שרשור אירוח באזור הצפון (חדרה וצפונה)

פרלמנים

New member
../images/Emo20.gifשרשור אירוח באזור הצפון (חדרה וצפונה)../images/Emo20.gif

כדי להקל על ההתמצאות, מעתה, אנא שרשרו כאן הצעות סיוע ואירוח של אזור הצפון, ונא לכלול כמה שיותר פרטים. תודה ג'סיקה

ShukyD

New member
אז כמו שכבר אמרתי בשירשור הקודם

אצבע הגליל - קיבוץ מעיין ברוך בית גדול עם אפשרות לארח משפחה <עד שניים, שלושה ילדים> \ ילדים \ בני נוער \ סטודנטים \ זוגות צעירים \ כל מה שצריך נכון שזו חתיכת נסיעה מהדרום אבל זו אחלה הזדמנות לחופשה בדיוק כשמתחיל השלג בחרמון
אשמח אם תפנו אליי במסרים. יואב

../images/Emo41.gif נכה מזמין נכה../images/Emo41.gif

לפני כשנתיים וחצי חוויתי את מה שחווים היום חברינו היקרים בדרום בנוסף לקושי יש לי ילדה נכה בבית מה שהגביר את הקושי לא מקלחת כמו שצאיך לא שירותים לא גישה זה היה סיוט וקשה מאוד גם כאשר היינו בביתי מלון זה לא היה זה היום מהצפון השקט יש לי בית מותאם לנכים כניסה שירותים מקלחת לא גדול במיוחד אך מלא אור ואהבה מוכנה לארח כאן משפחה עם ילד נכה חושבת שכל מי שיש לו בית מותאם יכול לעשות מאמץ
ועוד משהו קטן שהבן שלי הכין עבור חברינו.....

גילרוד

New member
רוצה לארח בצפון משפחה

שלום לכם תושבים יקרים אני אשמח מאודמאוד לארח משפחה אני גרה בקרית שמונה דירת קרעקע שני חדרי שינה בית מרווח יש פה הכל אני לא אהיה בבית מפנה לכם את כולו רק בואו גילת-0505207200

stkachov

New member
*** יכול לארח סטונדט/ית או זוג צעיר בחיפה ***

שלום אני יכול להציע לסטודנט/ית או לזוג צעיר את חדרי שבמעונות אוניברסיטת חיפה, למשך סוף השבוע( חמישי - שישי - שבת ). החדר הוא בתוך דירה מאוד גדולה של 6 חדרים, כאשר בכל חדר מתגורר שותף אחד בלבד. החדר שלי יחסית גדול ומצוייד היטב. יש בו מיטה זוגית, שירותים ומקלחון פרטי, טלויזיה עם DVD, מיקרוגל, כיריים, מקרר... בקיצור כל מה שצריך. אוניברסיטת חיפה ממוקמת בלב פארק הכרמל, כשמסביב המון מסלולי טיולים, וכן תחבורה ציבורית לכל מקום בחיפה. קיימת תחבורה ציבורית גם בשבת. כמובן שאני אפנה את החדר לאורח/ת לסופ"ש, ואעשה את הסופ"ש אצל ההורים בבית, כך שלאורח/ת תהיה פרטיות מלאה. עדיפות לסטודנטים. נא לפנות במייל [email protected] או במסר אישי. ויטלי

LIN129

New member
מוכנה לארח בבינימינה

מוכנה לארח בביתנו בבנימינה זוג עם ילדים או מבוגרים ביחידה ניפרדת .

HCG501

New member
שלום רב

ראשית ברצוננו להביע הערכה והתרגשות על נדיבות הלב והדאגה אנו זוג הורים לשני תינוקות בגילאי שנתיים ,וחצי שנה מאשדוד. האם ההצעה עוד רלוונטית? בכל מקרה לילה טוב ותודה

LIN129

New member
בקר טוב ויום טוב ורגוע כן עדיין רלונטית

שולחת לך את הנייד במסר אישי

שלום

אני גרה במושב בגליל המערבי,במושב יש הרבה צימרים כמו כן גם למשפחה שלי,הוריי והרבה מחבריי הישוב ישמחו לארח משפחות להתאורר ולהרגיש את הסולידריות,האהבה והדאגה! בזמן הזה אארוז תיק לשבועיים ואסע לאשקלון בפקודה(אני מורה חיילת) כך שגם חדרי האישי מוצע;]

...

הצימרים הם במושב מנות,צפונית לנהריה,קרוב לראש הנקרה,כל המעוניין שיפנה אליי במסרים:)

סיון4625

New member
זוג מאזור הקריות מעוניינים לארח

אנו מעוניינים לארח , יש לנו חדר פנוי בבית, מתאים לזוג + ילד מי שמעוניין נא לפנות אליי במסרים- אשמח לארח.

כמו שכבר כתבתי בשרשורים ופורומים שונים

אנחנו משפחה מצפת מעוניינים לארח את תושבי העוטף בביתנו יש חדר פנוי . נשמח לארח זוג עם ילד/ה . אנחנו חילוניים צעירים עם ילד בן שנתיים וחצי כלבלב תוכי ודג . כל הקודם "זוכה" .

נשמח לארח נער בן 12-15 עם או בלי אימא שלו

אנחנו משפחה חד הורית. לצערי אין לנו חדר נוסף ולכן, הילד יישן בחדר עם הבן שלי האימא בסלון חשוב!!! לא מעשנים יש לנו חתול מקסים בשם שלג אנחנו לא שומרים כשר אבל גם לא אוכלים חזיר. אין טלביזיה אבל יש מחשבים

lidor5oren

New member
עזרה לאנשים בדרום

שמי לידור אורן מתגוררת בקריות בצפון אני ומשפחתי נשמח לעזור לתושבי הדרום בכל דרך מתבקשת. אם זה ע"י אירוח משפחה או דרכים אחרות אחרות.

מעונין לארח תושבים מהדרום עד 2-3 נפשות

שלום לכולם אני תושב חיפה.אב חד הורי ל-4 מעונין לארח 2-3 נפשות עד חלוף זעם...ברוכים הבאים 0522460286 אי סי קיו: 341682226 [email protected]

סאלי32

New member
מישפחה מארחת מקרית מוצקין

אנחנו מוכנים לארח זוג או אם חד הורית עם ילד או שנים בגילי 4 עד 7

ronitlt51

New member
ארוח

לילה טוב לכם תושבי הדרום מוכנים לארח מישפחה עם שני ילדים בוגרים או תינוק/ת. מחבקים ,ומחכים לבואכם מוטי ורונית לוי תלמי

סאלי32

New member
מישפחה מארחת

אנחנו זוג עם ילד בן 6 מעוניינים לארח מישפה בעלת 3 עד ארבע נפשות עם ילדים בני 5 עד7 אנחנו מקריית מוצקין האיימל שלנו הוא [email protected] והנייד שלי הוא 0527279812 ביי

Zמבוש

New member
אנחנו משפחה המוכנה לארח

משפחה מהאזור המטווח , אנחנו הורים לשתי בנות הגרים בצפון המדינה באזור קריות שמתי מודעה זאת ביום הראשון שנפתח הפורום הנ"ל ,אני עדיין מחכה לפניות במסר ,אולי כנראה האזור שלנו לא אטרקטיבי במיוחד אך הצעת העזרה וערוח היא עדיין בתוקף . ניתן לפנות במסר אישי , כל פניה תענה

למעלה