העיקר הבריאות

lotzkitz22

New member
הורים לילדים שעברו ניתוח שקדים

למלומדי נסיון! אשמח לשמוע על התזונה שננתם לילדים לאחר הניתוח - הילדה רעבה! וחוץ מזה מאז הניתוח (לפני יומיים) היא מריירת המון והפה פתוח רוב הזמן, הדיבור נשנע פחות ברור ממקודם - יש למישהו תובנות - אני כולי פחד שפגענו בה במקום לתרום לה עם הניתוח הזה... תודה עדי

עזרה דחופה!!!! מישהי/מישהו מכיר/ה את הנושא?

קיבלתי את זה עכשיו במייל. מישהי/מישהו מכירים את הנושא הזה? מעולם לא שמעתי על כך, ונראה לי מוזר שמשרד הבריאות מאשר את זה. אם יש למישהו מידע יותר מורחב או מה לעשות? ממש מפחיד לחשוב שאנחנו רוחצים את המלאכים והאוצרות שלנו עם חומרים כאלו. תודה ויום טוב הלחוצה.

liat ziv

New member
בוקר טוב, ומזל טוב לפורום - ושאלה

נגה בת 1.9 ומיום חמישי בערב לא עשתה קיבה. יום שישי בגן לא עשתה שבת לא עשתה יום ראשון היינו בחופש לא עשתה אתמול בערב אמרה שיש לה התחילה לבכות ואמרה שלא רוצה לעשות וכל הזמן בבכי נגעה בטיטול וביקשה שאחליף לה עכשיו בגן הודיעו ששוב בכתה וביקשה שיחליפו חיתול אבל לא עשתה כלום קבעתי תור לרופא האם יש סיבה לדאגה?

mAmA MiSiSiPi

New member
אפשר לענות מנסיון אישי שלי על עצמי

אכלתי רק גלידה מעדנים מרק פושר עד קר ואיטריות דקיקות בשמנת גם כמעט קר אסור חם כדי לא להמיס את התפרים האזור מאוד כואב אם היא מסכימה לאכול משהו בכלל זה כבר טוב בגלל שקשה לבלוע אני מניחה שהיא מריירת המון ולא פשוט להגות אותיות גרוניות בגלל זה השיבוש בדיבור. אם הגיעו להחלטה להוציא אותם כנראה שהיה כדאי אני ממש סבלתי בגללם בזמנו כפעוטה הייתי חולה המון ובסוף החליטו להוציא לי אותם רק בגיל 11.

ליבי777

New member
כנראה יש לעצירות והניסיונות לעשות כואבים לה.

תנסי לתת לה עגבניה מגורדת עם שמן זית, הרבה שתיה, מיץ שזיפים וכל דבר שיכול לעודד יציאה. אם כל זה לא עוזר את יכולה לקנות בבית מרקחת מוצר שנקרא פגלקס ללא טעם(טבעי לחלוטין) שיעזור לה תוך 24 שעות וירכך לה את הצואה כך שהיא תוכל לעשות אותה ללא כל כאב. חשוב רק לטפל בזה כמה שיותר מהר כדי לא להיכנס ללופ שהיא תפחד לעשות בגלל שכואב לה. את יכולה ללכת לרופא אבל רוב הסיכויים שאם הוא ייתן לך טיפול זה יהיה סירופ משלשל ממשפחת האבילק שאין שום בעיה איתו והוא יעשה את העבודה אבל יגרום לשלשול ולא לריכוך הצואה כמו הפגלקס. בכל מקרה, אין לך סיבה לדאוג.....

liat ziv

New member
../images/Emo41.gifעדכון../images/Emo41.gif

אתמול נמסר שנגה עשתה פעמים(!!!) בגן אבא שלה טוען שהיא מתחשבת בנו

בוקר טוב מיוחדת

לצערי לא מכירה את הנושא מציעה לפנות לאתר משרד הבריאות ולבדוק שם. יום טוב

קראתי את זה בזמנו

האמת שאני לא עושה עם זה הרבה כי באמת קשה למצוא שמפו בלי המרכיב הנ"ל, אני משתדלת לא לחפוף כל יום את השיער אלא יום כן יום לא , לא יודעת עד כמה זה יעזור....

אילתית 2

New member
חולים חולים ושוב חולים

די אין לי כוחות התחיל עם קטן מקיא ומשלשל...מפסיק להקיא אבל ממשיך לשלשל..אמא עם שלשולים וקצת מקוררת....עובר רוגע ליומיים ואז...קטן עם חום גבוה...בודקים ומוצאים דלקת אוזניים....עובר ואז אמא עוד מקוררת קצת בעיקר משתעלת...אבא מתחיל להתקרר מרגיש חולשה ועייפות...ואז הגדולה משתעלת...משלשלת...חום גבוה...ופתאום היום פצעים בפה מתגלים להם שם בתוך הפה.... די אין לי כוחות מתי זה יגמר למה ככה הכל הכל יחד וביחד אחד אחרי השני....כמה שאני מאווררת את הבית כל החלונות פתוחים לרווחה למרות שאפילו כבר קצת קר בבית....מכבסת סדינים ומגבות בשפע ממש מכבסה פתחתי (כאילו שהיה חסר עוד לפני כן לא הפסקתי לכבס) מנקה כל רגע כיור ושירותים, שוטפת ידיים כל שניה עד שהידיים שלי כבר קיבלו כזה יובש מזה שכל רגע שוטפת ידיים....די די די נמאס לי.... טוב עכשיו "מלחמות" עם הגדולה שלי לא רוצה לאכול...מקפידה על נוזלים ודברים קרים...קניתי חלב עיזים וSOS קצת נלחמת בי אבל חייבת לשים לה בפה...בקיצור קורסת מיואשת ואובדת עצות נמאס לי שונאת את החורף עם כל הוירוסים והמחלות...חורף ראשון שלנו ככה והוא עוד רק התחיל... טוב פרקתי, סליחה על קיטורי הבוקר

tiger mom

New member
מה אם משהו לחיזוק?

חיזוקית וכל הדברים האלה? (לא ממש מבינה בזה) (ושתהייו בריאים כמובן)

איתן מקבל גם פרוביוטיקה וגם סמבוקול

בינתיים נראה שעושה תא העבודה
תרגישו טוב

אגב אקטימל- מעבר להיותו טעים וחביב, על מנת

ש"יעשה את העבודה" יש לשתות מעל ל- 50 או 100 בקבוקים ביום- לא זוכרת כמה בדיוק, אבל בזמנו דה מרקר יצא בכתבה גדולה מאוד על המשקאות הפרוביוטיים ותרומתם, שמצא שבקבוק או שניים ביום לא עוזרים במיוחד.

אמור לעזור לסלק כל מיני חולירות?

שאלת תם- זה מחזק באופן כללי? מוהלים בבקבוק? זה בטעם כלשהו או חסר טעם? אולי גם אני אתן לה, כי פירות וירקות הם כמעט מחוץ לתחום אצלנו... בינתים אני מסתפקת בויטמין C במטבעות שוקולד- הרופאה דווקא המליצה ובשבילה זו מנת שוקולד יומית.

זאת אבקה שאפשר להוסיף לחלב

המטרה היא לחזק את מערכת העיכול למערכת החיסונית מומלץ לתת סמבוקול או משהו דומה

טליולי

New member
../images/Emo207.gif אפרופו אקטימל...

מישהי יודעת עד כמה אקטימל מותר לשתות ביום? יש הגבלה בכלל?

למעלה