בוקר טוב
ברכות לבני אלבז המוכשר

חחחחח,תראי את זה ליונתנסקי,היא התלוננה../images/Emo8.gif

שר יפה ויש לי הרגשה שעוד תהיינה הפתעות טובות

../images/Emo25.gif../images/Emo79.gifלירי בחר 2 שירים פיצוץ לגמר

מילים ולחן: אביהו מדינה קיימים 3 ביצועים נוספים לשיר זה : זוהר ארגוב, חיים משה ושימי תבורי http://www.youtube.com/watch?v=Ii6p8qe1kIM ראיתי איך עינייך היפות דיברו בלי קול במבטך וחיוכך סיפרת לי הכל וכל מילייך וצחוקך עולם אחר לא שלך רצית לדעת מדוע נשארתי טוב ונחמד איתך שלא תעצבי עוד שלא תכאבי עוד שלא תהיי לבד יושבת בעולם אכזר שנותייך היפות חולפות ואיש לך לא ישיב את עלומייך הקצרים את טעם החיים רציתי לחבקך ברוך, פנייך ללטף ולהשכיח מליבך מעט מכאבך שלא תעצבי עוד... צרובה משמש החיים פינה של צל ביקשת ולא היה לך נווה מדבר להינפש מעט ושוב לבד חוזרת את אל יצועך הקר ודימעותייך ניגרות הן נספגות בכר שלא תעצבי עוד...

../images/Emo232.gif../images/Emo252.gif../images/Emo23.gifהשיר ה2 - ארץ חדשה של ארצי

http://www.youtube.com/watch?v=TwB_XIt9zqs אחד מרגש, קורע והשני מדליק וקופצני. מזל שהחליף לשירים האלה, כי בהתחלה הוא רצה ללכת על "עוגה עוגה עוגה במעגל נחוגה" חחח בהצלחה לממי שלי!!!!

חגית בחרה בעיניי שיר יפה יותר,לאורך הים..

אבל לא משנה מה לירי ישיר או לא ישיר,הגורל כבר נקבע
תראי מה כתוב כאן למעלה על החולצה שלו
אחרי שנוי כבר לא שם,אני רק עם לירי

מאז רצח רבין שטחנו תשיר לאורך הים

בכל תחנות הרדיו ובכל טקס לזכרו (וכידוע יש טקס לזכרו שחל בתאריך העברי ואז טקס לזכרו גם בתאריך הלועזי. ממש פסטיבל עשו מזה) גרם לי לקשר בין השיר לבין אבל, אובדן ורצח, ולכן אני יכולה לשמוע אותו רק בטקסים עצובים, למרות שגם שמה נמאס לי כבר. היו 2 שירים שנטחנו - "לאורך הים" ו"לבכות לך"

אני לא זוכרת את זה,בכל אופן זה באמת נשמע..

שיר עצוב. לי הוא מזכיר את עופרה חזה זיכרה לברכה וזה שיר שנשמע עצוב אבל בכל זאת אני מאד אוהבת לשמוע ולהקשיב לו.

בני אלבז היה הכי מגוון מבין כול הזמרים

הוא יכול לשיר גם שירי פופ וגם שירים מזרחיים וגם שירי רוק וגם שירי דת

../images/Emo57.gif../images/Emo106.gifבני זמר מחונן ואיש טוב לב

הוא לא ראה אף אחד שם ממטר. אף אחד לא משתווה אליו

בוקר טוב ברכות לרוחמה המתוקה שהגיעה למקום 3

מי היה מאמין כנגד כל הסיכויים, ברכות לבני על הזכיה. היה נחמד וטוב שהיה. 7 שבועות מיציתי מעל ומעבר,

BEAUTY האחת

New member
בבקשה רוטב

סיכומון מתוך מעריב: אל המקום הראשון הגיע הזמר החרדי, בני אלבז, אל המקום השני הגיע מייקל הרפז, אל המקום השלישי הגיעה רוחמה רז, אל המקום הרביעי אבי טלדנו שחזר בשלב גלגל ההצלה ואל המקום החמישי הגיע הזמר אדם.

למעלה