יעדים
יעדים
וייעודים...

nataly36

New member
yyyממש לא זכרתי מה היעדים שלי. נברתי בפורום..

ולהפתעתי ולשמחתי - נראה שאני די עומדת ביעדים! למרות שאני לא זכרתי .... לקח לי זמן למצוא את הרשימה שלי. להלן התוצאה: זו הרשימה דאז: . להתעמל באופן יומיומי. - צעידה או התעמלות בבית. | לצערי, בזה אני לא יכולה לעמוד. ולאוו דווקא בגלל חוסר רצון. המחלה שלי לא במצב טוב. ויש חשש למעורבות של עוד פרקים.... אני ממש משתדלת. יש שבועות שאני ממש לא יכולה לזוז, ויש שבועות שאני צועדת מספר פעמים בשבוע. זו בהחלט מטרה שמול עיניי כל הזמן. 2. להוסיף לי פרוייקט לימודי. עוד לא החלטתי בדיוק מה, לכן לא כותבת בדיוק איך הביצוע. למעשה הוספתי שני פרוייקטים. ספר עיוני שאני קוראת לאט לאט ובעיון רב. (ואף רושמת סיכומים בספר). ואני גם שומעת שיעורים (בנוסף לשיעור היומי שאני שומעת כבר תקופה. ) 3. לחזור לצייר. - להרשם לקורס שבועי +הקצבת זמן קבוע לזה עוד יום. נרשמתי לקורס. ואני הולכת ולומדת כל שבוע... השנה למדתי לצייר בצבעי מים, (אקוורל) מה שמעולם לא עשיתי קודם... מתמקצעת .. יש עוד המון מה ללמוד. לא קבעתי יום נוסף לציור, אך מציירת בכל הזדמנות. לעיתים יותר, לעיתים פחות. 4. להיות יותר רגועה עם הילדים שלי. - (לנסות) לחשוב פעמיים לפני שאני צועקת עליהם. לעשות דברים שמרגיעים אותי. בהחלט יעד עוד לא מושג. למרות שאני משתדלת. משתדלת לנשום עמוק.... לא תמיד טוב.... בהחלט יעד. 5. לשמוח ולהנות כמה שיותר מהחיים שלי!!! נשמע כמו איזה קוריוז, אך ממש מתאמצת בנידון. עובדת על זה באופן יומיומי. בהחלט לוקחת לי רגעים של כיף - גם בימים עמוסים. אני חייבת לאמר שהרשימה הזאת עושה לי הרגשה ממש טובה. תודה שהעלת את זה.

אם עשית 3/5 מבלי לזכור את הרשימה, זה נהדר ../images/Emo13.gif

זה הסימן הקלאסי לכך שהיעדים האלה באמת באו מתוכך. לגבי 1 - בהחלט מבין אותך. כשהגוף בוגד בנו, אין הרבה לעשות... ו-4 זה באמת יעד קשה. סך הכל את בהחלט יכולה להיות מרוצה מהתוצאות הישגת

למעלה