ברוכים הבאים ל
החדש שלנו

../images/Emo20.gifברוכים הבאים ל../images/Emo82.gif החדש שלנו

לאחר הקומונה המוצלחת (אין ספק שבנצ עשתה זאת בגדול) שודרגנו והנה אנחנו פורום
לאט לאט נבנה כאן את המקום הפרטי המיוחד שלנו. נמשיך במסורת המפוארת של הקומונה (גור או גורת השבוע) ונפתח גם פינות חדשות. מאחלת לכולנו חלוקה מהנה ברגעי האושר והתמודדות משותפת עם הקשיים והרגישויות. והלוואי
ויצטרפו אלינו במהרה חברותינו האהובות מ"הריון לאחר אובדן" ומ"אובדן הריון".

שיהיה בשעה טובה ובמזל

מאחלת לכולנו להגיע הנה במהרה, ללא ספק פורום נכסף ביותר.

ariane

New member
אמןך אמן אמן

ומה??? בנצ כבר לא מנהלת שלנו?? האמת זה היה מוזר לי לראות אותך בשחור, בכל פורום את צבעונית אז מתרגלים לזה... איזה כיף שאני בפורום הזה, עוד לא מאמינה כל כך. מוזר לי שהייתי בהפיכת הקומונה הריון אחרי אבדן לפורום ועכשיו אני פה גם ברגע שזה הופך לפורום... בהצלחה לכולנו בפורום החדש ושכל הבנות של הפורומים האחרים יגיעו לפה כמה שיותר מהר, מחכות להם בקוצר רוח.

אל דאגה, הראשונה שתוכחל

אחרי היא בנצ. מגיע לה!
נוטים להעדיף מנהלים עם נסיון, אבל אין ספק שמהר מאוד בנצי תצטרף אלי.

מעיןבר

New member
ייתכן שהיא צריכה לעבור ראיון

תפוז נוהגים לראיין פנים אל פנים כל מנהל מועמד ורק לאחר מכן מכחילים.

1ויוי

New member
באמת ? ראיון פנים אל פנים ?

לא שאני מתעניינת באופן אישי סתם סקרנית לדעת איך זה הולך . תמי חשבתי שהכל מתנהל מכאן בכתב והסתקרנתי לדעת מאיפה הם מקבלים את המקלדת המיוחדת עם כל הפעולות (מחיקה , נעיצה , שרשור וכו')

../images/Emo43.gif חייבים לוודא עם מי יש להם

עסק, כי העולם הוירטואלי מלא במעמידי פנים (אני, למשל, גבר בן 60, רווק שונא ילדים...) וכבר היו דברים מעולם, אז יש ראיון ויש קשר אישי עם הנהלת הפורומים. הניהול עצמו מתבצע דרך הרשאה מיוחדת שנותנת לנו כניסה לכלים כמו מחיקה ונעיצה. לא לדאוג, לרוב אני על התחת, מול המקלדת...בבית
הייתי בדיוק פעם אחת.

מעיןבר

New member
מזל טוב ובשעה טובה ../images/Emo24.gif

זה היה זריז ביותר, לא
אין ספק שמגיע לכן
אין ספק שגם הפורום הזה יצטרף לרשימת המועדפים עלי ויהיה עוד אחד ברשימת הפורומים המיוחדים במינם, כמו שרק נשים כמוכן יכולות ליצור

שלי34

New member
בשעה טובה ../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

שיהיה
!! ברכות לאמא של פילפילון
ולבנצ
המקסימות.

בנצ100

New member
גם אני פה!

ולא לדאוג פולניות יקירות שלי - גם אני אהיה במנהלות, ואפשר יהיה לרדת עלי חופשי...
סחתיין על הבית החדש, ועכשיו - כולן מצוות להגיע לחנוכת בית ביום שישי בבוקר!!! (מה שנקרא נצל"ש בפורום אחר שלא נזכיר כאן...)

1ויוי

New member
ככה בשקט בשקט ?

שולחת ברכת הבית ומאחלת שכל הבנות מאובדן הריון יגיעו לפורום הריון לאחר אובדן ואח"כ לכאן .שכאן נוכל לדבר על ההורות "האחרת" וכל אחת תבין טוב מה עובר על חברתה.

למעלה