romnoa

New member
זה רק אני או שסצינת המריבה

בין ליאן לסער, הייתה מוגזמת מידי אפילו בשביל טלנובלות (ואני מתכוונת כמובן לאלימות, הקללות ושאר צרחות)
בכל זאת הרבה ילדים ונוער צופים בזה.

skarim

New member
לדעתי היא לא הייתה מוגזמת בכלל

המינון היה במקום...היו קטעים שיהודה לוי דיבר והיה אפילו רך מידי בטון הדיבור...בהתחשב בזה שהוא אמור להיות בסערת רגשות... הדמות של סער פדידה היא דמות כוחנית, קצת "ערסית", ודורסנית, והביאו את זה לידי ביטוי גם בסצינת המריבה.. לדעתי הייתה סצינה מעולה!

pinkdor

New member
מה שמרגיז זה שהם שכחו לגמרי ממיטל אוגניסיאן

סער מתווכח עם ליאן, ליאן אומרת לו שגם הוא בגד בה, הוא מסביר לה שהוא סתם היה שוכב עם נשים אבל הוא לא ניהל שום רומן ואופס, שוב שכחו לגמרי מהסיפור שהיה לו עם מיטל. עם כל הכבוד לפדידה, הוא בגד בליאן בצורות הכי קשות שיכולות להיות והוא ניהל רומן ארוך עם המיטל הזאת, אז שהתסריטאים יפסיקו להתעלם ממה שקרה בעונות הראשונות. גם ככה לחסל את מילי? בתור אחד שאהב את העונה הראשונה, זה מסריח לגמרי לראות את זאת.

DjALIEN

New member
לדעתי עונה שלישית

היא עונה הכי גרוע ולא מציאותית

mor198

New member
לא,זה לא רק את. פשוט גועל נפש

ככה מלמדים ילדים ונערים שצופים בסידרה איך מתנהגים לנשים בושה וחרפה .אחר כך מתפלאים שקוראים בעיתונים על אלימות בין בני זוג ועל בעלים שרוצחים את הנשים שלהם. לדעתי ההפקה של התוכנית צריכה לחשוב פעמיים על איך שהם מציירים את דמותו הגועלית של סער לאור העובדה שחלק גדול מהצופים הם נערים ונערות .

shay keran21

New member
היי תרשו לי להגיב-איני יודע אילו אנשים

כותבים,או צופים...התכוונתי כמובן לגילאים..תרשה לי להגיד לך שאתה טועה ברמות..אם נערים צופעם בזה זה רק בעיה שלהם..עוד לפני שהחלה העונה אמרו שהעונה הזו תהיה בעל תכנית אחרת,מבוסס על דברים יותר קשים,וזה גם עצם העובדה שזה משודר יחסית מאוחר..שעה שילדים כביכול לא צופים..זה בעיית הורים או הילדים עצמם אם הם צופים..הזהירו שהתתכנים העונה יהיו יותר סקס,יותר אלימים וכ'... בואו נחזור לסצנה...זו אחד הסצנות הכי הכי טובים שידעה הטלנובלה הישראלית...עדי פשוט מדהימה אותי...יהודה לא מפתיע אתי..אני יודע מה הוא שווה..כ"כ כ"כ מרשים אמין...ממש ממש קלקלתי את "סער פדידה" במהלגו..כל הסצנה אמרתי בקול..ממש ממש..מי אתהה יא זבלללללללל כאילו אתה לא בגדתתת יא בן זונה...חחחחח נסחפתי מרב שזה הי נראה אמין...סליחה סער לא בגד? ומה זה משנה שזה היה עם חבר שלו..וסער מדבר עליו רעות מאחורי הגב ומקלל אותו..אז זה חבר? שמנצל? טום קנה לו בית...ככה הוא מודה לו? זה לא זיון..זו התאהבות...אני מאמין שיש גברים כאלו...וצריך להרוג גברים כאלו..שחושבים שרק להם יש זעות לבגוד...גועל נפש..

mor198

New member
בעיה שלהם?? ..לא נראה

נראה לי שזה יותר בעיה שלנו מאשר שלהם , הילדים האלה שצופים כרגע בתוכנית הזאת שמשדרת אלימות בין בני זוג בסופו של דבר עלולים להיגרר להיות בעלים אלימים ואני חושבת שאני לא צריכה להסביר מה הן ההשלכות של אלימות במשפחה.

Superboi

New member
זו לגמרי בעיה של הצופים

אלמדון רצח את ההורים של תום, ליאן פיצצה את היאכטה של מיטל, ירון הרס לסער את הרגל, מילי ניסתה להרוג את אוסקר (והרגה את שגיא), טובה רוצחת בעלים על ימין ועל שמאל, סמדר נאנסה וג'וזף מאפיונר. לא סתם הסדרה מומלצת לבני 14+. וזה רק "האלופה", אני בטוח שילדים צופים בעוד לא מעט סדרות. טלוויזיה ממש לא אמורה לחנך. ובלי קשר, ילד שצופה במכות בטלוויזיה לא יהפוך לאלים כשיגדל, בדיוק כמו שילד שצופה ב"הכי גאים שיש" לא יהפוך להומו כשיגדל.

romnoa

New member
נכון ,טלוויזיה לא אמורה לחנך

אבל אני חושבת שלפעמים נחצים קווים אדומים, בשפה הגסה, באלימות ,בהקצנת התגובות ,וכן אלימות בטלוויזיה משפיעה .היא מעוררת ריגושים . ואין ממש קשר לדוגמה עם ההומוסקסואליות. זהלא דבר שלילי.

skarim

New member
תסלחו לי, אבל זה לא גועל נפש ולא נעליים

זה כמו להגיד שאם ילד יראה שפיטר פן יכול לעוף, אז הוא ילך ויקפוץ מהחלון וינסה לעוף. אין שןם קשר. הסצינה הייתה מעולה, המשחק מדהים, האמוציות ברמות הנכונות. ושוב, יהודה לוי, ושאר השחקנים, נותנים הרגשה כאילו מדובר ב"שושלת" הישראלית....למי שזוכר גם שם היו מידי פעם מכות, ואף אחד לא חשב שזאת תוכנית אלימה..אז די עם זה.. האלופה היא אחת הטלנובלות החזקות והאיכותיות שהיו על מסכנו. מי שלא יודע להפריד בין עולם המשחק למציאות, ימצא תרוץ לאלימות בכל מצב. דווקא הילדים שמסתובבים כל היום ברחוב [ולא רואים TV] הם מדאיגים יותר... קיצור, כל בר דעת יודע לעשות אבחנה, ומי שלא יודע, הוא מלכתחילה לא בר דעת, ולכן הTV לא תשנה זאת גם ככה.

אני גם חושבת שזו תכנית שמוגדרת למבוגרים

ומבוגרים אמורים לדעת להבחין בין טוב לרע

למעלה