חדשות ועדכונים

Music Man XD

New member
עדכונים מהמצעד הבריטי ../images/Emo41.gif

במצעד הסינגלים, ריהאנה מגיעה היישר למקום הראשון עם הסינגל החדש שלה "We Found Love" מתוך אלבומה השישי. זהו הסינגל השישי שלה שמגיע למקום הראשון (וזה בממוצע #1 כל שנה לא?
). כזכור, ריהאנה יצרה כותרות כשצילמה את הקליפ לשיר בלבוש מינימלי. במקום השני נמצאים צוות המנטורים של התכנית The Voice, כריסטינה אגילרה ומארון 5 (אדם לווין) עם הלהיט העולמי "Moves Like Jagger". היו ציפיות שיגיע למקום הראשון אך שחרור הסינגל של ריהאנה ב-5/10 'הרס לו את התכניות'. מיד אחר כך מצטרפים Sak Noel עם הלהיט האירופאי "Loca People", הלהקה "One Direction", ו-"Go Go Dolls" עם השיר "Iris". במצעד האלבומים, אלבומו החדש של ג'יימס מוריסון "The Awakening" נמצא במקום הראשון, ומיד אחריו הזמרת המצליחה בעולם השנה, אדל, עם אלבומה השני "21" שקיבל מעמד של פלטינה עשר פעמים בבריטניה. העשירייה הפותחת: סינגלים:
1. Rihanna feat Calvin Harris - 'We Found Love' 2. Maroon 5 feat. Christina Aguilera - 'Moves Like Jagger' 3. Sak Noel - 'Loca People' 4. One Direction - 'What Makes You Beautiful' 5. Goo Goo Dolls - 'Iris' 6. Dappy - 'No Regrets' 7. LMFAO - 'Sexy And I Know It' 8. James Morrison - 'I Won't Let You Go' 9. Jason Derulo - 'It Girl' 10. Bad Meets Evil feat. Bruno Mars - 'Lighters'​
אלבומים:
1. James Morrison - 'The Awakening' 2. Adele - '21' 3. You Me At Six - 'Sinners Never Sleep' 4. Lady Antebellum - 'Own The Night' 5. Ed Sheeran - '+' 6. Kasabian - 'Velociraptor!' 7. Ben Howard - 'Every Kingdom' 8. Bruno Mars - 'Doo Wops & Hooligans' 9. Tony Bennett - 'Duets II' 10. David Guetta - 'Nothing But The Beat'​

Music Man XD

New member
נראה לי שהופיעו עם השיר ב-X-Factor

(אחד המתמודדים, לא הלהקה עצמה) ובגלל זה הוא הגיע לשם חח..

DAN1EL

New member
הוכרזו המועמדים לטקס ה-AMA

שזה טקס פרסי המוזיקה האמריקאי השני הכי חשוב אחרי הגראמי. ההבדל הוא שבגראמי אקדמיה בוחרים וכאן הקהל בוחר. בכל אופן, הנה המועמדים השנה: Favorite Male Artist Justin Bieber Bruno Mars Pitbull Favorite Female Artist Adele Lady Gaga Katy Perry Favorite Band, Duo or Group LMFAO Maroon 5 OneRepublic Favorite Album Adele/21 Lady Gaga/Born This Way Rihanna/Loud COUNTRY MUSIC Favorite Male Artist Jason Aldean Brad Paisley Blake Shelton Favorite Female Artist Sara Evans Miranda Lambert Taylor Swift Favorite Band, Duo or Group The Band Perry Zac Brown Band Lady Antebellum Favorite Album Jason Aldean/My Kinda Party The Band Perry/The Band Perry Taylor Swift/Speak Now RAP/HIP-HOP MUSIC Favorite Artist Lil Wayne Nicki Minaj Kanye West Favorite Album Jay-Z & Kanye West/Watch The Throne Lil Wayne/Tha Carter IV Nicki Minaj/Pink Friday SOUL/RHYTHM & BLUES MUSIC Favorite Male Artist Chris Brown Trey Songz Usher Favorite Female Artist Beyonce Rihanna Kelly Rowland Favorite Album Beyonce/4 Chris Brown/F.A.M.E. Rihanna/Loud ALTERNATIVE ROCK MUSIC Favorite Artist The Black Keys Foo Fighters Mumford & Sons ADULT CONTEMPORARY MUSIC Favorite Artist Adele Bruno Mars Katy Perry LATIN MUSIC Favorite Artist Enrique Iglesias Jennifer Lopez Pitbull CONTEMPORARY INSPIRATIONAL Favorite Artist Casting Crowns Tobymac Third Day ARTIST OF THE YEAR Adele Lady Gaga Lil Wayne Katy Perry Taylor Swift Sprint New Artist Of The Year POP/ROCK Foster The People Hot Chelle Rae COUNTRY The Band Perry Thompson Square SOUL/R&B Marsha Ambrosius Miguel RAP/HIP-HOP LMFAO Wiz Khalifa

Music Man XD

New member
בפורום פופ פרסמו חלק מהמועמדויות

וזו התגובה שהייתה לי: "1. מה Pop/Rock Album, מה?.. כל קשר בין רוק לבין המועמדים בקטגוריה הזו מקרי בהחלט. 2. כל קטגוריית ה-Soul/R&B הזויה לחלוטין (בנים ובנות). אשר, טרי סונגז, כריס בראון, קלי רולנד, ריהאנה, ביונסה = פופ. באלבום האחרון ביונסה נגעה גם ב-R&B אבל זה ממש הזוי. רק בגלל צבע העור שלהם הם מועמדים בקטגוריה הזו. החומרים של ריהאנה וכריס בראון השנה היו יותר לכיוון הדאנס בכלל, גם קלי רולנד. 3. Soul/R&B Album: מה? ריהאנה וכריס בראון שוב? מה הקשר בין האלבומים האלה ל-Soul בכלל? שוב, רק בגלל שהם שחורים הם נמצאים בקטגוריה הזו. זה כל כך עלוב. 4. Lil' Wayne ב"אמן השנה"? יש כמה שהייתי מעמיד במקומו. בקיצור, עם מועמדויות עלובות כאלה אין צורך לקחת את הטקס הזה ברצינות בכלל." עכשיו ראיתי את הרשימה המלאה, ודעתי לא ממש השתנתה. בכל מקרה, אני מקווה שמרשה, אדל וביונסה יזכו בפרסים.

DAN1EL

New member
מסכים לחלוטין עם 2 ו-3

לגבי 1 - לא מצאתי את הקטגוריה הזו
לגבי 4 - לא יודע, לא שמעתי את החומרים האחרונים של ליל' וויין.

Music Man XD

New member
בפורום פופ זה הוצג כקטגוריה ../images/Emo6.gif

לגבי 4 - זו בדיוק הנקודה. זה לא טקס שמסתמך על איכות (אם הוא היה כזה 70% מהמועמדים היו שונים), וליל' ווין לא יצר כל כך הרבה באז והתלהבות השנה. לא עדיף להעמיד את קאנייה ווסט למשל? בכל מקרה, מועמדויות דביליות לחלוטין. אני מחכה לראות מה יהיה בגראמיז השנה, יותר מעניין.

DAN1EL

New member
גם המועמדויות בגראמי מעפנות בשנים האחרונות

נדמה לי שקייטי פרי היתה מועמדת על אלבום השנה בגראמי האחרון.

Music Man XD

New member
Lana Del Rey - הופעה חדשה.

מאז שחרור הסינגל "Video Games", לנה מתחילה לצבור תאוצה. אתמול, היא הופיעה בתכנית הבריטית "Later... With Jools Holland" עם הסינגל. אתם מוזמנים לצפות כאן: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IOP2Yd_jpYQ אני מאוד אוהב את השיר, אבל לא ממש אהבתי את ההופעה. היא לא סחפה וריגשה אותי כמו השיר בגרסת הסטודיו שלו. מה דעתכם?

DAN1EL

New member
שמעתי את השיר הזה ברדיו לא מזמן

ושוב חשבתי לעצמי את אותו דבר - קול טוב, ביצוע טוב, שיר מעפן ולא סוחף בשיט. מה שכן - יש לה יופי מאוד מיוחד ודווקא אהבתי מאוד את הביצוע בלייב! אני חושב שהפסנתר הזה, ובדרך כלל אני מאוהב בכל צליל של פסנתר, פשוט "מרדים" את השיר. זו בחירה הפקתית לא נכונה, לפחות שלא יהיה לכל אורך השיר רק פסנתר.

DAN1EL

New member
ואני יודע שיש גם כינורות, אבל זה לא מספיק.

אולי אפילו עושה את הפעולה ההפוכה.

Music Man XD

New member
אני דווקא כן מוצא בו משהו סוחף.

נחמד שמשמיעים אותו ברדיו, ו-
לגבי היופי המיוחד :)

למעלה