יש כאן נשים מהפקולטה למדעי הרוח ?

אני רוצה ללמוד מקרא ורציתי לשמוע קצת מאנשים שנמצאםי במסלול. תודה מראש אני

מישהו יכול

להסביר לי אחת ולתמיד מה הבעיה עם מכללת אריאל? האם התואר שם מוכר (המזכירה התחילה להסביר לי משהו לגבי המל"ג..ולא הצלחתי להוציא ממנה תשובה חד משמעית) והאם אתם יודעים אם מתייחסים אליה כאל "פחותת ערך" מול אוניברסיטאות ומכללות אחרות? תודה

Wolfinix

New member
ובכן לא ממש בקיא בזה..

אני לומד שם,והיא לא נחשבת פחותת ערך מול מכללות אחרות, למעשה היא אחת המכללות הגדולות והמובילות שנמצאות בשוק. ובתכלס בגלל הרצון שלה לההפך לאוניברסיטה (היה אמור לקראת השנה) הרמה שמה ממשיכה לעלות. עכשיו כרגע היא עדיין במשא ומתן להפוך לזרוע הבאה באוניברסטאות שבארץ,ולפי דעתי היא עדיין לא אחת רק מהסיבה שברגע שהיא תהפוך לאחת יאלצו לתת לה תקציב ממשלתי בהתאם
וחברינו בכנסת לא ממש רוצים בכך.כי כמו שאמרתי מבחינת סטנדרטים אין שום בעיה שם. בנוגע למשקל התואר בחוץ. בתכלס ואין מה לעשות כנגד זה בחוץ נחשב יותר מי שלומד באוניברסיטה מול מי שלומד במכללה בתואר מקביל,אבל על הנייר זה אותו התואר.אתה לומד אותם שנים,אותו החומר ועושה אותם בחינות (רק תנאי הקבלה שונים והסכום שתשלם שונה). מצד שני השוק היום נוטה לקחת את מי שיותר "טוב" אם אתה טוב או שתהייה טוב ותוכיח את זה יקחו אותך גם אם למדת רק במכללת החיים שבגינה של השכונה
מקווה שזה עוזר קצת. (דרך אגב תבדוק בנוגע לתואר משולב...יכול להיות שזה מה שניסול להסביר לך באריאל)

Lir האחת

New member
../images/Emo20.gif

אני רוצה להזכיר שהפורום הינו פורום חברתי, ולכן הודעות לגבי תנאי קבלה, קורסים, אוניברסיטאות וכדומה אינן קשורות לנושא הפורום שלנו, אנא הימנעו מהן. תודה
וכמובן, ברוכה הבאה

Wolfinix

New member
מממ אל מי דיברת ../images/Emo12.gif

לי כבר דיברנו על זה..אין אנשים קטנים שם בחוץ

למעלה