בוקר טוב
ברכות לבני אלבז המוכשר

BEAUTY האחת

New member
../images/Emo20.gifבוקר טוב ../images/Emo20.gifברכות לבני אלבז המוכשר../images/Emo106.gif

הבוקר שאחרי , הייתם רוצים לראות עוד עונה ? אם כן אולי הייתם רוצים לראות את הפורמט קצת שונה ? מה הייתם משנים ? ואת מי הייתם מזמינים ?

BEAUTY האחת

New member
היום ב- 15:00 אלבז עונה לשאלות הגולשים

בני אלבז, הזוכה הגדול של היכל התהילה מגיע, היום ב-15:00 לחגוג אתכם את הזכייה באירוח מיוחד שיהיה בעמוד הפיייסבוק של התוכנית מוזמנים לדף לרשום לו איחולים ולשאול את כל מה שמסקרן אתכם על החודשיים בהיכל. קישור לעמוד הפייס https://www.facebook.com/Music24?sk=wall

../images/Emo106.gifכל תוצאה אחרת שאינה בני הייתה בזיון

זכה מי שהיה צריך לזכות. אין עוד מישהו שיכול להתחרות איתו. הוא ליגה אחרת. כמה רמות מעל כולם. קול עוצמתי, חודר, מרגש, כובש שמגיע ממש אל על ופותח שערי שמיים. בני המנצח הגדול של היכל התהילה בזכות ולא בחסד
רוחמה ומייקל לא היו צריכים להגיע לשלבים האחרונים ובטח לא לחמישה ובטח ובטח שלא להרכיב את שלישיית הגמר.
בני אני ועוד המון מריעים לך על הנצחון ומקווים שסוף כל סוץ תפתח בקריירה שהתעכבה במשך כל השנים ועכשיו בגיל 51 תקבל הכרה עבור כל אותן שנים שחסית בצילה של המוסיקה הישראלית. עכשיו זה הזמן שלך - תהנה ממנו

רק פרובוקטיביות כמו אילנה אביטל ועמירו

יכתבו כך.רוחמה צחקה על כולם, עם כל השירה השקטה שלה, הארצישראלית, הדיחה 5 זמרות, נישארה זמרת יחידה, יש אלוהים וצוחק מי שצוחק אחרון, רוחמה רז הראתה לעמירו ואלינה עם כל ה 5555555 שלה מאיפה משתין הדג, כל הכבוד רוחמה, שיחקת אותה. הבאת אותה לכולם, אוהבים אותך מאוד מאוד. מי בכלל יאזין לשירה של בני אלבז, שישיר הוא זכאי,

../images/Emo67.gif../images/Emo67.gifהשירה של אלבז לא מיועדת אליך

תפרגני לזוכה כמו רוחמה שלך יאכולת קנאה ושנאה שכמותך

יונתנסקי

Well-known member
כיון שבכל מקרה בערוץ 24 תהיה עכשיו

או בצורת או שידורים חוזרים, אני ממליצה לקפוץ לערוץ 1. כל יום בין 12.00 - 15.00 (יצא לי הפוך) מעבירים בשידור ישיר תחרויות אליפות העולם בשחיה. דברים נפלאים, הקפיצות האלה למים....... עד איפה מגיעה יכולתו של הגוף האנושי. אתמול היתה תחרות שחיה צורנית. מקום ראשון - סין מקום 10 נציגת ישראל. תודו שכבוד ! לפני אמריקה ולפני עוד מדינות חשובות. מנהלת, אם זה מאוד לא לענין - תמחקי, אני לא איעלב......

גם אני אוהבת תחרויות כאלה

אני יכולה לצפות בזה כמה שעות ברצף. תודה על המידע. בהחלט כבוד לישראל.

יונתנסקי

Well-known member
שכחתי לציין שהתחרויות נערכות בשנחאי, סין

לכן הסינים קוטפים מדליות זהב רבות כל כך.

יונתנסקי

Well-known member
אין א.ק. זה "אליפות העולם בשחיה"

הכל רטוב. הנה לך אשכנזיה עם רגשות קיפוח: גם לך יש הרגשה שמצ'פרים את הסיניות/ים בניקוד רק בגלל שהם המארחים, או שהם באמת כל כך מצטיינים?

למעלה