ברוכים הבאים לפורום בידור אסייתי!!

Sivan 85

New member
יעלי...../images/Emo9.gif

אני מאוד מעריכה את המילים החמות והתמיכה.. נית שלנו באמת מלכה.. ואנחנו תמיד ידענו שבעבודה קשה, השקעה והכי חשוב המון המון אהבה למה שאנחנו עושות נוכל להגשים כל מטרה! ההשקעה הזאת שאת מדברת עליה באה לנו בקלות בגלל אנשים מקסימים שכמוך שתמיד דאגו לפרגן ולתת מה שנקרא "תמורה לאגרה"
תודה תודה.. לך ולכל החברים המהדהימים שציינת .. זה היה קורה בלעדיכם! אוהבת המון! ושולחת חיבוק חם בחזרה...

mishi 1

New member
יעלוש... ../images/Emo24.gif

בחיי איזו תגובה מרגשת! זה כל כך מיוחד, ומדהים, להיות זכאי לכזו תגובה. אני מאמינה שכשעושים משהו מאהבה עושים אותו הכי טוב, ולכן באמת הקומונה היא המקום הכי מדהים עלי אדמות. ואני מאמינה שגם כאן נבנה זאת. נכון, זה טיפה גדול יותר, וטיפה יותר אנשים ותמיד גם תשאר לנו האינטימיות של הקומונה , אבל כל התפתחות היא לטובה והרי זו רק ההתחלה
אנו מתככנות להגיע עם האהבה הזו הכי רחוק שאפשר, ועוד תראו שנצליח לעשות כאן דברים גדולים..
נכון שאיכשהוא אני די במרכז אבל זה פשוט לא היה קורה בלי המלאכיות המדהימות שלי!! וכמובן התמיכה והאהבה של כולם... אין עלינו
ותודה.

LILIN1

New member
תודה מדהימה שלי3>

אם היית לידי עכשיו היית מתה מחיבוקים הבנת!?!?
(תכפילי ב100000)

Gitana

New member
המון המון מזל טוב!!!

איזה יופי שניפתח פורום "בידור אסייתי"!!! אני מאחלת לפורום הטרי שיהייה פעיל ומגוון כפי שהייתה עד כה הקומונה. אני ממש שמחה שהקומונה התרחבה לפורום...זה מגיע לכם!!! הרבה בהצלחה מכל הלב!!!

mishi 1

New member
תודה רבה לינה!!

אני ממש מקווה שתהיי פעילה פה. שתדעי, שאני תמיד שמחה לראות את כל הביקורות שאת עושה, מקווה שתכתבי אותן גם אצלינו
קומאו

Gitana

New member
כמובן שאכתוב אותן פה../images/Emo13.gif

כבר ביום ראשון הקרוב
צפיתי בסדרה NINE TAILED FOX ומאחר והיא קצת (הרבה) בדיונית הייתי בטוחה שהיא תאכזב אבל החלטתי לצפות בה בכל מקרה בגלל הקאסט ולא רק שלא התאכזבתי ממש נהניתי!!! אני אפרט הכל בספיישל
שמחה שאת שמחה לראות את הביקורות

mishi 1

New member
בדיוני אני דווקא אוהבת..../images/Emo123.gif

מצפה לביקורת

One Missed Call

New member
מזלטוב על הפורום!~ ../images/Emo140.gif

אח, מגניב להתחיל בעמוד הראשון ולא בעמוד ה.. 24
הרבה הצלחה לפורום החדש!~

DanieLushka

New member
יאיייי!! מזל טוב!!! ../images/Emo9.gif../images/Emo140.gif../images/Emo23.gif../images/Emo41.gif../images/Emo25.gif

לולי מ

New member
מזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif../images/Emo194.gifאניונגהאסיו ואוהיו../images/Emo9.gif

לפני הכל אני דווקא אתחיל בכל חברינו לקומונה תודה על התמיכה תודה לכם שחלקתם ואתם חולקים את האהבה שלנו לבידור הפופי האסייתי המעולה, תודה על האהבה התמיכה והעידוד לכל הילדות היפות שמשעשעות אותי השכם וערב עם דיבורי הג'חנון שלהם
לכל האהבות הישנות שחזרו לפקוד אותי ולאהבות החדשות כן נשמונת ....
ואני אמשיך בוידוי לא לא העליתי בדעתי שלפני 10 חודשים אני אשב מול הטלוויזיה בעודי חותכת חזה עוף להכין מוקפץ ככל יום שישי ואראה את אחת הסדרות הכי משונות שיצא לי לראות עד אותו הזמן, קודם כל כולם היו מלוכסנים
דבר שני כולם ללא יוצא מן הכלל היו אחד הדברים הכי מקסימים וכובשים שיצא לי לראות אני מדברת על הסדרה קופי פרינס כן אני מאלו שראו סמסונג אחרי קופי פרינס ובגלל זה אימא של גונגי היא גם אימא של סמסונג אצלי ולא להיפך כמו שאר המדינה
מיד הלכתי וכתבתי מסר לנית שבו אמרתילה 3 דברים ששינו את חיי לנצח: 1. יווו נית הכובע הזה ממש טעים לא חשבתי שאני אוהב צמר וניטים אבל זה לא רע ביחד 2.איך את יכולה להישאר לראות כל הלילה סדרות? 3. יש לך משהו להמליץ לי לראות? בטח ענתה לי נית בעליזות רבה שלרוע מזלי לא הבנתי מהיכן היא נובעת, יש לי כאן לינק ליוטיוב, לסדרה מדהימה קוראים לה השטן לצידך משחק שם אחד מייק הא תראי תראי נדבר מחר.... למחרת בעודי טרוטת עיניים עם עיגולים שחורים הבנתי באיבחה אחת שחיי נהרסו ולטובה
ישבתי כמו איזה מהבולה רואה סדרה שלמה כשכל פרק מחולק לאיזה חמישה שישה חלקים באיכות של ערוץ מאוגנדה בחיי מאז התקדמתי הלאה הכרתי את ג'ני וקיווי
והיינו מדברות במסנג'ר שיחות שנשמעו בעיקר ככה: -נית-לולי את חייבת לראות את הקוריאנית הזו תעזבי הכל -ג'ן-לא לא נית תני לה קודם לראות כלב זאב -קיווי- יש יפנית מאוד חמודה שאני רואה עכשיו מריה גרה"ס פשוט היתה חופרת לי שעות על סדרות שהיא ראתה בלי בכלל לשאול אם אני עוקבת תוך כדי ספיליור עצבני כולל הסוף היא בעיקר היתה אוהבת לספר לך עם השוונג את הסוף (מריה אוניי?דונסנג? אבל תמיד סנפאי זה בשבילך
*דמעה*
) עכשיו קחו את כל שלושת המשפטים האלו ופשוט תעשו קופי פייסט ככה היו נראות השיחות שלנו ואני? אני פח הזבל הסדרתי ראיתי כמובן הכל וחייבת לציין את רובם העצום אהבתי מאוד, היום בעיקר אני צופה ביפניות אבל לקוראניות תהיה תמיד פינה חמה במיוחד בליבי עם הטיוואניות אני עוד במגעים יען כי אני לא מתחברת עדיין לשפה
וגם לכך שקשה לבמאים שם להחליט איזה סוף הם הכי היו רוצים לעשות
ראה ערך הסדרות של אדון הא....גומן ניתי
אחרי כמה חודשים הגענו למסקנה שבטוח יש עוד אנשים שאוהבים את הדרמות אבל גם את השירים שמלווים אותם את השחקנים והשחקניות הכל כך מוכשרים והחלטנו להקים את הקומונה שלנו, עם החודשים הצטרפו אלינו עוד ועוד אנשים וגדלנו כל כך עד שהגיעו בקשות להתרחב ולכן זה בדיוק מה שעשינו
ואנחנו מזמינים אתכם אתכולכם להצטרף אלינו לפאן הטהור הזה ולאהבה האמיתית הזו לפופ האסייתי באשר הוא. עכשיו מילה אישית לאחיות שלי ברשותכם ניתי- ניתה פיתה שלי הצלת אותי את יודעת את זה הנה אני מודה קבל עם ועדה את הניתי שלי ולא יעזור לך כלום איך קיוי אמרה נתת לה תחביב? אני אפילו לא ידעתי שאמור להיות לי תחביב בגילי המופלג חשבתי שספירת טיטולים והצקה לקופאיות בסופר אם הן רימו אותי בחשבון והתנצחות עם שאר האימהות בגן עם רצוי לשלוח עם ילד עם חום או האם כן או לא להגיש במבה בימי הולדת אלו הם התחביבים שלי, ואז באה ניתי והציגה לי את התחביב המושלם הזה וגרמה לי להתאהב מחדש, את זוכרת ניתי את הפעם שיצאנו לאכול בפנדה'ס
? לחגוג את הקומונה בהתהוות? ואחר כך שנפגשנו כולם אצלי?את כל הקליפים המטורללים והמטורפים כל כך את השעות האלו של השיחות ההזויות במסנג'ר שיצאנו חבולות וכואבות מרוב שצחקנו אני אוהבת אותך נורול סרנגה דונסנגית קטנה ואהובה ומוכשרת וטובת לב שלי ג'ן שלי, שבזכותה למדתי קוראנית, בזכותה התוודעתי לכל כך הרבה דברים שלא הייתי מעלה בכלל על דעתי, שכל בוקר יש ממנה שיחת טלפון שגם עם העיניים שלי מודבקות אני צוחקת את עצמי לדעת
ג'נושקה שבזכותה היא עזרה לי להשיג שקט שהיה חסר לי ועליו לעולם אני אוהב אותה על זה והיא היחידה בעולם הזה שאני מוכנה שיזמר לי מנטרות השכם וערב על ...נו את יודעת על מי...
כן כן שלך שלך.... דאדו סרנגההה ג'ן שלי אוניי המדייייייימה והיפהפיה שלי קיוי, קיוימייסטר שלי, אם אנשים היו זבובים על הקיר חצי מהשיחות שלנו היו משליכים אותנו לאזקאבאן בחיי
הזויות מוטרפות וכל כך מצחיקות, היחידה שיכולה לחפור איתי שעות בנבכי היוקו ג'וני בכזו רצינות תהומית, שהלוואי והייתי משקיעה ככה בתואר, את חושבת שאני בלב שלך? לא בדקת בלב שלי
אני אוהבת אותך כי את מיוחדת וכל כך נבונה עד שאני יכולה לסמוך עלייך שתדעי מתי לומר ומתי לא, את ליווית אותי ברגעים קשים בהם זלג לי דם מהאף עקב שירשור יתר של ריו וזה משהו שלא קורה לי עםכל אחת ואגב תודה שחלקת אחרי שניה עם כולן באמת קיו תודה....שצחקתן עלי שעתיים אחר כך
אבל כשזה בא ממך זה הפאן הכי טהור אבר אניאוהבת אותך קיוי שלי, את שלי לתמיד, לא משנה מה יקרה אני אוהבת אותכן כולכן ביחד וכל אחת בפני עצמה שוחה לי בדם (דמיינו מלא כדוריות דם כמו בהחיים עם הפרצופים של שלושתכן) אני גאה בנו שהצלחנו להשיג מטרה אחרי מטרה כמו שטושי קורא לנו אדמה אש רוח ומים או כמו שאנחנו באמת צונאמי המכשפות שלא יעלם לעולם
ובודהה שושקה קטנה שלי הבת שלי ילדה יפה ומיוחדת וחכמה שכמותך, (לא, כדאי פשוט שתרדי מזה לעולם אני לא אקרא לך סנפאי
) אני אוהבת אותך את שלי את מבינה את זה? את שלי ולא נותנת אותך ולא מחליפה אותך בעד שום הון שבעולם הזה כולכן שלי זהו אכלתן אותה.
יאללה חפרתי מספיק מצאתי את הסינים של ניתי הולכת לקנח את האף שלי תהנו אייש פשוט תהנו התמכרות נעימה

geminigum

New member
יא מכשושה שלי, לא סתם...

ילדים קוריאניים מהממים ומדהימים ביופיים בני ארבע, בעלי עיניים הורסות ולחיים שמנמנות מתרוצצים ברחבי העולם וצועקים לך אג'ומה פאבו!!!! את מדייימה ואני אוהבת אותך! העוגות שלך סוף, העוגיות שלך עוד יותר, הנודלס שלך היא יצירת אומנות, לסושי שלך מגיע פרס ישראל והטורטיות שלך ראויות לאוסקר, שלא לדבר על הפאבלובה (ורק את עוגת הפרווה כדאי שתשאירי לגיא).... ואת, כמובן היחידה שגורמת לשחקנים אסיאתיים להשיל בגדים בכוח המחשבה. אני אוהבת אותך ותמיד, תמיד תוכלי להשען עלי כשתצטרכי. לולי, סיוון וקרנית, אתם המלאכיות המכשפתיות הכי אהובות עלי, החברות היחידות שמקשיבות לכל החפירות שלי, גם אם כל מה שאתן עונות לי זה |I'M DEAD| .... זהו, לא ממש הגעתי לסינים, אבל ראיתי מונגולי בדרך והפסקתי את החפירה מיד (כי מונגולי זה מסוכן בשבילי)....

MaNcHi 135

New member
רגע רגע!

מישהי פה יודעת להכין סושי והיא לא אמרה זאת??? חברה אם אני בת"א זה היישר לג'פניקה!! יש לי מחלה והיא ניקראת סושי!

LILIN1

New member
מרגשת שכמותך!=]

איך העזת לגרום לי להזיל דמעה אה??????Oo מדהימה. אין לי מה להגיד את פשוט מדהימה
הייתי יכולה להתחיל לחפור אבל למה לא לסכם במילה אחת אה??? מ-ד-ה-י-מ-ה

mishi 1

New member
|אייקוןשלדימעהזולגתבקצההעין|../images/Emo14.gif

תפסיקי לגרום לי לבכות! הרסתן אותי כולכן... אני... אני... יש לי לב חלש! טוב בכל אופן אני אענה שאתתת מדהיממהההה ואני אוהבת אותך וכמו שקיוי המדהיממהה אמרה - תודה שאת קיימת! והתנצלות לכולם על הדביקות והקיטשית.. גומן\מיאנה... אנחנו מטורפות ותאהבו אותה ככה

אוננייייייי../images/Emo189.gif שליייייייייי../images/Emo24.gif

את יודעת שאף פעם לא הצלחתי להתאהב כ"כ"כ מהר
אני פשוט אוהבת אותך
מעריכה אותך
ואפילו מעריצה אותך
במיוחד אחרי שקראתי כ"כ הרבה פוסטים שלך, את פשוט ענקית
גדולה מהחיים
ופשוט אין לי מה להגיד יותר מזה, אל תשתני לעולם

relax2008

New member
ועל זה נאמר- יגעת ומצאת תאמין!

או במילים פשוטות יותר אין מטרה שאינה ניתנת להשגה ! ברכות לארבעתכן על הבית החדש ברור שיהיה חם מוצלח לפחות כמו הבית הישן ! (משום מה,אין לי אפשרות להוסיף אייקונים....)

למעלה