למסירה

למסירה: מיטת מעבר ../images/Emo203.gif מת"א

מיטת מעבר בצבע עץ: היא של שילב ונמסרה כאן בפורום אך לצערי בעלי לא הצליח לייצב אותה (אולי חסר לה חלק..)

כובע22

New member
למסירה מיידית סלקל לתינוק

סלקל של אוונפלו ישן אבל במצב מצויין חייב להימסר מיידי הסלקל נמצא ברעננה רק שיבואו לקחת

obh2

New member
למסירה ספרייה וספה

מעוניינים למסור ספרייה המורכבת לקיר הכוללת שולחן ומגירות במצב טוב. כמו כן מעוניינים למסור ספה בודדת עם ארגז מצעים נפתח. המסירה מיידית, שינוע על חשבון הלוקח. לפרטים: טלפון: 0544223602. הריהוט נמצא בגבעתיים.

sidharta

New member
מעוניינת לתרום מגזינים של "מסע אחר"

אם אתם מכירים ספריה/ מועדון נוער שמעוניינים לקבל אותם, אנא שלחו לי מסר. אני גרה ברעננה.

לSIDHARTA

את יכולה לתת לשאול בגן ילדים הקרוב לביתך אם רוצים, אני בתור גננת הייתי שמחה לכזה אוצר...כרגע לא פעילה וגם רעננה לא מספיק קרובה אבל תשאלי בגנים בסביבה.

למסירה עגלת תינוק

של איזי ביבי מתאימה מאוד לתינוק שנולד בצבע גינס במצב טוב מאוד השינוע מחולון באופן מידי (אין לי מקום בבית} מי שמגיע ראשון לוקח בתודה וערב טוב

tamidb

New member
מעתיקה מאגורה -שידת תינוק

למסירה : שידת תינוק למסירה שידת תינוק די גדולה, צבע עץ, במצב טוב מאד(ללא מזרון). חיפה והקריות חיפה אהוד שם: יונתן טלפון 1: 8251926 - 04

תנור משולב גז

יש לי תנור משולב גז למכירה הרוחב שלו הוא 60 ס"מ. קצת ישן אבל עובד מעולה פרטים במסר

ת מ ו ש

New member
למסירה בגדים לגבר

מידה 42 לדעתי..( שני שקים גדולים( בעיקר חולצות ומכנסיים שצריך למיין) ייתכן ואצליח להעביר למי שצריך מאזור ת"א/גבעתיים/ר"ג

חגיגה19

New member
למסירה אנציקלופדיה מלאה של מכלל

אנציקלופדיה לנוער של מכלל חדש הוצאת יבנה, 1992 למסירה בת"א פלא: 052-3987578 איתי

סאג 1

New member
למסירה: לבת12-14,גופיות,חולצות,חצאיות.נעלי ס

ספורט37-38 כפכפי גומי"אצבע"32-33 חולצןת לגבר l'מכנסיים42 ספורט,מחויט.יפות,גקטים:דק,קודרוי ספורטיבי כמו חולצה עליונה. l nmc yuc/

בגדי נשים/נערות למסירה ../images/Emo204.gif

עדיין לא נמסרו: מכנסיים וג'ינסים- מידה 34-36 נעלים/סנדלים- מידה 36 ועוד.. הכל מותגים, מתאים לנשים צעירות או נערות רזות במיוחד ברמת גן חג שמח!!

למעלה