מפלצת ההודעות בלעה לי את השאלה בסטטיסטיקה

ליביתי

New member
../images/Emo2.gif מפלצת ההודעות בלעה לי את השאלה בסטטיסטיקה

בחיי שרשמתי שאלה ארוכה והמפלצת בלעה אותה, אז שוב: למילות ההקדמה - אני מה זה גרועה במתימטיקה. בעיות עם שני נעלמים עושות לי בחילה והרגשה רעה. אילו הייתי טובה בסטטיסטיקה, סביר להניח שלא הייתי הולכת ללמוד באוניברסיטה את מה שלמדתי בסופו של דבר. ולשאלה עצמה -
אם לשדוניהו היתה בחודש האחרון פעמיים דלקת גרון חיידקית, מה הסיכוי שכאב הגרון שיש לי לא יסתיים עם אבחנה של סטרפ-A
. לפותרות נכון את השאלה -
.... סתתתתתאאאאאאאאםםםם, לא אדביק אתכן. אנסה למצוא רופא על הבוקר, ומעבדה. השבוע אני ממש לא יכולה להרשות לעצמי מחלה או השבתה של מיתרי הקול (נו, בסדר, נחשפתי. בדיוק יש חזרות להופעה עם פברוטי. תבינו אותי
). ועושה רושם שבקרוב מאד כולנו הולכים לעשות משטחים. נראה שאנחנו מדביקים אחד את השני שוב ושוב.
"רק בריאות" כבר אמרנו?

דש1דש

New member
../images/Emo122.gif נשמע לי שיש לכם אח קטן ונשא בבית ../images/Emo10.gif

בסך הכל כשאת מזהה את זה מוקדם ומתחילה מהר ע הרפאפן זה יעבור לפני שהתחיל ותוכלי לשיר עם פברוטי (תגידי = יש לך קשרים טובים עם עולם האמת?!) בריאות לכולכם!!!!

ג e ש e ם

New member
מה שהכי מעניין בסטטיסטיקה

זה שדברים עם הסתברות כמעט מוחלטת - לא תמיד קורים (וההפך) מקווה שזה המקרה. ואם לא - אכן זה הזמן למבצע משפחתי גורף. בהצלחה

dafnapo

New member
מה פתאום כאב גרון?

ביקשת רשות? לקחת מספר? עמדת בתור? אני לא מבינה במילים ארוכות שמתחילות ב-ס (סטטיסטיקה, סטרפטוקוקוס), אבל מאחלת לך רפואה שלמה ושולחת לך

Tin Tinn

New member
פייר? לאור מה שאת עוברת עם הקטנה

הייתי מצפה שתביני היטב במילה ארוכה אחת לפחות שמתחילה ב-ס' סססססססססססססססססססססססססססססססססססֵמֵק

Tin Tinn

New member
מסכימה עם כולן (בעצם)

נראה לי שיש לכם הדבקות משפחתיות פנימיות ושווה לעשות משטחים לכולם לראות מי ומה. ולשאלתך - ניתן לפתור אותה לפי חתולו (ז"ל) של שרדינגר. כנראה שיש לך סטרפ. ולמה אני אומרת ז"ל? - כי בלי קשר אם מבחנת הרעל כבר נזלה לה לתוך הקופסא כבר עבר מספיק זמן בלי אוכל ושתיה. החתול הזה מת, בין אם הזמן הוא רציף ובין אם גלי.

catנוע

New member
אכן נשמע שיש נשא בבית

אז לא נותר לי אלא להצטרף לכל האחרות והמלצותיהן. תרגישי טוב

ליביתי

New member
זהו, שידעתי מאז ומתמיד למה לא הלכתי ללמוד

מקצועות מתימטיים.... כי אני מנצחת את המתימטיקה של החיים
אין סטרפ
יששששששששששששששש

דש1דש

New member
../images/Emo6.gif עדיף ככה.

אם כי לפעמים יש FALSE NEG, אבל מקווה שרק וירוס ויעבור מהר וזהו! בריאות!

נוRית

New member
ישששש!!!!!!!!

אפשר להצטרף לשמחה??? אני באמת שמחה לשמוע שזה המצב, ומקווה שבזה הסתיימה סאגת כאבי הגאון אצלכם (ואם אפשר - אז בכלל מכסת המחלות)

ג e ש e ם

New member
לא נכון = לא ניצחת.

אי אפשר לנצח את המתמטיקה יש לה אלפי נתיבי בריחה ומיליון אסטרטגיות.

למעלה