אתם קובעים את ההמשך

liaush

New member
אפשר לקבל עדכון?

לגבי מתי התסריטים מתפרסמים? ומתי התוצאות ?

אושRתי

New member
כן,

ניתן לשלוח את התסריטים עד שעה 12 מחר בצוהרים, אז מי שלא הספיק מוזמן לשלוח .. והתוצאות או בסופ"ש או בשבוע הבא כדי שיהיו מספיק מצביעים.. :)

liaush

New member
ממ

אבל אני לא אוכל לחכות שבוע שלם מבלי להתחיל את המשחק שלי -הפושעים- כי כתבתי שאני אתחיל את המשחק אחרי התסריט. אני רוצה להספיק לעשות אותו בחופש.. אני מקווה שיהיו מספיק מצביעים ושלא נצטרך לדחות את התוצאות לשבוע הבא

liaush

New member
התסריטים יתפרסמו היום נכון?

חח אין לי סבלנות!D:

liaush

New member
../images/Emo45.gif ומה שהכי עצוב

זה שהזמן הוא לחינם.. כשדברת על הקוביה אני לא יודעת מה נסגר עם זה אבל זה לא ממש תרם להתקדמות התסריטים. אלה שלא שלחו עדיין הם אלה שלא מתכוונים לשלוח! ובזה שרק נדחה ונדחה את זה, זה רק יוריד מהערך של המשחק. בנוסף לכך בזה שדוחים את התסריט דוחים גם את המשחק של יפעת המבוסס על התסריט המנצח מתי יפעת תתחיל לעשות אותו? בשנה הבאה? אנחנו רוצים להספיק לעשות משהו החופש לא נותר לנו הרבה זמן עד תום החופש ובגלל זה כל הלחץ. אני מהשעה 11 פה ורק מחכה לתסריטים ואני רואה שאין , כעת כבר 3 וחצי ועדיין אין, אני על סף התייאשות
מצטערת אבל זה בכלל לא רציני

../images/Emo45.gifנכון זה כבר לא יהיה שווה../images/Emo66.gif

אם רק תדחו את המשחק הזה. כי מי שלא שלח במילא לא מתכוון לשלוח אז אני לא רואה סיבה לעקב את המשחק.

אושRתי

New member
לא עשו בסוף קוביה

ולא הספקתי להודיע היום ב12 שאי אפשר עוד לשלוח, יש קצת בעיות במחשב ובנוסף אני בעצמי לא מרגישה טוב קצת סובלנות. בקרוב מתחילה את תהליך ההצבעות בתקווה שהמחשב יעבוד כמו שצריך עד אז...

אושRתי

New member
../images/Emo202.gifאתם קובעים את ההמשך ../images/Emo26.gif

ניתן להמשך לשלוח לי המשכים לפרק 11 עדיום שישי בשעה 12 בצוהרים. מקווה עד אז לשיתוף פעולה מלא של כולם. הזוכה שיזכה יקבל דיסק און קי מתנת תפוז אנשים. בהצלחה לכולם

למעלה