שרשור התחדשות..

אושRתי

New member
../images/Emo20.gifשרשור התחדשות..

קניתם דברים חדשים, רוצים להראות לנו מה קניתם? צלמו ושרשרו לכאן.

irena18

New member
אממ

בקושי יש לי דולר 1 חח וגם זה אין לי מושג מאיפה קיבלתי.. יש איזה מיליון מקומות שאפשר לקבל דברים בחינם.. הגעתי לאיזה FREE ISLAND נראה לי.. כנסו לחיפוש--> פופולריים וזה יהיה שם.. או משהו דומה.. קיצר יש שם כל דבר אפשרייי , מה שבא לכם.. אחלה דבר.. בקשר לקמפינג, זה לא הדרך הכי טובה להרוויח כסף.. ורשמתי בחיפוש בקלאסיפייד מודל והיו יותר מדי דברים ולא היה לי כוח לעבור על הכל.. יש אולי המלצה לאיזה סוכנות דוגמנים טובה או עבודה טובה אחרת שאפשר להשיג? עוד נתקלתי ב-NOOB ISLAND שגם שם יש דברים בחינם ואפילו יש שם דירות מרוהטות בחינם שפשוט אפשר להשאר בהן.. עוד לא יצא לי להיות בדירות (התמכרות לחיפוש דברים חינמיים מנעה ממני לבחון את הנושא חחח) אבל אמור להיות נחמד.. תגיעו, זה נראה מקום נחמד.. יש לכם המלצות לעוד מקומות שאפשר לגור שם בחינם ולהרוויח כסף וכאלה? אמממ מה עוד רציתי.. אהה עם כל התיקיות האלה שיש לי עכשיו מכל הדברים החינמיים נהיה לי בלגאן אחד ע-צ-ו-ם, בדוק יש לי איזה 100 תיקיות לא צוחקת... אני חייבת טיפים דחוף איך לסדר הכל??? קדימה אנשים תתעוררו, הפורום יבש (או שאתם בתוך המשחק יותר מדי? חחח)

SShirly

New member
תכיני מראש תיקיות לפי קטגוריות

ולאחר שאת קונה חפץ, ישר תכניסי אותו לקטגוריה המתאימה. סדר בו בזמן שאת קונה.. נראה לי הכי הגיוני.

irena18

New member
חחח

נכון את צודקת רק חבל שלא חשבתי על זה קודם חחח

למעלה