דעות, חוויות, מחשבות ו:
לשרשר כאן

פרלמנים

New member
../images/Emo124.gifבעקבות המבצע הקרקעי../images/Emo41.gif

עשויה להיות הסלמה בביטחונם של תושבי העוטף. אנחנו כאן כדי להמשיך לסייע, לתווך ולתמוך. בהצלחה לחיילנו, שובו הבייתה בריאים ושלמים
ג'סיקה

ShukyD

New member
לא להיות גיבורים חבר'ה - להתמגן

ובחייאת, מארחים אתכם בבתים וצימרים ללא תשלום, אז תשתדלו לא להתקשר ולקבוע מקום לסופשבוע הבא, זה מצטייר לא טוב בכל מקרה תהיו חזקים, אנחנו איתכם.

צודק../images/Emo140.gif

נכון וכל הכבוד לכל מי שמוכן לארח, לא צריך לנצל את טוב ליבם של האנשים אבל לפעמים זה גם נעשה מתמימות, לפעמים הבעל עובד כל השבוע והאשה לבד בבית עם הילדים מצב מייאש וקשה ומעדיפים לברוח ביחד, מאוד קשה להשאיר את בן הזוג לבד אז הרצון הזה לצאת לסוף שבוע זה לפעמים בגלל שרוצים להשאר ביחד כל הכבוד לכם אנשים טובים

Zמבוש

New member
אין בעיה שיבואו

אם הם רוצים רק להרגע נקבלם איך שהם.

פרלמנים

New member
../images/Emo20.gifדעות, חוויות, מחשבות ו:../images/Emo32.gif לשרשר כאן../images/Emo20.gif

שיתוף..תושבת הדרום..

שלום.. אני בת 18 וחצי ואני גרה באשקלון.. אני רוצה לשתף אתכם במה שעובר בראשי כרגע.. יש הרבה מהצפון שלא מבינים מה עובר עלינו..תושבי הדרום וחושבים שזה קל כ"כ כואב לי שיש אנשים שאומרים "אז כולה אזעקה..כולה קסאמים נכנסים לממד ונגמר הסיפור" זה ממש לא ככה..כל אזעקה הולכת בצעקות,בחרדות,בפחד,בבכי לא פעם ולא פעמיים נפל גראד ליד הבית שלי אחי הקטן בן 10 ראה איך הגראד נפל ממש מול הבית שלי..מהחלון מאז הוא בחרדות איומות..באותו יום נסענו למשפחה בתל אביב יום שבת חזרנו לאשקלון אחרי שכנועים רבים חזרנו בלית ברירה כי לא נוכל להשאר שם עד שהכל יגמר.. מאז שחזרנו כולם ישנים בחדר שלי..בממד,כל היום מול החדשות קשה לישון בלילה רק חולמים על קסאמים ואזעקות קשה לי עם מה שהולך..אני עדיין לא מעכלת שזה מה שקורה אצלינו במדינה כרגע אני מרגישה עדיין בחלום..לא נקלט אצלי מה שהולך ברגע ששמעתי שהחיילים נכנסו כמעט התחלתי לבכות..כל החיילים האלה מסכנים תחיים שלהם ילדים..בגילי..שנה מעליי מסכנים את עצמם,תנפש של המשפחות שלהם כדי שאני אחיה בשקט אני כ"כ מחזיקה מהם..אמן שהם יחזרו בשלום,שהחיילים שנפגעו יבריאו אמן בע"ה כ"כ קשה עם המצב שאנחנו נמצאים בו..אין לאף אחד מושג בכלל.. חבר של החברה הכי טובה שלי שהוא גם גר באשקלון הוא נכנס לעזה קרקעית לא הספיק אפילו להודיע לה שהוא נכנס והיא כל הזמן בוכה ומתפללת לשלומו בבקשה חיילים צעירים,תצילו אותי ותחזרו בשלום מצידי שיהיו לנו עכשיו מליון קסאמים ביום אבל רק תחזרו בשלום ושהכל יגמר כבר שנישן בשקט ובלי חרדות ופחדים אני חולמת להגיע לרגע הזה כבר.. יהיה בסדר...תתפללו לשלום החיילים ושהכל יהיה בסדר

מלכת האמפטיה האם חשבת על שדרות לפני חודשיים ?

האם חשבת פעם להזמין מישהו זר אליך הבייתה כשהחיים שלך התנהלו על מי מנוחות ? " יש הרבה מהצפון שלא מבינים מה עובר עלינו.." האם את הבנת את תושבי שדרות במשך 8 השנים האחרונות ? בניגוד לדעתך אני ל א חושבת שזה קל ושולחת לכם מיליון
מתפללת בשביל כל עם ישראל שהמלחמה תסתיים וחיילינו ישובו בשלום הבייתה

בואו להשפיע בסקרים

בזמן האחרון מתפרסמים סקרים רבים אשר מוטים לטובת קדימה. בכל שבוע בערוץ 2 ובערוץ הכנסת, מתפרסמים סקרים של מכון המחקר פאנלס. כל אחד מכם יכול לקחת חלק בסקר, ולהראות את כוחו האמיתי של הליכוד! הרשמו לאתר של פאנלס: http://www.panel4all.co.il/ תרשמו שם לפורום הפוליטי, ובכל שבוע כשיהיה סקר מלאו אותו וביחד נראה את כוחו האמיתי של הליכוד

I מ י ר ב I

New member
תושבי הדרום בוחרים שירים לתוכנית ציפורי לילה

היום בין השעות 00:00-02:00 תתקיים בגל"צ התוכנית ציפורי לילה עם ארז טל וקרן פלס. כל תושבי הדרום שמעוניינים לבחור שירים לתוכנית מוזמנים לשלוח מייל ולבחור את השירים שהם אוהבים [email protected] שיהיה שקט בעזה"ש בקרוב!

../images/Emo20.gifכל הכבוד לכם על הפורום הזה |חמלה|

כתושבת הדרום שמחפשת לא אחת פתרון לי ולבנות אני פשוט נפעמת.... אתם אנשים מדהימים ויקרים ואני מודה לכם על שאתם כאן בשבילנו. מחר אני נוסעת לנפוש עם בנותיי בקיבוץ בצפון ומקווה שעד שנחזור כבר לא נזדקק לסיוע בכל זאת.... תודה מכל הלב.

kudZu

New member
תודה גם ממני

ובראש ובראשונה לפרלמנים ו***לנעמה פי*** מהנהלת התפוז תפוז על היוזמה ופתיחת הפורום החשוב. אני לא נוסעת לנופש
אבל אמשיח לעקוב אחרי הפורום הניפלא.

Naama P

New member
זה המעט שיכולנו לעשות ../images/Emo24.gif

שימחת אותי מאד בהודעתך. איזה כייף זה לשמוע מילים חמות. מקווה שתמשיכו להעזר בפורום הזה וגם בפורום התמיכה להורים שפתחנו. אנחנו כאן, תמיד, ונמשיך לעזור בכל דרך שנוכל. וזו הזדמנות מצויינת להגיד תודה ענקית לפרלמנים המנהלת המקסימה והקשובה. אין עלייך!
נעמה

liatm53

New member
מבקשת לחזק את כל תושבי הדרום והחיילים היקרים

שיחזרו הביתה בשלום בריאים ושלמים!! זה הזמן להיות מאוחדים וחזקים יחד! ליאת נתניה

liatm53

New member
גם אשמח לעזור בכל מה שניתן

עזרה בלימודים/ נוער לפני בגרויות סטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה שאולי פספסו שיעורים בקורסים השונים.. עזרה במחשבים - ובכלל אשמח להיות אוזן קשבת ולעזור להעביר את הזמן... רעיונות הצעות ובקשות יתקבלו בברכה

משחקים במרחב המוגן- פרוייקט מיוחד למען תושבי

"משחקים במרחב המוגן" בעקבות המצב הביטחוני ומצב המשפחות הסגורות בבתיהם ימים שלמים תחת ההפגזות הבלתי פוסקות, פתחנו באתר "משחק החיים" איזור מיוחד שיוקצה לנושא השימוש במשחקים בתקופה קשה זו. באתר תוכלו למצוא מגוון רעיונות ומשחקים שיוכלו לסייע לכם למצוא תעסוקה מהנה ובעלת ערך לילדים ולכל אותם תושבים הנמצאים רוב שעות היום והלילה בין ארבע קירות הבית. משחקים במרחב המוגן - לחצו כאן לפרטים נוספים על הפרוייקט משחקים באזעקה - כיצד הופכים את האזעקה למשחק מעבירים זמן במשחקים - כיצד מעבירים את הזמן הרב בין ארבע קירות כמו כן החליטה חברת "משחק החיים" להעמיד את פורום האתר לטובת תושבי הדרום אשר מעוניינים לשתף תושבים אחרים במשחקים ורעיונות שיוכלו להקל עליהם בתקופה זו. בפורום האתר יוכלו תושבי הדרום להפנות שאלות לצוות "משחק החיים" בנושא התמודדות עם קושי, פחד ולחץ בעזרת משחקים והנאה. אנו מבקשים מכם להעביר מייל זה לכל רשימות התפוצה שלכם בתקווה שנוכל להגיע לכמה שיותר אזרחים שזקוקים לתמיכה ועזרה בימים קשים אלו. אור ברנט וצוות "משחק החיים"

למעלה