שאלה, סקר שבועי

יערית 1

New member
../images/Emo202.gifשאלה, סקר שבועי

עד כמה אתם מאמינים בוירטואליה ובכנותו של מי שיושב בעברו השני של המסך?
עד כמה אתם כנים ומשקפים את אישיותכם כלפי העולם הוירטואלי?
עד כמה אתם נותנים לעיניני וירטואליה להשפיע על חייכם במציאות? תשובותיי יגיעו בהמשך אשמח לשיתוף פעולה

בוקר טוב יעריתה ../images/Emo96.gif

שאלות רבות בלב אישה ההיתי עונה אחרת לסקר כזה לפני שנה או שנתיים כי הייתי ממש חנונית אמיתית במהלך השנים למדתי להתחבר בוירטואליה למה שעושה לי טוב להזהר מאוד ולהשמר לנפשי מפני שאף פעם אין לדעת מי בצד השני של המקלדת . לוקחת כל מילה שנאמרת בערבון מוגבל מפני שוירטואליה היא ארץ האפשרויות הבלתי סופיות ואנשים רבים מגשימים בוירטואליה מה שהם רוצים להיות ולא יהיו לעולם . אני מאוד עצמי בוירטואליה פחות או יותר פחות שבתות וחגים
לא נותת לענייני וירטואליה להפיע על חיי במציאות אם יש מצבים שגורמים לי לעוגמת נפש אני פשוט מתנתקת . יום מקסים לכולכם תודה על סקר מרענן לשעה מוקדמת של בוקר

יערית 1

New member
ערב טוב רעמונת קסומה

במשך הזמן לומדים להתחבר למה שעושה לנו טוב ואכן לומדים להתרחק ולקחת בערבון מוגבל הכל. העיקר לשמור על שפיות ולהשתדל לא לקחת ללב יותר מידי לזכור שזו רק וירטואליה.

../images/Emo9.gif אין ספק שעם הזמן,עוברים התפכחות מסויימת

וגם אם אננו רוצישדנים כפיתיים,, יש מקום להיות זהירים,, [ כמובן שאננו מדברים פה על סכנות,, אלא על גולשים רגילים,, ולמרות,, זאת יש להיות עירניים..] חושבת שהאישיות של הכותב[ת] משתקפת היטב בכתיבתו בסיגנונו ובהתנהלותו הכללית,, יש דברים שאי אפשר להסתיר מאחרי ניק... גם חושבת שדיי מעיף יהיה לנסות להיות מי שאינך,,, והאופי האמיתי עשוי או עלול [תחליטו] לבצבץ מידי פעם.... הוירטואליה יכולה להיות קסומה אך גם מסוכנת ובעיתית,,, אז לקחת הכל במידה נכונה,, לא להיסחף,,, בסופו של עיניין זה מרחיב את הדעת ומאפשר דיונים נפלאים, חברויות והיכרויות מדהימות,, שלולא הנט לא היינו מגיעים להכיר... זה משתלב ולא מאפיל....זה נילווה ולא הכי חשוב... אך מוכרחה לציין שבנינו לנו [בתחום מסוים פה, שבנוי על סדנאות ,,וחצינו כמובן וירטואליה] קבוצת חברויות נפש אמיתיות ואישיות... העיקר ליהנות,, לא לשכוח...

יערית 1

New member
ענתוש יקרה

אהבתי תשובותייך ואני מסכימה עם דברייך, כמו בכל דבר בחיים לזכור לקחת הכל בפרופורציות נכונות והכי חשוב כמובן, במינון הנכון. ערב טוב מקסימונת

קלימרו 1

New member
לדעתי..

בעולם של היום המושג וירטואליה אינו וירטואלי.. :) הוירטואליה גולשת למציאות והמציאות גולשת לוירטואליה.. והם מתערבבים להם ואינם מבודדים עוד. דוגמאות: היום יש כבר צ'ט וירטואלי מול נציגי שרות של חברות שנותנות לנו שרות. חברים וירטואלים הופכים להיות ידידי אמת. (כולל מפגשים ומסיבות) מכירות של חברות מאוד ידועות כמו אדידאס ופיליפס מבוצעות בחלל וירטואלי מדהים שנקרא SECOND LIFE שם אתה פוגש מוכר אמיתי שיושב בגרמניה ומדבר עם דמותו הוירטואלית הלבושה באופן מוקפד ולא מקרי, הנמצאת בחללה של החנות הוירטואלית, בה אתה יכול לשוטט ולראות את המוצרים על המדפים!! וכך הלאה.. וזו גם הפרספקטיבה שעליה תשובותי יסתמכו.
עד כמה אתם מאמינים בוירטואליה ובכנותו של מי שיושב בעברו השני של המסך? לא נתקלתי [עדיין] במקרה שבו הלכתי שולל מול מי שיושב בעברו השני של המסך. לדעתי המסך אינו יכול להסוות את הדובר מעבר למה שהיה מטעה אותי מחוץ לוירטואליה. להיפך. במציאות אני יכול ללכת שולל אחרי המראה או לבוש וכדומה. כל ההשפעות האלה נמוגות בוירטואליה.
עד כמה אתם כנים ומשקפים את אישיותכם כלפי העולם הוירטואלי? בוירטואליה אני לרוב כן ופתוח יותר מאשר בעולם האמיתי. קל לשוחח ביתר פתיחות כשאינך מחוייב לשני בכלום והפתיחות לא תפגע בחייך. אני גם חושב שהוירטואליה משקפת מאוד את אישיותי, מהסיבות שכתבתי קודם. כמובן שאיני מסגיר פרטים אישיים, אך כך גם אני נוהג במציאות מול מי שאיני בוטח בו.
עד כמה אתם נותנים לעיניני וירטואליה להשפיע על חייכם במציאות? מכיוון שאני ער לזה שהוירטואליה היא למעשה חלק מהעולם האמיתי ואחרי כל ניק יש אדם. אני בהחלט מייחס לדברים בוירטואליה משקל. אני יכול להפגע מדבר שנאמר בוירטואליה וחשוף בהחלט להשפעות של ארועים בוירטואליה. למעשה אם אם נרצה ואם לאו, הוירטואליה הופכת לחלק הולך וגדל בעולמנו החברתי והתרבותי. וכאן גם המקום לספר שמאוד מוצא חן בעיני הפורום הזה שדן בקסם הוירטואליה. המשך יומעולה לכולם..

קלימרו 1

New member
"אתה יכול לשוטט ולראות את המוצרים על המדפים!!

במשפט הזה התכוונתי שדמותך הוירטואלית באמת משוטטת בחנות ומתבוננת על המוצרים..

יערית 1

New member
קלימרו יקר - קראתי פעמיים תשובותיך

ומצאתי עצמי מהנהנת בראשי מספר פעמים תוך כדי... וכפי שכבר כתבתי קודם אני גם חושבת שצריך לזכור לקחת כל דבר בפרופורציות נכונות לצערי, בוירטואליה, לא כולם כנים וישרים אך זה לא מנע ממני אף פעם לשקף את עצמי כפי שאני באמת. אהבתי את הדוגמאות היפות שהבאת מעלה - אמת של חיים צרופה בהם. חוצמזה, אכן פורום נחמד לנו ואני שמחה שאני חלק ממנו. המשך יום נעים גם לך ותודה שהשתתפת בסקר שהעליתי

טאKילה

New member
לוירטואליה יש את הקסם שלה ../images/Emo28.gif

וחשוב לדעת לקחת הכל בפרופורציה הנכונה זו בעצם מילת המפתח בעולם הזה . יופי שהבאת יערית מוזמנת להביא סקרים בכל נושא שמדבר אלייך .

למעלה