המתרטש השבועי!

../images/Emo202.gif../images/Emo26.gif המתרטש השבועי! ../images/Emo115.gif../images/Emo37.gif

סתם כי לא באלי להשאיר סופ"ש מרוטש.
השבוע שהיה -
שיר השבוע:
להקת השבוע:
אלבום השבוע:
מאכל השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
ציטוט שעשה לכם את השבוע:
אתר השבוע:
ספר/סרט/סדרת השבוע:
השבוע שיבוא -
שיר שפתחתם איתו את השבוע:
משהו טוב שאתם מצפים לו השבוע:
משהו רע שאתם מצפים לו השבוע:
התמונה שתעשה לכם את השבוע:
משהו ערפדי לשבוע:
הצבע של התחתונים שלכם, בתקווה לא לכל השבוע:
שבוע מוצלח במיוחד עם מבחן מאיים בהסטוריה לכם.

עונה.../images/Emo13.gif../images/Emo219.gif

השבוע שהיה - שיר השבוע:
משהו של אפיקה.
משהו של לורדי.
משהו של טאריה.
יש עוד מלא נו. להקת השבוע:
אפיקה ולורדי. אלבום השבוע:
אין ספציפי. מאכל השבוע:
כלום! לא יכולתי לאכול הרבה עם הברזלים בתוך הפה. [בתוך בתוך. למעלה.
] משהו טוב שקרה השבוע:
100 במבחן בהסטוריה. משהו רע שקרה השבוע:
השאר. ציטוט שעשה לכם את השבוע:
לידור-"טוב הלכתי להתפנלנד. ביי!" אתר השבוע:
תפוז? ספר/סרט/סדרת השבוע:
מונלייט. השבוע שיבוא - שיר שפתחתם איתו את השבוע:
מי זוכר. משהו טוב שאתם מצפים לו השבוע:
יום שני! יום שני!!11 משהו רע שאתם מצפים לו השבוע:
יום שני,שעת אפס,מתמטיקה. רק לילדים שנכשלו במבחן. חצי שעה נוספת עם ריבקי. יגון. התמונה שתעשה לכם את השבוע:
סימון,ברור. משהו ערפדי לשבוע:
נודלס,מישהו?

Up To No Good

New member
:}

[כן, אני יודעת שאני לא כותבת כלום, אבל בא לי!
] השבוע שהיה - שיר השבוע: nightwish-swanheart להקת השבוע: נייטוויש ואוונג'ד סבנפולד אלבום השבוע: avenged sevenfold-sounding the seventh trumpet מאכל השבוע: שוקולד
וגם שניצל תירס :] משהו טוב שקרה השבוע: אמ.. לא זוכרת ++ משהו רע שקרה השבוע: גם לא זוכרת ציטוט שעשה לכם את השבוע:
"I can touch you now!" "Help! I'm bing raped by gay Lord Voldemort!"
פתאום נתקפתי ברגש חיבה חזק לאיניגו מונטויה, ולכן
"Hello. My name is Inigo Montoya. You killed my fathe. Prepare to die." מלך
אתר השבוע: תפוז ויוטיוב ^^ ספר/סרט/סדרת השבוע: שר הטבעות/ראיתי משהו, לא זוכרת מה/מונלייט וסאות'פארק השבוע שיבוא - שיר שפתחתם איתו את השבוע: lordi-hard rock hallelujah משהו טוב שאתם מצפים לו השבוע: אני פוגשת את סאלי ואנחנו הולכות לראות סוויני טוד D: ולכתוב פה יותר!
משהו רע שאתם מצפים לו השבוע: אמ... מבחנים? התמונה שתעשה לכם את השבוע: איניגו
או שוב הפאנארט של וולדי והארי
משהו ערפדי לשבוע: אמ...

נגיד ש

שיר השבוע: The Misfits - Dig Up Her Bones! להקת השבוע: Vintersorg אלבום השבוע: כנ"ל מאכל השבוע: מקדונלדס! משהו טוב שקרה השבוע: הלכתי לג'אם באיזה פאב (גיטריסט) משהו רע שקרה השבוע: הג'אם היה די מחורבן... ציטוט שעשה לכם את השבוע: מאיפה אני אמור לזכור דברים כאלה? אתר השבוע: rotten.com ספר/סרט/סדרת השבוע: אמריקן פאי - באנד קאמפ השבוע שיבוא - שיר שפתחתם איתו את השבוע: באמת שאין שמץ משהו טוב שאתם מצפים לו השבוע: סתם עוד שבוע של סבל. משהו רע שאתם מצפים לו השבוע: ללכת איזה 3 קילומטר ביום שני.. התמונה שתעשה לכם את השבוע: מה אני מגד עתידות? משהו ערפדי לשבוע: I Will Bite You הצבע של התחתונים שלכם, בתקווה לא לכל השבוע: ~מציץ למטה~ אופס, אני לא לובש תחתונים. סתם.

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif../images/Emo187.gif

השבוע שהיה -
שיר השבוע: D-technolife משום מה מצליח לעודד אות כל פעם מחדש=]
להקת השבוע: זאת ששרה את השיר..XD
אלבום השבוע: -
מאכל השבוע: עוגת גבינה עם פרורים
משהו טוב שקרה השבוע: המסיבה 3>
משהו רע שקרה השבוע: כל השאר...:S
ציטוט שעשה לכם את השבוע: "הראה לי את חבריך ואני אגיד לך מי אתה"
אתר השבוע: תפוז XDXDXD
ספר/סרט/סדרת השבוע: וואו זאת שאלה טובה, לא ראיתי טלויזיה כל השבוע..בצפר זה איכס..:S
השבוע שיבוא -
שיר שפתחתם איתו את השבוע: שירים של superbus ושל killerpiz
משהו טוב שאתם מצפים לו השבוע: לעבור את המבחן בספרות ובמתמטיקה?
משהו רע שאתם מצפים לו השבוע: אממ.. לא מצפה לשומדבר רע.. הוא בא לבד..>:
התמונה שתעשה לכם את השבוע: חח כשאני אמצא אחת אני אודיע..D:
משהו ערפדי לשבוע: הממ בתקווה למצא צוואר לנשנש לי להנאתי..3=
הצבע של התחתונים שלכם, בתקווה לא לכל השבוע: ירוק מפוספס עם פרחים ורודים..0.O למה יש לי הרגשה שאני החידה שענתה על השאלה הזאת ברצינות?:X

E v i e

New member
מיאו ../images/Emo54.gif

השבוע שהיה - שיר השבוע: Sentenced - Drown Together להקת השבוע: Sentenced, Bullet For My Valentine אלבום השבוע: Bullet For My Valentine - Scream, aim & Fire מאכל השבוע: סנדוויץ'? XD משהו טוב שקרה השבוע: לא זכור לי משהו מיוחד משהו רע שקרה השבוע: סתם אידיוט שלא שם עלי XD ציטוט שעשה לכם את השבוע: Fuck me, or fuck off אתר השבוע: ישראבלוג ספר/סרט/סדרת השבוע: "ראיון עם ערפד"/אן רייס, וסרט "קליק" השבוע שיבוא - שיר שפתחתם איתו את השבוע: משהו של Hollywood Undead משהו טוב שאתם מצפים לו השבוע: אממ... ספרים חדשים, ואנשים טובים. משהו רע שאתם מצפים לו השבוע: אנשים פחות טובים XD ומבחנים התמונה שתעשה לכם את השבוע: > משהו ערפדי לשבוע: אממממ.. נשיכה, מישהו? הצבע של התחתונים שלכם, בתקווה לא לכל השבוע: *בודקת* שחור D: כמה קשוח מצידי..

../images/Emo14.gif

השבוע שהיה - שיר השבוע: The Verve - Bittersweet Symphony להקת השבוע: Foo Fighters אלבום השבוע: - מאכל השבוע: סושי
משהו טוב שקרה השבוע: שביתה
משהו רע שקרה השבוע: - ציטוט שעשה לכם את השבוע: "אהבה היא כמו סרטן האשכים- לפעמים צריך לעשות ויתורים כואבים" [אודי שליטא] אתר השבוע: - ספר/סרט/סדרת השבוע: - השבוע שיבוא - שיר שפתחתם איתו את השבוע: Foo Fighters - Long Road To Ruin משהו טוב שאתם מצפים לו השבוע: - משהו רע שאתם מצפים לו השבוע: מועד ב' התמונה שתעשה לכם את השבוע: משהו ערפדי לשבוע:
הצבע של התחתונים שלכם, בתקווה לא לכל השבוע: תכלת

MeItOsH

New member
בלהבלהבלה

השבוע שהיה - שיר השבוע:Before He Cheats - Carrie Underwood להקת השבוע:- אלבום השבוע:Carnival Ride - Carrie Underwood מאכל השבוע:ירקות מוקפצים עם טופו
משהו טוב שקרה השבוע:קניתי שני ספרים חדשים..:][להציל את פיית-דיוויד באלדאצ'י וכל מי שנחשב-לורן וייסברגר] משהו רע שקרה השבוע:הייתי שיכורה מוות והקאתי כל הלילה ציטוט שעשה לכם את השבוע:
אתר השבוע:
ספר/סרט/סדרת השבוע:
השבוע שיבוא - שיר שפתחתם איתו את השבוע:Every other weekend-Reba& Kenny Chesney משהו טוב שאתם מצפים לו השבוע:טיול שנתי משהו רע שאתם מצפים לו השבוע:שהטיול יתבטל עקב המזג אוויר התמונה שתעשה לכם את השבוע: משהו ערפדי לשבוע:לנשוך אנשיים..:] יש לי חברה שאני כל הזמן נושכת אותה בחושך..והיא כבר בסרטים ממני...
הצבע של התחתונים שלכם, בתקווה לא לכל השבוע:פסים בכחול,אדום,תכלת,כתום וצהוב..

nastia717

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo15.gif

השבוע שהיה: שיר השבוע: vanilla sky - umbrella להקת השבוע: paramore אלבום השבוע: paramore - all we know מאכל השבוע: שניצל תירססס LOL משהו טוב שקרה השבוע: לוחמי הגטאות... משהו רע שקרה השבוע: מבחן בביולוגיה.. (למרות שקיבלתי 99 חחח =]]) ציטוט שעשה לכם את השבוע: the best thing about Alzheimer is that every day you meet new people חיחיחי ספר/סרט/סדרת השבוע: מעוף\אנג'י סייג' השבוע שיבוא: שיר שפתחתם איתו את השבוע: red hot chilli peppers - snow משהו טוב שאתם מצפים לו השבוע: יומולדת לידיד... =]] משהו רע שאתם מצפים לו השבוע: שעת אפס לפיסיקה - מטורף.... משהו ערפדי לשבוע: נחתכתי מנייר ויצא המון המון דםם =]] הצבע של התחתונים שלכם, בתקווה לא לכל השבוע: שחור... כמה אפל מצדי חיחיחי =]] 90% מהארון שלי שחור, 10% אדום חיחיחי =]] התמונה שתעשה לכם את השבוע: ==> אגב הייתה לנו מתקפת פרות משה רבנו בבי"ס חיחיחי

:]

השבוע שהיה - שיר השבוע: הרבה. להקת השבוע: אמסיאר, פארמור מדינה לייק. אלבום השבוע: של מדינה לייק והשני של מכ"ר. מאכל השבוע: פופקורן. משהו טוב שקרה השבוע: התחדשתי בהרבה דברים :) משהו רע שקרה השבוע: לא נתנו לנו להיכנס לסוויני טוד
ציטוט שעשה לכם את השבוע: הדברים שאחותי אומרת לי
אתר השבוע: לא יודעת ספר/סרט/סדרת השבוע: ספר- בשורות טובות. השבוע שיבוא - שיר שפתחתם איתו את השבוע: Hang 'Em High של מכ"ר. משהו טוב שאתם מצפים לו השבוע: לא יודעת, שבוע רגיל כזה.. משהו רע שאתם מצפים לו השבוע: מבחן בהיסטוריה התמונה שתעשה לכם את השבוע: X משהו ערפדי לשבוע: נחתכתי וטעמתי את הדם, כמו תמידXD זה טעים
הצבע של התחתונים שלכם, בתקווה לא לכל השבוע: תכלת עם לבבות סגולים (כי זה קשוח ואפל, כמובן).

קרניjack

New member
אולי ה"מרטש/מרוטש" השבועי

לא נראה לי שיש "מתרטש". בכל אופן: השבוע שהיה - שיר השבוע: pantera-cemetry drive/domination להקת השבוע:- אלבום השבוע:- מאכל השבוע: המבורגר משהו טוב שקרה השבוע: חופש ופגידות עם אנשים משהו רע שקרה השבוע: רביעי ציטוט שעשה לכם את השבוע:- אתר השבוע:- ספר/סרט/סדרת השבוע: ספר- חלום קדחת סרט- ראיתי הרבה ...נלך על ג'ונו. השבוע שיבוא - שיר שפתחתם איתו את השבוע: - משהו טוב שאתם מצפים לו השבוע: כלום משהו רע שאתם מצפים לו השבוע: נראה לי יהיה לא מעט התמונה שתעשה לכם את השבוע: משהו ערפדי לשבוע:- הצבע של התחתונים שלכם, בתקווה לא לכל השבוע:

dsol

New member
מי מתעטש ?_../images/Emo189.gif

סתם כי לא באלי להשאיר סופ"ש מרוטש. השבוע שהיה - שיר השבוע: "איך זה מרגיש" - קיובן B להקת השבוע: קיובן B אלבום השבוע: קיובן B מאכל השבוע: קיובן B .. סתם לא
... נראה לי הדג של שישי בערב משהו טוב שקרה השבוע: הופעה מטורפת של קיובן B משהו רע שקרה השבוע: הופעה מטורפת של קיובן B .. שהיא גם הופעת פרידה מהם
ציטוט שעשה לכם את השבוע: "רגע של גייי" אתר השבוע: תפוז ? ספר/סרט/סדרת השבוע: אלי סטון השבוע שיבוא - שיר שפתחתם איתו את השבוע: Kill Hannah - Lips Like Morphine משהו טוב שאתם מצפים לו השבוע: אולי אולי.. הופעה של שבק ס' משהו רע שאתם מצפים לו השבוע: עבודה על הפרוייקט והרבה לימודים
התמונה שתעשה לכם את השבוע: מצורפת
משהו ערפדי לשבוע: משהו שמעניין אותי... דקסטר (DEXTER) למי שלא מכיר.. יש לו אהבה לדם, אומנם לא לשתות אותו אבל נגיד את זה ככה "דם עושה לו את זה" זה הופך אותו לסוג של ערפד ? וונאבי ערפד ? הצבע של התחתונים שלכם, בתקווה לא לכל השבוע: שחור עם פס אדום שבוע מוצלח במיוחד עם מבחן מאיים בהסטוריה לכם. ... היסטוריה ? מזה ?

dsol

New member
אהה התמונה ../images/Emo122.gif_../images/Emo189.gif

האוס = שליטה

למעלה