תמיכה לנשים בהריון

דולהלמה

New member
טיפולי הרפואה המשלימה ליווי לידה בהתנדבות

אני תומך לידה (דולה), מדריך הכנה ללידה, מטפל הוליסטי בנשים הרות. מציע טיפולי רפלקסולוגיה, שיאצו, עיסוי שוודי + סדנאות הכנה ללידה וכמובן ליווי הלידה עצמה בבתי יולדות במרכז ובשפלה. הכל בהתנדבות מלאה למענכן תושבות הדרום היקרות
לפרטים ושאלות -מוזמנות לפנות אלי גם בפרטי.

טיפולים לנשות הדרום ההריוניות בהתנדבות

היי בנות, אשמח להקל מעט על המתח המלווה את המצב הלא פשוט בכלל. עיסויים, שיחה וטיפים ללידה הקרובה. פרטים באתר או בטלפון המופיעים למטה שיבואו כבר ימים שקטים! ליאת .

marcyg

New member
מוכנה ללוות נשים הרות בהכנה ללידה ואו סתם

שיחות חיזוק ותמיכה -חינם עם תעודה מזהה! מוכנה גם ללוות אישה בלידה אם בעלה נמצא במילואים-חינם (רק הוצאות נסיעה על חשבון היולדת).

G h a i a

New member
אני בהריון עם שאלה

אני בהריון ועם ילדה בת שנתיים בבית. היום חזרנו הביתה ליבנה ואני בלחץ מטורף! הגן של הילדה עובד במתכונת חירום במקלט שיש להם בגן אבל אני לחוצה מהדרך אל ומהגן. בבוקר בעלי נמצא איתי ואנחנו שמים את הילדה יחד בגן ורק אז אני מקפיצה אותו לעבודה אבל בצהריים (הילדה עד 13:00 בגן) אני ממש ממש לא מסוגלת לחשוב על זה שאלך להוציא אותה לבד מהגן ומה יקרה אם תהיה אזעקה בדרך, ייקח לי זמן לצאת מהאוטו להוציא אותה ולברוח למחסה וההריון מגביל אותי גם בתנועה וגם הלחץ הנפשי הגדול. שמעתי שיש מתנדבים שמוכנים להגיע לבתי התושבים בדרום ולעזור ואשמח לדעת לאן פונים אולי אוכל למצוא מישהו שיעזור לי להוציא את הילדה באחת מהגן ולבוא איתי את הדאך אל הגן והביתה , אפילו בתשלום. תודה.

למעלה