הקליפ של AG - שבוע הבא

Rontwins

New member
../images/Emo202.gifהקליפ של AG - שבוע הבא

בפייסבוק הרשמי של קלי, הודיעו כי הפריימרה של הוידאו החדש של AG תהיה שבוע הבא, והוידאו יהיה זמין לצפייה באחד הימים בשבוע הבא באתר KellyOfficial.com . קצת מידע על הקליפ שדלף (לא מבטיח שכל מה שנאמר פה נכון כן?
):
הקליפ כבד כמו Never Again, וקלי רצתה שהוא יהיה כזה לאחר האווירה המצחיקה-חרמנית של I Do Not Hook Up, תצפו לעלילה כבדה בקיצור.
לפי שמועות לפחות, כל הקליפ מתמקד בפרידה של קלי ממישהו וכל מערכת היחסים שלהם מתוארת בפלאשבקים כאשר כל הזמן חוזרים לסצנה שבה קלי שרה על המיטה.
יש שמועות שהקליפ בשחור לבן (לאאא קלליי! את נראית כ''כ מושלם על הסט אל תהרסי את זה עם שחור לבן מפגר, הבנו שזו אופנה כושלת שביונסה מנסה להכתיב אבל חלאס!). בקיצור - תהיו מוכנים לשבוע הבא

YugiBoy

New member
../images/Emo3.gif

אני מאוד מקווה שהקליפ לא בשחור לבן, למרות שיש קליפים שזה כן יכול להתאים להם. לא איכפת לי שהוא יהיה כבד, כל עוד יש סיפור בקליפ והוא לא סתם ביוטי-שוטס זה אחלה

WundeRKind

New member
הם כל יום דוחים את היציאה..

האמת, שאני דיי בטוח שהוא ייכשל. וכ"כ חבל לי.. מאז BOY היא לא מצליחה להכנס חזק עם בלדה טובה, למרות שזו כבר תהיה השניה המעולה שהיא מוציאה!! (sober
)... שחור לבן יהיה בכלל דומה מידי לביונסה. לא כדאי, ואני אוהב את הקליפים הכבדים שלה. למרות ששמתי לב ש MTV חופרים על קליפים קלילים, ועל החופרים הם מוותרים חח

Rontwins

New member
אתה פשוט טועה

השמעתי לכמה ידידות שלי את השיר והן אנסו אותי לתת להן את השיר כדי שישימו אותו כרינגטון. השיר קליט ולדעתי הוא כן יצליח, הכל תלוי כמובן באיכות של הקליפ לדעתי
.

WundeRKind

New member
הלוואי שאני טועה...

אבל זו לא תהיה פעם ראשונה ששיר מדהים נכשל... (ולמרות האופטימיות, השיר מושמע כבר שבועיים ברדיו ועדיין לא נכנס אפילו ל TOP40, ככה שגם אם הוא יכנס, הוא לעולם לא יעבור את ה TOP20)

WundeRKind

New member

האמת, שאני דיי בטוח שהוא ייכשל. וכ"כ חבל לי.. מאז BOY היא לא מצליחה להכנס חזק עם בלדה טובה, למרות שזו כבר תהיה השניה המעולה שהיא מוציאה!! (sober
)... שחור לבן יהיה בכלל דומה מידי לביונסה. לא כדאי, ואני אוהב את הקליפים הכבדים שלה. למרות ששמתי לב ש MTV חופרים על קליפים קלילים, ועל החופרים הם מוותרים חח

WundeRKind

New member

WundeRKind

New member

למעלה