בוקר טוב
,כל הפקה פקה שלנו לכאן

BEAUTY האחת

New member
../images/Emo20.gifבוקר טוב ../images/Emo20.gif,כל הפקה פקה שלנו לכאן../images/Emo140.gif

שיהיה סוף שבוע מהנה לכולם ,בואו נמשיך לגלוש בהנאה ונעימות חברית .

איבונה3

Well-known member
ביום ראשון בבוקר אני טסה לחו"ל ולא

אראה את הגמר לכן אני מאחלת למייקל לזכות כי רק לו מגיע...
אחזיק לו אצבעות מרחוק.....

../images/Emo20.gifבוקר טוב,סופ"ש נעים ושבת שלום../images/Emo20.gif

והנה גם אני תורמת פקה-פקה להיכל:בהצלחה לכולכולם
למרות שאני אשמח יותר אם אבי טולדנו/מיסייה אלבז יזכו.

לצערי גלגל ההצלה פגע בסיכוי של אבי טולדנו

להגיע לפחות למקום השלישי אחרי שהוא הודח יהיו בטח אנשים שיגידו שמימלא אין לו סיכוי לזכות ואולי ירצו לסמס למישהו אחר שיש לו סיכוי

../images/Emo86.gif../images/Emo203.gif../images/Emo103.gifמשחק זכרון לאוירה של שבת

לפניכם משפטים שנאמרו על ידי מתמודדים/שופטים/הפקה לאורך כל העונה. עליכם לענות מי עומד מאחורי איזה משפט (ואם אתם זוכרים אז גם למי נאמר אותו משפט). לא מדובר בציטוטים אלא במשפטים על סמך הזכרון הדי טוב שלי. המשפטים ממש דומים למשפטי המקור. זה הזמן להתרווח בנעימים ולהביא אותה בניחושים. שנתחיל?!
כשתצא מפה אני רוצה להפיק לך דיסק
אילנה היא אמא שבת מקסימה
אני רואה שההפקה מנסה להוציא אותי רע. כולה טעיתי במילה אחת וביקשתי סליחה. אני מודיע לקהל שלי שלא יסמסמו לי ביום ראשון. אני רוצה ללכת הבייתה ואתם תראו!
אני לא הוצאתי לך את התקע של החמין
אני נשבעת לך... איפה התפילין שלך?! אני נשבעת לך בתפילין ובטליתות שאתה שם על עצמך שלא ניתקתי את הפלטה בשבת
הוא מוציא אותי מדעתי. הוא מקנא שנולד לי נכד
זה לא שעצרנו אותך בגופנו כדי שלא תלך
אל תתחיל איתי. אני מזהיר אותך. כשמכניסים לי סכין אני מכניס בחזרה ומסובב אותו
את שרפת לי את הדג בכוונה
תגידי, כשאת צוחקת
ככה יש לך בריחת שתן?
תגיד, כשאתה מדבר ככה יש לך בריחת מוח?
מינימום חיכוך ומקסימום הנאה
אנחנו פה כמו משפחה ואם אני לא יכול לבוא ולדבר איתכם אז אל תדברו איתי יותר. זהו.... תעזבו אותי לבד
יש לך קול כמו של פעמונית
חיים, אל תנסה לשחק אותה שאתה מבין גדול במוסיקה. למה אתה לא! בסדר?!
שכחתי איך קוראים לזאתי? נו.... תנשמת
אני זמר מספר אחד בארץ. אני לא כמו כולם כאן. באתי מהקונסרבטוריום איפה שמנגנים בכינור
מה היא עושה פה? 20 שנה לא שמעו עליה פתאום נהייתה לי שופטת
זה כמו בארוויזיון
נותנים ניקוד נמוך למי שמאיים עליהם ואני מאיים עליהם
רואים אותי? וכאן? וכאן? אתה עוקב אחריי? תזוז אם כן וככה אני אדע (רמז
)
קשה לי כאן. יש כאן אנשים קשים שמתעללים בי
אם הייתי מדבר כמו אילנה ההפקה הייתה מכניסה אותי לחדר האטום
אני סולחת, אבל לא
שוכחת
אם היית הולכת לאומן גם היית מתלבשת ככה? תשובה: מה פתאום! אם הייתי הולכת לאומן הייתי שמה גולף
כל יום כשאני מתעורר
אני לא מאמין שאני נמצא עם כל האנשים האלה. אני כבר זכיתי כשנכנסתי לכאן
היא מטרידה אותי. אני נכנס לחדר ורואה אותה על המזרון עירומה כביום היוולדה, צוחקת ומזמינה אותי לעשות יוגה
חשבתי שאני אבוא לשבוע גג שבועיים. היכל התהילה זה הדבר הכי טוב שקרה לי ואני באמת מודה לכם שהכנסתם אותי.
אני חייבת להחזיר ואני אחזיר לך מתי שהכי לא תצפה. בדיוק כמו שעשית לי
שבת המלכה נעימה לנו ולכל ישראל

שוב את עם הזכרון הדי טוב../images/Emo8.gifזכרון מיעולה../images/Emo140.gif

1.זה יושב לי על הלשון.. 2.כנ"ל(ת'לבטת בין רוחי לבני)?? 3.בני להפקה,לשאבי ובאמצעותו לקהל הצופים בקטע של:הנה תראו מה עושים לי,בואו בהמוניכם.. 4.טוב,זה קליקלוטו:אביבה לרבי(זה לא הרבי שאת אוהבת לכתוב) 5.אביבה על בני,למייקל אולי.זעקת כאב.. 6.שאבי לבני(הרב ממקודם) 7.בני??רק בגלל ה"מזהיר אותך" 8.אבי ביטר לאביבה,אם לא הוא אז בני.אבל 99,99999 ביטר. רגע,תעייפתי..עוד מעט עוד כמה תשובות

../images/Emo67.gifלהבא תעתיקי גם תשאלות יעצלנית

1.זה יושב לי על הלשון.. - יושב על הלשון זה טוב. כשתבלעי את זה ותגיעי לתשובה את מוזמנת לשתף אותנו
2.כנ"ל(ת'לבטת בין רוחי לבני)?? - את חייבת לבחור אחד בלבד. 3.בני להפקה,לשאבי ובאמצעותו לקהל הצופים בקטע של:הנה תראו מה עושים לי,בואו בהמוניכם.. -
בני אבל בפעם הזאת הספציפית זה לא היה לשאבי אלא באמצע המשדר המרכזי לאחר שצפה בריב בינו לאביבה.
4.טוב,זה קליקלוטו:אביבה לרבי(זה לא הרבי שאת אוהבת לכתוב) - נכון!!!!
ומי זה הרבי שאני אוהבת? לא מבינה
. היום התחלת לדבר באופן מעט מוזר
5.אביבה על בני,למייקל אולי.זעקת כאב.. - תהיי החלטית.
אי אפשר ככה לנחש את כל השמות.
6.שאבי לבני(הרב ממקודם) - נכון!!! 7.בני??רק בגלל ה"מזהיר אותך" - אאאאאאא אז זהו שלא
8.אבי ביטר לאביבה,אם לא הוא אז בני.אבל 99,99999 ביטר.- אלו היו שניהם
שם במה: שמשון ויובב
התעייפתי המשך יבוא בהמשך
בקיצור החלק הראשון של המבחן טעון שיפור. תתקני ותגישי שוב!!

אוף,קשוחה כמו המורה לתנ"ך כשישבתי במבחן עם..

תנ"ך פירושים. **הראביייייייייי שאת אוהבת לכתוב,דגש על לכתוב. אביבה אמרה למייקל(או לטולדנו)על בני,מה לא ברור בזה? את סתם רוצה להכשיל אותי

על מה את עונה עכשיו?יראביייייייייי

אמרתי לך או לא אמרתי שתצרפי תשובה. דיברתי פורטוגזית מדוברת?

למעלה