היי אחותי

I מ י ר ב I

New member
../images/Emo20.gifהיי אחותי

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3843797,00.html 'היי אחותי',שיר נוסף שכתב והלחין אריק לדיסק ה-3 של מירי מסיקה מה דעתכם על השיר
מה דעתכם על הביצוע
מירי סיפרה בראיון לפני יציאת הדיסק שכשנשמע את השיר הזה לא נאמין שזה אריק("כשתשמע את השירים שאריק ברמן כתב, זה לא יישמע כמו אריק ברמן".),האם אתם גם חושבים כך
יש משהו שונה בין השיר הזה לשירים אחרים של אריק

I מ י ר ב I

New member
הכתיבה ב'היי אחותי' לא צועקת אריק

אם היו שואלים מי כתב לא הייתי ישר אומרת אריק,כמו שהייתי אומרת על יום ראשון. היי אחותי' עם העיבוד שעשו לו מתאים ממש למירי כי היא אוהבת פופ אתני. הרעיון מאוחר 'היי אחותי' מאוד יפה.

veredmp

New member
חכי חכי

מה דעתכם על השיר? אני מאוד אוהבת אותו. אחד האהובים עלי ביותר בדיסק. מה דעתכם על הביצוע? ביצוע מהמם, נו באמת, איזו שאלה
מירי סיפרה בראיון לפני יציאת הדיסק שכשנשמע את השיר הזה לא נאמין שזה אריק("כשתשמע את השירים שאריק ברמן כתב, זה לא יישמע כמו אריק ברמן".),האם אתם גם חושבים כך? יש משהו שונה בין השיר הזה לשירים אחרים של אריק? האמת שאני לא חושבת שזה שיר "אנטי-אריק". כלומר, זה לא שכזה הופתעתי מהשיר. בתכל'ס גם על "חוזר בחזרה" אפשר להגיד אותו דבר.....

Crurifragium

New member
לאן את ממהרת

המילים בדיוק התאימו לי לתשובה המאוחרת. כל הכבוד לאריק על המחשבה מראש, וחזייה מדויקת של התנהלות הפורום.
במקור העמדה שלי על השיר הייתה די ברורה. הוא נחמד, אבל הרגיש לי די סתמי. מוזיקה חביבה, מילים חביבות, שום דבר מיוחד. בשלב זה אני בדילמה. מצד אחד אני לא ממש בטוח שדעתי הרשמית עליו השתנתה. מצד שני בערך כל פעם שאני תופס את עצמי מזמזם (שר בראש, בלי לזמזם באמת) משהו מהאלבום החדש של מירי, זה תמיד "הי אחותי". כל פעם. לגבי האם זה נשמע כמו אריק, אני די בהסכמה עם מה שכבר נכתב כאן. הוא בפרוש לא "אריקי" כמו רוב השירים שהוא כותב לעצמו, או כמו "יום ראשון", שהם שירים שאפשר מיד לדעת מי כתב והלחין אותם. אבל לא כל השירים שלו הם כאלו גם ככה, כמו עאח"ב... כך שלא בדיוק נפלתי מהכסא בשוק, פליאה, ותדהמה

למעלה