Planetary Weekend

XoLilMissLolaoX

New member
../images/Emo20.gifPlanetary Weekend../images/Emo20.gif

שיר השבוע של MCR: שיר השבוע בכללי: אמן/אלבום השבוע: סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: דבר טוב/רע שקרה השבוע: יום הכי טוב השבוע: ויום הכי רע השבוע: התחדשות השבוע: האדם שעשה לי את השבוע: סיכום שבוע במילה אחת: ציטוטי השבוע: תכנונים לשבוע הבא: תמונת השבוע: שיהיה שבוע ננננננננננננפלא!

XoLilMissLolaoX

New member
מסכמש"ת ../images/Emo192.gif

שיר השבוע של MCR: This is How I disappiar שיר השבוע בכללי: James Morrison - I Won't Let You Go אמן/אלבום השבוע: David Cook James Morrison סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: עמוק באדמה אקס מן החדש
דבר טוב/רע שקרה השבוע:
סוף סוף ראיתי אקס מן*-*
עברתי תיאוריה והתחלתי שיעורי נהיגה
קניתי 2 זוגות משקפיים אחד ראיה ואחד שמש-ראיה
ביליתי עם המשפחה
נפגשתי עם אנה יומיים ברצף היינו בגרנד יום אחד וביום השני היא באה להתנחל אצלי חחח יום הכי טוב השבוע: ראשון ויום הכי רע השבוע: לא נראה לי שהיה יום רע
(אני בשוק!!) התחדשות השבוע: משקפיים האדם שעשה לי את השבוע: ההורים וחברות סיכום שבוע במילה אחת: מעולה! ציטוטי השבוע: "I can give you a ride" "you don't have a car" "I didn't ment that kind of ride"
תכנונים לשבוע הבא: להפגש עם חברה לראות גרין לאנטרן לקחת את המשקפיים להמשיך שיעורי נהיגה להמשיך ללמוד לפסיכומטרי (גם מתחיל לי הקורס השבוע) תמונת השבוע: אני מאוהבת בתמונה הזו ככ!!!!
שני האהובים שלי מהלהקה!

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gifMISTER SIMPLE BLOW YOUR MIND

שיר השבוע של MCR:
שיר השבוע בכללי: Mr. Simple- Super Junior Opera- Super Junior Be My Girl- Super Junior Walkin'- Super Junior Storm- Super Junior Good Friends- Super Junior Feels Good- Super Junior Memories- Super Junior Sunflower- Super Junior White Christmas- Super Junior Y- Super Junior My Love, My Kiss, My Heart- Super Junior Super Man- Super Junior אמן/אלבום השבוע: .... נחשו סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: סרט- סיפורי דגים ספר- ריקוד עם דרקונים תוכנית- מוזיק באנק, מיוזיק קור 3: האוס~ וידיאו- Mr. Simple- Super Junior דבר טוב/רע שקרה השבוע:
סופר ג'וניור 33333333333333333333333333333333>
צבא יום הכי טוב השבוע: חמישי 3: ויום הכי רע השבוע: אהה... לא יודעת התחדשות השבוע: הדיסק שלי נשלח~ נחשב? 3: האדם שעשה לי את השבוע: פארק ג'ונגסו, קים היצ'ול, קים ג'ונגוון, שין דונגהי, לי סונגמין, לי היוקג'א, לי דונגהא, צ'וי שיוון, קים רייווק, צ'ו קיוהיון. סיכום שבוע במילה אחת: סוג'ו333333> ציטוטי השבוע: "Should I pick the stars? Count them One, two, three With the ones we've lost We're 13 stars" -בוכה FOREVER- בכלל כל הליריקס של סופרמן~ 3: תכנונים לשבוע הבא: אהה... תמונת השבוע: דה פינגווין דאנסססס D:

NoAmItA ChAn

New member
יאללה, סיכום שבוע רגילה

שיר השבוע של MCR: Give 'Em Hell, Save Yourself, Cemetery Drive שיר השבוע בכללי: Time Of Dying- Three Days Grace
Bliss - Aiden Epic - Atreyu Had Enough, Sooner Of Later, Until The End - Breaking Benjamin Papercut, Waiting For The End, The Catalyst, When They Come For Me - Linkin Park Wish You Were Here, Money - Pink Floyd Ain't No Love In The Heart Of The City - Whitesnake Drops Of Jupiter - Train Your Guardian Angel - The Red Jumpsuit Apparatus אמן/אלבום השבוע: ברייקינג בנג'מין, לינקין פארק, פינק פלויד. סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: סרט - "פוקימון - שובו של מיוטו"! ספר - "שיבומי", למרות שלא יצא לי לקרוא כ"כ השבוע. תוכנית - "אחת שיודעת", "יומני הערפד". דבר טוב/רע שקרה השבוע:
רגילה ברבאק! הספקתי כ"כ הרבה.
היה טיול מטעם הצבא, היה ממש נחמד.
אני בחדר של עטר!!! 33333333333>
אני מגלה שמלא אנשים שאני מכירה מעשנים, וזה ממש מגעיל. יום הכי טוב השבוע: תחילת השבוע, כי ידעתי שיש לי עוד מלא זמן עד לסוף הרגילה :) ויום הכי רע השבוע: היום - לא רוצה לחזור מחר לצבא >: שביזות זה פיכ. התחדשות השבוע: המממ.. בגדים בעיקר. האדם שעשה לי את השבוע: מלא חברים ומשפחה :) ועטרוש! סיכום שבוע במילה אחת: רגילה! ציטוטי השבוע: אחח, יש הרבה. אחד מהם: אח שלי הולך בבית. המקרר משמיע רעש. תומר: "גם לך". תכנונים לשבוע הבא: צבא וכאלה >: תמונת השבוע: X

ועוד שבוע עבר...

שיר השבוע של MCR: הממ... הממ.. teenagers? שיר השבוע בכללי:skillet-never surrender אמן/אלבום השבוע: dead by aprill סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: הארי פוטר :p דבר טוב/רע שקרה השבוע:נפגשתי עם חברות ישנות שלי :) יום הכי טוב השבוע:רביעי ויום הכי רע השבוע:אין התחדשות השבוע: שפתון חדש *.* האדם שעשה לי את השבוע: ידיד שלי D: סיכום שבוע במילה אחת: כיף :) ציטוטי השבוע: "אני לוקחת את הנחמד והסקסי בחזרה" . "את לא יכולה כי אני נותן לך אותם לפני שאת לוקחת" . "אבל לקחתי כבר!!". "את יודעת מה?אז את נחמדה וסקסית זהו ניצחתי להלללהלללהללה" חחחחחח :p תכנונים לשבוע הבא:לקנות ספרים לבצפר.. תמונת השבוע: כרגיל אני מתעצלת לעלות...

Hadar way

New member
אחרי חודש של היעלמות...

שיר השבוע של MCR: מלאמלא שמעתי את כל האלבום השני וכהמ שירים מהשלישי והראשון
שיר השבוע בכללי: Little Richard- Long tall sally אמן/אלבום השבוע: ליטל ריצ'רד סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: מלא מהתוכניות של MTV ויס קומדי (למרות שיש לי הוט בבית...), בעיקר טוטאל וויפאאוט דבר טוב/רע שקרה השבוע:
נסעתי לגולן
חזרתי מהגולן
הייתי במלון בכפר המכבייה
התקלקל לי המחשב
יום הכי טוב השבוע:ראשון בצהריים עד רביעי אחה"צ ויום הכי רע השבוע: שבת שעברה... התחדשות השבוע:אני לא חושבת שהייתה, לפני שבועיים- שני זוגות טרנינג... האדם שעשה לי את השבוע:רוני, עמית, שי וריצ'רד המונד
סיכום שבוע במילה אחת:FUN FUN FUN FUN ציטוטי השבוע:אני לא זוכרת... :( תכנונים לשבוע הבא: ש"ב במתמטיקה, חתונה של קרובת משפחה, לראות חברים (לא הסדרה LOL)

shani cohen1

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

שיר השבוע של MCR: פלנטארי שיר השבוע בכללי: אין אמן/אלבום השבוע: guns n roses,children of bodom סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: אין דבר טוב/רע שקרה השבוע:
אני חייבת ללמוד בתירוף!
גיליתי שאני 5 יחידות באנגלית
אני צריחה לחכות לסוף החודש כדי לדעת את השאר
יום הכי טוב השבוע: כולם ויום הכי רע השבוע: אין התחדשות השבוע: המממ...כלום האדם שעשה לי את השבוע: אף אחד... סיכום שבוע במילה אחת: מתיש... ציטוטי השבוע: אין תכנונים לשבוע הבא: הממ...לא משהו מיוחד תמונת השבוע: אלקסי הסולן של ג'ילדרן אוף בודום,מחבק בובה מוזרה שאין לי מושג למה יש לו אותה ביכלל...

למעלה