משחק חדש לטו בשבט

../images/Emo20.gif משחק חדש לטו בשבט ../images/Emo39.gif

משחק החלפת מתנות ברוח טו' בשבט
והנה כמה הבהרות לגביו - * היצירה צריכה להיות בסימן ט"ו בשבט – חג לאילנות, כלומר כל דבר שקשור לטבע (פרחים/פרפרים/עצים). * היצירה צריכה להיעשות ע"י הילדים עצמם (כמובן שאם יש צורך אפשר לקבל עזרה ממבוגר) ואם אין לכם ילדים זה לא סיבה לפטור, תמיד אפשר להשאיל אחיינים, בני דודים, ילדים של חברים. * היצירה צריכה להיות סמלית (לדוגמא – מגנט/מחזיק מפתחות/תליון/מסגרת קטנה לתמונה/פסל קטן וכו'). איך משתתפים? המעוניינים להשתתף יפנו במסרים בלבד לגלי ואילאיל ויציינו שם + ניק של ההורה ואת שם הילד וכתובת למשלוח המתנה. מועד אחרון להרשמה למשחק – 24/1/06 (יום ג' בשבוע הבא). לאחר תום ההרשמה, כל נרשם יקבל שם וכתובת אליה הוא ישלח את המתנה. אנחנו מאד מבקשות לא לגלות למי אתם שלוחים - אם תשמרו על סודיות ההפתעה תהיה כפולה ואיתה ההנאה מהמשחק. מועד אחרון למשלוח המתנות – 9/2/06, ע"מ שיגיעו בזמן לפני טו בשבט. תיבות המסרים שלנו פתוחות - נא להציף

SשקדS

New member
רעיון יפה אבל אני לא יכולה להשתתף!

מגנייב!! איזה באסה שאני לא יכולה להשתתף, הסיבות: א)אסור לי למסור כתובות לאנשים מהאינטרנט. ב)אני לא שולחת דברים למי שאני לא מכירה. ג)אני ילדה ולהורים שלי אני משתמש בתפוז והם לא יעשו... ולא יודעת למה!...

ממממ....אנחנו לא אנשים אנחנו

המנהלים
אבל אם ההרוים לא מרשים זו כמובן זכותם המלאה ואת צריכה לנהוג לפי הכללים שלהם

SשקדS

New member
מנהלים הם אנשים בסופו של דבר לא?

אפשר לדבר בפורמים להתכתב בצ'אטים ובתוכנות מסרים... אבל כל עוד אני לא מכירה אותכם אני לא שולחת לכם פרטים איישים עליי.

ובכל זאת נשמח אם תשתתפי במשחק

את יכולה להכין משהו בנושא, לצלם ולהעלות לפורום ביום בו יעלו שאר התמונות.

למעלה