הקרב היומי

../images/Emo202.gif הקרב היומי

פינה חדשה בפורום! הידד
קודם כל בקשה: כל מי שרואה את זה, שייקח חלק. זה שתי שניות, באמת! בואו נחיה קצת את הפורום יחדיו. הפינה הזאת נקראת.... "הקרב היומי"! אבל את זה כבר ראיתם בכותרת. העיקרון הוא כזה: כל יום אני מציג שניים או יותר פרקים שדומים אחד לשני בנושא מסויים ואתם צריכים לבחור את הטוב ביותר מביניהם , או במקרה שיש כמה פרקים- לדרג. ורצוי גם לתת מילה או שתיים! והיום.... טם טם טם טםםםםם... פרקי צמחוני ! לכבוד פרק הפרידה המרגש מצמחוני
אז מה אתם אומרים? צמחוני נגד מנדלבאום - צמחוני , אויב ילדות של גרי, מופיע, וגרי מחליט להתמודד מול על ראשות העיר! או אדוני ראש העיר - גרי שוכר את הפיג'מות להיות חלק ממצע הבחירות שלו, והוא רץ לראשות העיר נגד צמחוני שפועל בחשאי להפיל אותו! או צמחוני נגד מנדלבאום ג' - צמחוני רוצה לקנות את ההמבורגרי, וגרי לא מוכר. מרסל מגיע ואילן מסתנן לתוך משרדו של צמחוני. או צמחוני נגד מנדלבאום ד' - צמחוני פותח המבורגרייה מתחרה, הצמחובורגר. עודד עובר לעבוד שם כסוכן כפול, ונקבעות הופעות של הפיג' והעמות. או צמחוני נגד מנדלבאום ו' - גרי נלקח לכלא, ונמצא באותו תא עם צמחוני. כל הסצנות מתחילות מוקדם בגלל היעדר עלילת משנה. או צמחוני- אלה הם חיי - פרק פרידה חגיגי מצמחוני.

דעתי-

צמחוני ג' הטוב מכולם! וזה עוד אחד הפרקים הפחות מדהימים בעונה 4. אבל זאת עונה כל כך טובה, וכל פרק עשוי כל כך טוב, שאין מה לדבר בכלל. מרסל פוארו קורע מצחוק בפרק הזה ("סיימתי את המקופלללתתתת"), אילן ענק ובכללי זה עשוי טוב ומעניין . הפרקים מעונה 3 קלאסיים וטובים כתמיד. את כל שאר שלושת הפרקים לא מאוד אהבתי, למרות שהאחרון מביניהם היה משעשע. לא משתגע על צמחוני החדש, נהיה קצת ילדותי .

pijamot2

New member
דעה

גם אני חושב שצמחוני ג' הכי טוב, כי הוא בעונה הרביעית! כמעט כל הפרקים שאני מעדיף הם מהעונה הרביעית ואגב, אתה יכול לעשות השוואות על פרקי ילדים (פיק פיק פוק, ג'ורה, יאללה הפקות) ופרקי ריגול (שם קוד מושטס, אפס אפס אפס, הוא בא. מה?)

מדרג

צמחוני ג'- פשוט נקרעתי מצחוק. כאן גם בפעם הראשונה, מרסל לא הצליח להגות את שמו של אילן- הוא קרא לו "זומנפלד". אחד מהפרקים הטובים. ראש מחלקת גוויה- אכן! אדוני ראש העיר ואחריו צמחוני נגד מנדלבאום א'- הם הרי ביחד, אבל הפרק השני עם העגבניות היה הרבה יותר מצחיק בעיני- כי כאן הפיג'מות התערבו והרסו הכל. לא עוד עגבניות ענקיות שרודפות אחרי אנשים ברחובות! צמחוני ד'- כבר פחות מצחיק, למרות שעדיין יפה. אני אזכור משם שיש להם חברים במעצמות. צמחוני ו'- כבר פחות טוב. במיוחד בגלל שלא הבנתי את הפואנטה- בדש סוחט את הפיג'מות? צמחוני אפילו עוזר לגרי בכלא? נו באמת... צמחוני: אלה הם חייך- זה רק סיקור של הקודמים.

kuliv

New member
קרב צמוד בין שניים...

אני מתלבט נורא בין "אדוני ראש העיר" ל"צמחוני ג'" (למרות שלדעתי היה נבון יותר לשים את השניים הראשונים כפרק אחד, פשוט כפול). מצד אחד, נאום העגבניות וכל תעמולת הבחירות נורא הצחיקו אותי, מצד שני רוזנפלד ורוזנצווייג זו אחלה יציאה שבעולם וכל מערכת היחסים ביניהם, פלוס הרמיזות על מעלליו של צמחוני בעירייה, ממש טובים. אבל אני חושב שאדבק בנוסטלגיה ואתן לצמד הפרקים שהכי אהבתי בעונה השלישית (יחד עם הפרק המצויר) את הקול שלי.

אוהב במיוחד את חלק ג'

קובי ואילן עושים שם תפקידים מעולים. מציג היטב את הסכסוך הבלתי נגמר בין גרי לצמחוני. ציון גבוה מאוד בסולם אופיר ( שככה קוראים לי, אגב. בלי המילה 'סולם'
).

B R A Y E R

New member
מנהל
אדוני ראש העיר../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אחד הפרקים המוצלחים והזכורים ביותר של העונות הנוסטלגיות
ובתור אחד שלא בדיוק חובב את פרקי צמחוני, זה היה פרק שאהבתי ביותר! והקטע עם המסטיק של גרי............

אם מותר לדרג שני פרקים שהכי אהבתי אז...

לדעתי פרקים גם ג' וגם ד', לא מבין למה אף אחד עוד לא רשם ד'...
ורק שאלה קטנה- לא היה "צמחוני נגד מנדלבאום חלק ה"?

למעלה