בוקר טוב לכולם!

../images/Emo203.gifבוקר טוב לכולם!

שיהיה לכולנו יום פורה ומוצלח, זהירות בדרכים לכל מי שנוסע היום סבלנות על הכבישים וערנות חברים... יום טוב לכולנו באהבה מרין

זאווס

New member
../images/Emo198.gif בוקר מצויין למרין לכולם

זז לעבודה ואני אמשיך לתעדכן משם שיהיה יום מקסים מעניין ופורה

מוחמד5

New member
בוקר נפלא לכולנו../images/Emo176.gif

תשמרו על עצמכם חברים וחברות,ושיהיה לכם יום טוב ומוצלח.

מוחמד5

New member
הגיון מחזורי !

נובמבר 1887 :בממשלה התורכית חלו שינויים ,שר הפנים התורכי נתן הוראה לנציגו בארץ, הואלי של דמשק, לעזור למתיישבים ולא להפריע להם, וכך ניתנו רישיונות בניה מאבן. נובמבר 1917 : הצהרת בלפור,לפיה בריטניה תתמוך בהקמת בית לאומי ליהודים בארץ ישראל. נובמבר 1947 : התקבלה החלטה באו"מ אודות המצב בארץ ישראל. ההחלטה קבעה שבארץ ישראל תוקמנה שתי מדינות : מדינה יהודית ומדינה ערבית, שירושלים תהיה עיר בשלטון בינלאומי ושהשלטון הבריטי בארץ יסתיים. נובמבר 1977 : נחת מטוסו של הנשיא סאדאת בישראל, והוא התקבל בנמל התעופה בן גוריון בטקס ממלכתי מלא. נובמבר 2007 :
ניתן לראות בצורה מובהקת את המחזוריות , כל 30 שנה בחודש נובמבר קורה משהו בעל השלכות מרחיקות לכת על הפלשתינים והיהודים. מה הולך לקרות בנובמבר 2007
מלחמה עם סוריה !! מלחמה עם איראן !! שלום עם סוריה !! לא לשכוח שועידת השלום של נשיא ארה"ב תערך בנובמבר 2007
משהו בעל השלכות היסטוריות חייב לקרות בנובמבר 2007

../images/Emo57.gif בוקר טוב

לפי ההתנהגות המופתית שלנו באיזורים X Y Z אני מקווה שעד נובמבר 2007 עוד תשאר מדינה.

מותר לי

New member
בוקר-צהריים טובים! ../images/Emo42.gif

בשעה טובה סיימתי לשלוח לאמא שלי מלא תמונות במייל (היא מחכה רק לכמה בודדות, נראה לי שקצת תתעלף לראות 7-8 מיילים מפוצצים בתמונות
) מוחה, יש רק עוד חודשיים עד נובמבר... האם יש סיכוי שישתנה משהו? לטובה? המחזוריות הזאת... קצת מפחידה... בוקר טוב, מרין בוקר טוב, זאווס (אם לא תקנה חלב אז מחר בבוקר תשתה בבונג'
) בוקר טוב, מוחה! המשך יום מקסים לכולם

מוחמד5

New member
אני מאמין במחזרויות

מחזוריות בחיים . מה הולך לקרות ב נובמבר 2007! אני לא יודע ,אבל אנחנו יודעים שהולכת להתקיים ועידת השלום של בוש,האם יצא ממנה משהו חיובי ! משהו שמסמל תקווה !! לא יודע אבל אינשאללה ויצא ממנה משהו טוב.

מוחמד5

New member
../images/Emo10.gif עצוב עצוב

רופא מכפר יסיף חשוד בתכנון רצח חתנו.על רקע נישואיו מבתו בניגוד לרצונו. למה ! למה ! הרצון לפתור סכסוכים ואי הבנות באלימות .למה ! http://www.alarab.co.il/view.php?sel=00022076 مددت اليوم الثلاثاء محكمة الصلح في عكا فترة اعتقال الدكتور سليم صفية من سكان قرية كفر ياسيف لمدة ستة أيام، أي حتى يوم الأحد القادم، للاشتباه فيه باستئجار شخص لقتل صهره المحامي رمزي صفية، بسبب زواجه من ابنته رغم معارضته بعد ان اعتقلته الشرطة الليله الماضيه. وجاء اعتقال الدكتور صفية في أعقاب جمع الادلة والاثباتات خلال عدة أشهر من خلال التعاون مع شرطي متخف لتنفيذ عملية القتل.

מוחמד5

New member
אתר חדש

בעקבות אירועי נהר אל בארד בלבנון,וחוסר ההתעניינות בסוגית הפליטים הפלסטיניים בלבנון,חבורה של צעירים החליטה להקים אתר שיספק מידע על ואודות הפליטים הפלסטיניים בלבנון. http://www.lajinet.net/default.asp?MenuID=58 الإخباري "لاجىء نت" هو موقع متخصص في أخبار وقضايا وإهتمامات اللاجئين الفلسطينيين في لبنان، وهو موقع عام يغطي أخبار وأنشطة مجتمع اللاجئين، ويسلط الضوء على معاناتهم ومشاكلهم ويطالب بحقوقهم ويوصل صوتهم إلى العالم، وهو أداة للتواصل مع الفلسطينيين المقيمين خارج لبنان، ومرجع إخباري لكافة وسائل الإعلام والجهات المتابعة والمهتمة.

מותר לי

New member
יוזמה טובה!

אמנם לא יכולה כרגע לדעת מה בדיוק כתוב שם (המתרגם יגיע רק בערב...), אבל עצם הרעיון זה משהו מקסים שרק טוב יצמח ממנו!

מוחמד5

New member
אכן יוזמה מבורכת

בעית הפליטים הפלסטינים שקעה מזמן,עניינם כבר לא חשוב (החכמולוגים יבואו ויגידו עכשיו שמדינות ערב ידאגו להם...כמה מדינה יכולה לפליטים! למשך כמה זמן !).אל לנו לשכוח שהם הוגלו,גורשו,סולקו וחלקם ברח ממולדתו וארצו . מעיון באתר אפשר לראות עד כמה מצבם עגום וקשה,אפשר לראות את המצוקות היומיומיות.

למעלה