שרשור אירוח הפיינליסטיים

randu

New member
עונה.../images/Emo3.gif

מאיזה חלק הכי נהנתם מהמשחק? שאלה מאוד טובה וקשה.
הממ..זה יישמע פלצני משהו, אבל באמת שנהניתי מכל חלק וחלק במשחק. אהבתי את ההימורים, כשאני יודע שכל אחד רוצה לעבור את השני..
אהבתי את פירסום השאלות, שידעתי שכל אחד ר עכשיו לויאודי וכאלה.. אהבתי את סיום הזמן לשליחת התשובות, וכמובן אהבתי את פירסום התשובות והעוברים לשלב הבא. ליה, אני..באמת כאילו, אין לי מילים. את מדהימה וניהלת את המשחק בצורה מושלמת! תודה רבה על הכל.

עונה../images/Emo8.gif../images/Emo66.gif

מאיזה חלק הכי נהנתם מהמשחק? יכול להיות שזה ישמע פלצני אבל באמת באמת שנהנתי מכל חלק וחלק מהשלב הראשון ועד החצי גמר.הכל היה מושלם!!הרעיון השאלות ה-כ-ל-. כל מתמודד ומתמודד היה מצוין!ובאמת שלא נהניתי משום משחק כמו שנהניתי מהמשחק הזה
ליה כל הכבוד על חשיבת הרעיון ועל יוזמתו ושלא פרשת גם שהמשחק הקשה עליך באמת כל הכבוד!

liaush

New member
../images/Emo41.gifהאירוח מגיע לסיומו../images/Emo41.gif קבלו עדכון מסעיר../images/Emo41.gif

ביום חמישי!!!
הגמר הגדול של הימורים!!!
איך זה מתנהל
יום רביעי בלילה נפתח שירשור הגמר הגדול!. לשם אני פותחת שירשור נוסף שנקרא "שרשור עידוד ואיחולים" שבו הגולשים יעודדו את המהמרים בכל מיני ברכות ואיחולים. בשעה 12:00 נתחיל את הספירה לאחור כל אחד יכתוב את הזמן שנותר עד לפרסום השאלות כל שעה מישהו יכתוב.. (כמובן שיתהיה שעה מדוייקת). בשעה 16:00 הספירה לאחור מסתיימת!. ואני מפרסמת את השאלות.
מאי ורן אתם לגמרי מנותקים מהכל ששום דבר לא יפריע לכם.. אתם חייבים להיות 100% מרוכזים! 100% מהירים, ו100% רצחניים!
גן של רוצחים!
מאי ורן אתם מתחרים על הכסף הגדול
43,364,850
, כמובן שאין סיבה להמר. הכסף שלכם כולל הרכוש מחובר ביחד ויוצר את הסכום הענק שבו יזכה רק אחד מכם!
בשעה 21:00 בדיוק התוצאות בידי... במידה ו שניכם צודקים המנצח הוא מי שענה ראשון. במידע ואחד טעה אפילו בשאלה אחת אבל שלח ראשון.. המנצח הוא המתמודד השני.
כשאני מבשרת על המנצח אני רוצה 100% עידוד גם מצד המפסיד.. מי שיפסיד צריך לדעת להפסיד בכבוד בנוסף לכך מי שהפסיד יכול לדרוש צילום מסך.. אני אשלח לו את הצילום במסר.. צילום מסך - מוכיח שהמהמר המנצח הקדים את המהמר השני (מפני שזמן השליחה מופיע שם) ולכן זו ההוכחה שהמהמר הזה ניצח בצדק!. אבל אני מאמינה שלא נגיע לזה.. כי אני רואה ששניכם סומכים עליי וזה מחמם לי את הלב
לאחר שאחריז על התוצאות המנצח חייב לנאום!!!!! זו דרישה! בשעה 22:00 (שעה לאחר החרזת התוצאות) הצ'אט נפתח עם המנצח או המנצחת הגדול/ה של משחק ההימורים!!!!!! אושרת אני אשמח אם תוכלי לנהל ולפקח בצ'אט
תחזירי לי תשובה
אז רק להבהיר פה משהו.. מי שחושב שהגמר יהיה כמו כל סיבוב רגיל טועה בגדול!. גמר כזה עוד לא היה!!!!. קרב מוחות מטורף בין רן למאי מי מהם ינצח?. הסיכויים שווים!.. אחד מהם הולך ליפול.. והשני לעד ייחרט מעמקי ההיסטוריה של הפורום.! בהצלחההההההההההה גן חיותתתתתתתתתתתתתתתת

liaush

New member
../images/Emo2.gifוואו חתיכת נאום יצא לי, מישהו מגיב? חח

randu

New member
ואו, כמה מתח..../images/Emo2.gif

זה מלחיץ..אבל טוב!!*&^%
. בעז"ה אני מסכים כמובן להכל. יום חמישי, בשעה 16:00. אני מנתק טלפונים, פלאפונים נשאר רק אני הויאודי, הנט' ו...זהו.
תודה רבה ליה. כמובן שאחרי סיום המשחק אני אודה לך בצורה הרבה יותר מעמיקה וטובה. גן חיות רצית? גן חיות תקבלי! אללללללההההה גמררררררררר, היר איי קאאאמממ!!
.

liaush

New member
חחחחחחחחחחחחחחח כמה צחקתי עכשיו

XDDDD "היר איי קאמ" חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

וואי וואי אני כולי לחוצה../images/Emo2.gif../images/Emo66.gif

ועוד ספירה אלחור זה מה שחסר לי חחח האיסי והמסן יהיו מכובים שלא יפריעו לי כמו תמיד חח!! רן המון בהצלחה

למעלה