנ"ל מלכה קופרמן שלאט לאט הופך לקלאסיקה אצלי, אבל בסופו של דבר... צוות לעניין . הוא פשוט הכי מצחיק.

B R A Y E R

New member
מנהל
ההחלטה כאן מבחינתי היא נורא ברורה

מלכה קופרמן
פרק הפתיחה הכי מושלם בתולדות הפיג'מות!!!!
מכל הבחינות זה היה מושלם, נתן טעם של עוד, ועשה אותי לאופטימי אחרי האכזבה שלי מהעונה החמישית! ובכל זאת, אני מרגיש צורך "התנצלות" והסברים לשאר הפרקים הראשונים, כי היו עוד פתיחות טובות
איך הכל התחיל - קלאסיקה, יש בדיחות מצחיקות, הפרק הראשון הקלאסי... אבל זה באופן טבעי פרק שכולו אקספוזיציה נטו ולכן הוא גם פחות מעניין ומושך אחרי 7 עונות
צוות לעניין - לא יודע למה, לא ממש אהבתי את 2 הפרקים האלו.. זה היה נורא נחמד ומצחיק אבל מיצה את עצמו מבחינתי אחרי הצפייה הראשונית שלי בשניהם
לא פרק שאני אוהב לראות בויאודי או בשידורים החוזרים פרק מצוייר\אילן בממלכת ההמבורגרים - שניהם מבחינתי באותה קטגוריה, 2 פרקים שלא היו צריכים לפתוח עונה אלא להיות באמצע עונה. והטעות לדעתי היא כי שני הפרקי פתיחה האלו הם 2 פרקים פתיחה של העונה השניה של צמד עונות שצולמו ברצף.. הפיג'מות חוזרים - פרק נחמד, אני זוכר שנורא התלהבתי בהתחלה כשראיתי אותו בצפיות הראשונות, אבל משום מה הוא כבר פחות מלהיב אותי כבר
מה? - התחרות האמיתית שהייתה לי עם התואר. זה היה הפרק פתיחה הכי טוב עד אשר "מלכה קופרמן" הגיע! פרק ענק שחיכינו לו כל כך הרבה שנים והיו כל כך הרבה ציפיות שלא איכזבו
וזה בא אחרי מלחמת לבנון השניה ובא בתזמון מעולה! וכל פעם שאני רואה את הפרק הזה אני נזכר בתקופה הזו

Superboi

New member
תאוריה יפה

לגבי "פרק מצוייר" ו"אילן בממלכת ההמבורגרים".

kuliv

New member
"הפיג'מות חוזרים" נורא מפתיע בצפייה ראשונה!

זה גם מה שבצפיות מאוחרות קצת מבאס אותו. הגיהינום של גרי, גן העדן לסדרות טלוויזיה, האפקטים מ"הנפילים" - זה פרק מעולה להפתיע איתו את הצופים. כשאתה מכיר ההנאה קצת יורדת, אבל כפרק הוא גדול בעיניי. נורא הייתי שמח לפגוש ילד שהתחיל עכשיו לראות את הסדרה לפי הסדר והגיע לעונה החמישית. איך זה יהיה?

barak97

New member
מלכה קופרמן ../images/Emo40.gif

כי אפי בן ישראל פשוט תותחית!

kuliv

New member
אתם מוכנים לחפירות, ילדים? כן, כן, קפטן!

נתחיל: איך הכל התחיל - אכן קלאסיקה. פרק שאחראי לכל כך הרבה דברים: המסך הלבן, ברכה, "המבורגרי - ההמבורגר הטוב ביותרי", החור הגדול ביותר בתסריט של הסדרה (בהגדרת הדמות של אלונה היא צמחונית. לפרק אחד. שהוא גם פרק הפתיחה. מ ה ?). גם באמת שראיתי אותו מלא פעמים. אבל אין בו את הדבר שהפך להיות אחד המהנים בסדרה: המתח של "איך הם יפתחו את העונה הפעם?!". צוות לעניין - לא ראיתי מספיק פעמים, זכור כפרק אדיר ומפתיע, בתוספת שיר הלהיט "הפיג'מות חוזרים". וגם הקאבר התמוה ל"הוטל קליפורניה". פרק מצויר - עוד קלאסיקה! לנצח ייזכר בתור הפרק המוזר שאין בו צחוקים מוקלטים. מה? - ממש יכול להיות שהוא יהיה הזוכה שלי, פרק אהוב מאוד. "תאמינו לפרדי", אחד המונולוגים הטובים ביותר של גרי אי פעם ("אודטה"), הפספוס שבו מר לטין מדבר וימית מגלה את המסך הלבן. הפיג'מות חוזרים - כמו שכתבתי לבן, פרק מפתיע ונהדר לשתי צפיות ראשונות. אבל לא נצחי :) מלכה קופרמן - בצפיות יותר מאוחרות אהבתי אותו יותר, והסצנה לפני הפתיח בה כולם חוזרים אדירה. האמת שהוא באמת פרק מצחיק. בצפייה ראשונה הוא די עיצבן אותי כי אפי בן ישראל, שהייתה כוכבת הילדים שלי ב"פרפר נחמד", פתאום גילמה דמות צווחנית וילדותית. עם הזמן זה קיבל חן. אילן בממלכת ההמבורגרים - אוי, שקט, כולכם! זה פרק מצחיק עם מחווה קולנועית נהדרת. תראו את שני סרטי "צ'ארלי" ותחזרו אליו, התוצאה מבדרת מאוד. "אם רק תאמין" הוא גם אחד השירים המוצלחים של עונות 6-7, בעיניי. והזוכה הוא... "מה?"
הוא פשוט באמת פרק שתמיד כיף לחזור אליו, עם רעיון מצוין וביצוע גדול. וגם הופעת אורח קטנה בו מוכיחה, לטעמי, שאלונה יש רק אחת
ומאידך, שעל אף הופעותיה הקטנטנות, העונה הרביעית היא עדיין העונה שאני הכי שמח לזפזפ אליה כשהיא משודרת. ואחריה הראשונה...

pijamot2

New member
מה?

לא, זה לא שלא הבנתי את השאלה
הפרק האהוב עליי בפתיחה הוא "מה", כי כמובן הוא בעונה ארבע המדהימה! מה שטוב בעונה הזאת הוא שלא פחדו קצת לעבור את המחסום לילדים, ופגשנו לראשונה את ימיתייי

למעלה