בוקר טוב
ברכות לבני אלבז המוכשר

אז למה רואים בתשדירי השידור אתלטיקה?

הסינים הם מעצמת ספורט וכל שנה הם קוטפים מדליות רבות. אולי יש ליתרון הביתי קשר בניקוד יותר מפרגן. אין לי מושג.

יונתנסקי

Well-known member
אלו פרומואים של ערוץ 1 לאליפות העולם בא.ק.

שתיערך בין 27 לאוגוסט עד 4 בספטמבר בקוריאה הדרומית. אגב, לאכזבתי היום השידור שלהם מתחיל רק ב= 14.00 ולא ב- 12.00 לא יודעת למה. יהיה לי משעמם לבשל.....

../images/Emo57.gif ברכות לרוחמה רז שהגיעה למקום השלישי

המכובד! רוחמה הוכיחה שמשחק הוגן, ישר ואנושי הם לא מילה גסה! אפשר להגיע לגמר בזכות כישרון, ובלי מניפולציות! מקווה שרוחמה תעשה עוד הרבה מוזיקה ונשמע ממנה רק טוב והרבה! ברכות גם למקום הראשון, בני אלבז, שאכן ניחן בקול יפה (אופי והתנהגות זה כבר לא הצד החזק שלו). שמחה שמייקל הרפס הגיע רק למקום השני, וגם זה מעל ומעבר..... זהו, היה מתיש, אבל היה טווווווווווווווווווווווווווב! לא יודעת מה אתכם, אבל אני נהניתי כאן, אמנם רק לקראת הסיום הגעתי, אבל מבטיחה שבעונה הבאה אגיע מההתחלה
(לכל מי שדואגת...
) יאללה , צריכה עכשיו נופש להרגע, אולי אני אסע לתאילנד לבקר את הנסיכה או אולי איזה סופ"ש בפאריס "עיר הולדתה" של המחומצנת! see you all soon
לטיפה

../images/Emo39.gifכל הכבוד לטי על הפרגון

ברכות באמת מגיעות לרוחמה. איזה באסה היה לה עם העקב בסוף. זה ממש לא נעים. קרה לי ברחוב כמה פעמים ואז תלשתי תעקב וגם היו פעמים שפשוט הלכתי יחפה. היא לא חשבה לעלות לבמה יחפה (כמו שעשה מייקל אבל שם זה לא היה בגלל עקב שנשבר חחח). אהבתי מאוד שהיא פירגנה מכל הלב גם למייקל (שגם בעיניי ממש לא צריך להיות לא בתכנית, לא בחמישייה ולא בשלישייה ולא במקום ה-2) וגם לאלבז. זה היה אצילי מצידה וראו שזה הגיע ממקום שלם, כן ומחבק.

תודה, מותק!

נכון, הקטע עם העקב היה מבעס, היא קצת נלחצה מזה, אבל שרה כמו מלכה! אני במקומה הייתי מעיפה נעל אחת על מייקל ושנייה על זוהר ישראל, ועולה יחפה! לפחות גם את הקרציה זוהר לא נראה יותר. מציעה להפקה לחפש מנחה עם קצת יותר צ'ארם, מאשר זוהר שנטול כל כריזמה...

בעיניי הביצוע ה-3 שלה היה הכי יפה

זהר ישראל באמת יש לו משהו מעצבן בנוכחות שלו. אפילו כשהוא מחייך החיוך שלו מעצבן חחח.

|תמנון../images/Emo118.gif../images/Emo205.gifאלבז-מעכשיו יעשה גם פופ ורוק

"עמוס בטחון עצמי מספר בני אלבז על הגמר ואומר: "בשיר השלישי ידעתי שאזכה, שזה שיר עוצמתי". עוד מספר אלבז על החיים בתוך היכל התהילה ולא חושש להודות כי לעיתים נאלץ להשתמש בתחבולות בכדי להשיג את מבוקשו. "הייתי חייב לשחק את המשחק ולתת לאחרים לחשוב שהם צודקים. הייתי כוחני ומניפולטיבי כשהיה צריך" לכתבה כולה
http://www.mako.co.il/music-24/hall...131006.htm&sCh=7c1efa4c738cc110&pId=731294849

למעלה