דיון-נשמח לרעיונות לכריכים שילדים אוהבים

../images/Emo20.gifדיון-נשמח לרעיונות לכריכים שילדים אוהבים

תעזרו לנו להיות הורים יצירתיים במגוון הכריכים שאנחנו שולחים לילדים לגן / בית הספר כריכים שילדים אוהבים ויאכלו....

שירהד1

Member
מנהל
אצלנו דווקא הפשטות מנצחת-

כריך עם חומוס/טונה/ חביתה/גבינה לבנה (עם זיתים או בלי)/גבינה צהובה (עם זיתים או בלי)/פסטרמה. זהו. לא יצירתי, אבל טעים.

ומה עושים עם ילדה "סרבנית אוכל"?

נמאס לה מגבינה לבנה/טונה/גבנ"צ/חומוס היא לא אוכלת בשר (פסטרמה/סלאמי וכיו"ב)-נגמר לה מזה... אז מה כן?

שירהד1

Member
מנהל
תראי, אין לי תשובה,

אבל אני יכולה לספר לך על עצמי שבתור ילדה הייתי אכלנית ממש גרועה. לא אהבתי שום דבר- לא גבינה, ולא טונה ולא חומוס, לא פסטרמה ולא שום כלום. אפילו במסיבות יום ההולדת ידעו שצריך לשמור לי פיתה ריקה, כי אינני אוכלת חומוס. לבית הספר היסודי הייתי הולכת עם כריך עם שוקולד, כי זה הדבר היחיד שאהבתי בכריך. המזל היה שהייתי ילדה רזה מאוד, כך שמבחינת השמנה לא היתה בעיה. לכשגדלתי, בחטיבת הביניים, כבר התחיל להתפתח לי התיאבון, וכך גם התחלתי לגוון יותר בכריכים. היום, לצערי, לא נותר זכר לחוסר התיאבון שהיה לי בילדותי... לגבי ביתך- יש היום המון סוגי ממרחים וגבינות מעניינות למריחה שאפשר לקנות. האם ניסיתם את זה? אני מתכוונת לדברים שקונים במעדניות או בסופר. אפילו לא חייבים להכין.

קפץ לי- היא רזה אז אין בעיה כזו, אבל היא בררנ

בררנית ברמות-על. גם רגישה מאד לריחות ולא מוכנה להתנסות בטעמים חדשים. מבחינתי יש על השולחן, אנחנו מדי פעם מציעים לה, וזה לעיתים נדירות עובד. בכל מקרה- נראה אם תאכל את מה ששלחתי לה. בלית ברירה אני אשלח לה שוקולד למריחה, למזלי אנחנו עוד לא שם... תודה

yael avisar

New member
סלט ביצים, ביצה קשה, אבוקדו, גבינה עם זיתים -

היש ילד שלא מת על זיתים? לפעמים מלפפון בתוך הכריך עושה את הטריק. סרדינים. חופן קורנפלקס במקום כריך. אצלי גם אוהבים מאד קרקרים של לחמית - אולי כריך גבינה על לחמית ימשוך אותה? או על פריכית אורז?

למעלה