מאיזה אלבום מתחילים?

• פותח הנושא m757
  • פורסם בתאריך

m757

New member
../images/Emo202.gif מאיזה אלבום מתחילים? ../images/Emo98.gif

אם יש מישהו שלא מכיר את קורין ורוצה להתחיל לשמוע אותה, מאיזה אלבום אתם חושבים שכדי לו להתחיל? ומאיזה אלבום אתם התחלתם? ואיך הגעתם דווקא אליו?

כדאיי להם להתחיל לשמוע.......

את האלבום תנינענק!!! זה אחד האלבומים הכי טובים של קורין אם לא הייתי מכירה את קורין לפני כן והייתי רוצה לשמוע שירים שלה ולהידלק אז הייתי בוחרת בתנינעק.... אני דווקא התחלתי מהאלבום פשוט כל כך האחרון שהוא לא פחות טוב מתנינענק גם הוא אלבום מאוד טוב וכיפיי.....ממליצה בחום! אני כידוע הכרתי את קורין עד לפני שנה אז יצא לי לשמוע את האלבום האחרון שלה לראשונה.

m757

New member
אני לא חושבת

תנינענק הוא אלבום כבד, הוא האלבום הכי אלקטרוני שיש לקורין. נכון, הוא אלבום מדהים אבל כמו שקורין אמרה בעצמה, יש באלבום הרבה מאוד מידע בזמן יחסית קצר ובגלל זה קשה להרבה אנשים להכיל אותו. אל תשכחי שהוא האלבום הכי פחות מצליח של קורין, כלומר, אפילו למעריצים היה קשה איתו. אני הייתי ממצליצה להתחיל עם האלבום "כשזה עמוק" או "הכחול של השמיים", שני אלבומים שהכי מאפיינים את קורין לדעתי. אני התחלתי עם "הכחול של השמיים" והגעתי אליו בגלל שבאותו זמן הוא היה הכי רלוונטי, זה היה בדיוק שהתחלתי לשמוע את קורין, וכל הזמן בראיונות היא הייתה אומרת שזה האלבום האהוב עליה (כמו שהיא אומרת עכשיו על "פשוט כל כך") אז אמרתי לעצמי שהכי כדאי לי להתחיל איתו ואני ממש לא מצטערת על זה, האלבום הזה ממש נכנס לי ללב, שמעתי אותו מהתחלה ועד הסוף ברצף כבר כל כך הרבה פעמים.

תנינענק התחבר אליי....

אבל יכול מאוד להיות שהוא לא היתחבר לשאר האנשים אני לא עקבתי כ''כ ואני מסכימה איתך עם הבחירה של הכחול של השמיים הוא בהחלט אלבום יפיפה.... ממליצה גם

shlook

New member
אני לא ממש מסכים...

תנינענק הוא אלבום די קשה ולמעשה הוא האלבום האחרון שהייתי ממליץ להתחיל ממנו ודגש על להתחיל כי ברור שאני חושב שהאלבום הזה מדהים מצויין ומיוחד אבל זה כמו לקפוץ למים עמוקים מדי עבור מי שרק מתחיל לשמוע. הייתי ממליץ להתחיל מ'הכחול של השמים' שממנו אני התחלתי כי מצד אחד הוא אלקטרוני ולא תמיד קל לעיכול מצד שני הוא לא קשה מדי ויש בו טקסטים ולחנים יפהפיים. אפשר ורצוי להתחיל גם מ'אנטארקטיקה' שזה אלבום קלאסי שגם מאד הצליח והנפיק לא מעט להיטים שגם חרשו את הרדיו ולכן גם קל להתחיל ממנו.

וואו.....הרבה לא מסכימים איתי

וזה בסדר כשאני מסתכלת על זה מנקודת מבט אחרת אז אתם ממש צודקים... אכן הכחול של השמיים זה האלבום שכדאי להתחיל ולהתמכר
אגב...... אתה מגיע להופע הקרובה?

shlook

New member
אבל כולנו מסכימים שתנינענקקקק אלבום ענקקקק

אני מאד מקווה להגיע להופעה, אם ייצא...

tomerldt

New member
גם אני לא מסכים עם דנה! ../images/Emo3.gif

סתם כדי להיות כמו כולם אמרתי את זה
אבל עכשיו ברצינות, גם לדעתי הוא לא מתאים להתחלה, אני חושב שאם זה היה האלבום הראשון של קורין שהייתי שומע הייתי נלחץ... יש שם שירים מדהימים כמו מדרגות, לפני שניפרד מוחמד ותנינענק אבל האלקטרוניות שבו כבדה לדעתי... אני חושב שהאלבומים הטובים ביותר להתחלה הם: כשזה עמוק, אנטרטיקה, הכחול של השמיים ופשוט כל כך. כל אחד מהם מביא משהו אחר מקורין אבל הם לדעתי האלבומים שהכי מאפיינים את הסגנון שלה ומקיפים את כל השנים שלה בצורה הכי טובה.

למעלה