שרשור התפקדות אפריל !

4hilla4

New member
../images/Emo195.gif../images/Emo124.gif שרשור התפקדות אפריל !

קודם כל סוף שבוע מעלף לכולם, אני אהיה בירושליים היום ומחר, אני אחפש אינטרנט...
אבל בינתיים התפקדות אפריל !
שם - גיל - תאריך יומולדת - דבר טוב שקרה לכם השבוע- דבר שאתם מחכים לו שבוע הבא- - תוכנית לחופש פסח?- - שיר אהוב כרגע- - סדרה אהובה כרגע- - מסר לאומה- סוף שבוע כייפי לכולם !!!

4hilla4

New member
מתפקדת ../images/Emo195.gif

-שם- : הילה
-גיל-: עוד שלושה ימים 16 :) -תאריך יומולדת: 95\4\4 - דבר טוב שקרה לכם השבוע-: יום כיף אתמול עם חברות !
-דבר שאתם מחכים לו שבוע הבא-: אהההההההה יומולדת !! -תוכניות לפסח- : ללמוד לבגרויות (
) ולהנות ! - שיר אהוב כרגע-- http://www.youtube.com/watch?v=NE7dhplqLjs -סדרה אהובה כרגע-- רק בגלל שזה התחיל השבוע
= Body Of Proof - מסר לאומה - - חסר לכם שאתם לא פותחים לי שרשור יומולדת ! אני רצינית ! אוהבת אותכם וסוף שבוע נעים

Gilliana

New member
לא פותחים, מה תעשי לנו? ../images/Emo8.gif

סתאאאאאאם, איך לא נפתח תגידי, איך???

MadManIII

New member
מתפקד

שם - גיל - 24 תאריך יומולדת - לפני שבוע וחצי דבר טוב שקרה לכם השבוע- מסיבת גיוס לחבר שבו זלזלתי ארוחת קומבינה כפולה לבד בבורגראנץ'!!!!!!!!!!!!!!! דבר שאתם מחכים לו שבוע הבא- חתונה של חבר - תוכנית לחופש פסח?- ש"ב וים המלח - שיר אהוב כרגע- ADCD- HIGH WAY TO HELL - סדרה אהובה כרגע- Big bang theroy - מסר לאומה- יוניברס זה לא באמת SG

4hilla4

New member
מזל טוב !../images/Emo24.gif../images/Emo212.gif

המון מזל טוב ו-
על המסר לאומה

Gilliana

New member
כן המפקדת ../images/Emo13.gif

שם: גילי גיל: אהמממ... מופיע בכרטיס, מי שזה באמת מעניין אותו מוזמן לבדוק תאריך יום הולדת: 4.5 דבר טוב שקרה לי השבוע - סוף השבוע
דבר שאת מחכה לו שבוע הבא - סוף השבוע
תכניות לחופשת פסח - איזו חופשה זו בדיוק? שיר אהוב כרגע - http://www.youtube.com/watch?v=rm_bhJ7-ddA סדרה אהובה כרגע - V המחודשת ו-The event מסר לאומה - הפסיקו להיות פראיירים של הממשלה המושחתת, צאו לרחובות והשמיעו קולכם!

Gilliana

New member
מאד מותחת

כן, שווה מאד לדעתי - אני נהנית, אני מאמינה שגם את תאהבי.

נו יאללה בסדר

שם - פלורה גיל - יותר מ 40 תאריך יומולדת - איפשהו במזל מאזניים דבר טוב שקרה לכם השבוע - ראיתי את הפרקים 13+14 של SGU עונה 2 ברצף דבר שאתם מחכים לו בשבוע הבא - יום הולדת של חברה טובה תוכנית לחופש פסח? - עוד לא ברור שיר אהוב כרגע - "אני אוהב לישון" סדרה אהובה כרגע - סדרות ניקוי ראש כמו "קוגר טאון" ו"גברים על עצים" מסר לאומה - !indeed

שלום לום...

אלללללללל 22222222222 מתישהו בקרוב נגמר האח הגדול? שיגמר כוכב נולד (למרות שהוא רק התחיל)... לאכול טונה מצות ולא להיות בחופש כי יש עבודה
הרבה שירים סדרה - הגרסה החדשה של ניקיטה שממש התאהבתי בה (בסדרה, לא בניקיטה) לא יצאתי משת"פ, אהה? סוף שבוע נעים, שבוע חדש נעים וחג פסח...... לא נעים. כי אני רוצה לגוון...

noobster

New member
לא ידעתי שעדיין פעיל

כן... שמור במועדפים.. עדיין רואה SGU ונהנה לחלוטין... לחיצה מוטעית הביאה אותי לפה ואלי אני אמשיך לבקר שם - לירן גיל - 28.5 תאריך יומולדת - 31/7 דבר טוב שקרה לכם השבוע- התחלתי עבודה חדשה? דבר שאתם מחכים לו שבוע הבא- יציאה לחופש מהעבודה? - תוכנית לחופש פסח?- ביגור/עולמות - שיר אהוב כרגע- S AND M - באופן הזוי ומוזר - סדרה אהובה כרגע- חוץ מSGU? TBBT - מסר לאומה- אם כבר לא מופיע החתימה אז.. היו שלום ותודה על הדגים

Ofer1114

New member
לקבלת המפקדת 2...3.... הקשב../images/Emo195.gif

הצבא דפק לי את המוח אהה
שם - חסוי(אני בצבא אסור לי לומר
) סתם סתם עופר גיל - 19 תאריך יומולדת - 3/4 דבר טוב שקרה לכם השבוע- היה לי יום הולדת, השתחררתי הביתה אחרי 12 יום וסיימתי שבועיים של קליעה. דבר שאתם מחכים לו שבוע הבא- לא לסגור שבת
- תוכנית לחופש פסח?- לא לסגור את כולו בבסיס
- שיר אהוב כרגע- 188 החטיבה שאת הגולן תשמור, ללבנון נגיע ונעשה שם לחיזבללה טרור, כשהבז יורה פגז הסורים יבינו אז שאת הגבולות חוצים רק עם דרכונים, לחמאס ניתן בראש עם מרכבה סימן 3 נ"ט ופגזים אותנו לא עוצרים(כבר אמרתי שהצבא דפק לי את המוח?
- סדרה אהובה כרגע- עושה בעיקר מרתונים של STARGATE ושל הסופרנוס - מסר לאומה- כל העולם כולו מרכבה 3 מרכבה 3 מרכבה 3 כל העולם כולו מרכבה 3 מרכבה 3... והעיקר והעיקר 7 7 7 7 בלאי...

למעלה