הסצינה האהובה עליכם

מוגלי7

New member
../images/Emo202.gifהסצינה האהובה עליכם../images/Emo202.gif

פה אתם תצטרכו לכתוב את הסצינה האהובה עליכם מהפרק שבינתיים שודר, ולמי שראה אז גם מפרק 2. יש כמה קטגוריות: הסצינה הכי מצחיקה הסצינה הכי דרמטית הסצינה הכי מרגשת הסצינה הכי מותחת הסצינה הכי בדיונית הסצינה הכי 'כואבת' כל מי שרוצה, ירשום ככה: נושא ההודעה: הקטגוריה של הסצינה אותה הוא בחר (מצחיקה, דרמטית, כואבת..) תוכן: פירוט על הסצינה האהובה עליו.

מוגלי7

New member
הסצינה הכי מצחיקה

יש לי כמה: 1) שאבי "מעיף" את קוקי, וענבל חושבת שהוא מעיף אותה, אבל רואים מה הוא באמת עושה.. 2) הקטע שבו נדב מנסה לפתור להלל ועידן את הבעיה, אבל יצא רק ש.. עידן השתין על הספות החדשות.. חחחחח

KooCHa

New member
הבנתי למה. מצטערת

ואני לא יכולה לשלוח מסרים... משום מה.

0miss love0

New member
אהמממ..צריכה לחשוב על זה../images/Emo9.gif

הסצינה הכי מצחיקה- ת'אמת שכל פעם שניקולה(שלום מיכוושאוולי) מדבר זה מצחיק אותי משום מה. אנחנו הרי מכירים את הקול שלו,האמיתי, ופה זה מצחיק אותי משום מה. הסצינה הכי דרמטית-כנראה שאבא של נדב גילתה שלאבא שלו יש מאהבת. זה היה משחק טוב. הסצינה הכי מרגשת- לא עולה שום דבר מרגש כרגע. הסצינה הכי מותחת-שניסו לרצוח את ברוך אסולין,הבורר. הסצינה הכי בדיונית-לא יודעת. הסצינה הכי 'כואבת'- שהרגו את הבחור ששכב עם קוקי. אחח זה לא היה נראה כייף במיוחד. ואני חדשה,סיון בת 17 מראשון

yurirollzzz

New member
הסצנה הכי דרמטית

הסצנה הראשונה כשמראים את ברוך אומר לעוז שהוא צריך למצוא את האמת הפנימית שבו, ושעדיף למות מאשר לפחד מהמוות.. זה אחד המשפטים החזקים והדרמטיים ביותר ששמעתי בחיי...

exelerator

New member
שלי...

הסצנה הכי מצחיקה - ממה שאני זוכר זה כשהבורר עושה משפט לאחים קובלובה וזה שהרגו את אח שלו (ציון? לא בטוח...), אז האחים קובלובה מנסים להרגיע את זה שהרגו את אח שלו (נגיד ציון, אני כבר לא זוכר), ופבל אומר, "קברנו את אח שלך כמו שצריך, קראנו על קדיש, ו..." ואז השני (הגרוזיני משלישיית מה קשור שכחתי איך קוראים לו בסדרה), לוחש לפבל "שמע ישראל", אז פבל אומר "גם קראנו עליו מה נשמע ישראל..." חחח זה הצחיק אותי. הסצנה הכי מעצבנת - הסצנות עם האימא הפולניה של יהודה לוי מעצבנות אותי, כי היא מעצבנת כזאת לא יודע, איך שהיא מתנהגת ואין מי שיגיד לה שהיא נאחסית רצח... הסצנה עם הכי הרבה אקשן - בינתיים כשניסו להרוג את הבורר בבית כנסת, איזה יפה הוא הרג את הרוצח. למה לא הראו את הפרצוף של הרוצח? זה גם יכול להיות חשוב בשביל לברר מי מנסה להתנקש בבורר.

חרדיחרד

New member
האהובות עליי:

קודם כל חבל שאין בכלל הומור בסידרה דבר שני בהתחלה נראתה סידרה מטומטמת!! ציפיתי לרואת ערבים בראשי הפשע בישראלי אבל אהבתי שדפקו להוא בקבוק בראש ועמרם שרף תבית כי הוא לא היה בו הקטע שהשוטר כמעט עלה עליהם עם הגופה היה דרמתי ביותר הם תמשיכו לשפר בסיגנון הסופרנוס זה יהיה ענק!! תוסיפו בנות וכו

למעלה