השאלון השבועי

../images/Emo203.gifהשאלון השבועי../images/Emo203.gif

והפעם על הפלייליסט שלכם
1. מה הוא השיר האהוב עליכם בפלייליסט? 2. מה הוא השיר שנמצא אצלכם בפלייליסט ואין לכם מושג למה? 3. מה הוא השיר הכי קצר אצלכם בפלייליסט וכמה זמן הוא? 4. מה הוא השיר הכי ארוך אצלכם וכמה זמן הוא? 5. איזה שיר בפלייליסט גורם לכם לבכות\להתרגש? 6. מה הוא השיר הכי מצחיק בפלייליסט שלכם? 7. יש לפלייליסט שלכם שם? 8. איזה להקה נמצאת הכי הרבה בפלייליסט? 9. איזה סגנון מוזיקה מאפיין את הפלייליסט שלכם? (רוק\פופ\מטאל...) 10. מה יש אצלכם יותר- שירים בעברית או באנגלית?

MoRaN SeM

New member
עונה..

1. מה הוא השיר האהוב עליכם בפלייליסט? משתנה כל הזמן.. 2. מה הוא השיר שנמצא אצלכם בפלייליסט ואין לכם מושג למה? חחח..לאב בוי[?] 3. מה הוא השיר הכי קצר אצלכם בפלייליסט וכמה זמן הוא? אמ, לא יודעת.. 4. מה הוא השיר הכי ארוך אצלכם וכמה זמן הוא? "כל מה שנשאר" הוא בערך ארבע דקות..למרות ש"זכיתי לאהוב" ו"זה לא אותו דבר" ארבע דקות ומשהו.. 5. איזה שיר בפלייליסט גורם לכם לבכות\להתרגש? "זה רק הלב שכואב לך" של אביב.. 6. מה הוא השיר הכי מצחיק בפלייליסט שלכם? השירים של ביט 69:] 7. יש לפלייליסט שלכם שם? לא.. 8. איזה להקה נמצאת הכי הרבה בפלייליסט? אמ, לא חושבת שיש להקה עם הרבה שירים אצלי.. 9. איזה סגנון מוזיקה מאפיין את הפלייליסט שלכם? (רוק\פופ\מטאל...) רוק ישראלי.. 10. מה יש אצלכם יותר- שירים בעברית או באנגלית?עברית[:

../images/Emo26.gif

1. מה הוא השיר האהוב עליכם בפלייליסט? - המון 2. מה הוא השיר שנמצא אצלכם בפלייליסט ואין לכם מושג למה? - לא בפלייליסט, אלא במחשב: "טורו" של סאב ודה-לוקו. איכס 3. מה הוא השיר הכי קצר אצלכם בפלייליסט וכמה זמן הוא? -30-20 שניות, הפתיח של ANTM חחחח 4. מה הוא השיר הכי ארוך אצלכם וכמה זמן הוא? -11 דקות נדמה לי, של "נובמבר ריין" או 12 דקות של ג'סטין 5. איזה שיר בפלייליסט גורם לכם לבכות\להתרגש? -יחסית הרבה 6. מה הוא השיר הכי מצחיק בפלייליסט שלכם? -"אני קצת חתולה מסטולה", אורלי מכוכב נולד 3 7. יש לפלייליסט שלכם שם? - מיוזיק, מחולק לתקיות יפות מסודרות (מעיין ראית כבר נכון?) 8. איזה להקה נמצאת הכי הרבה בפלייליסט? -וויט'ין טמפטיישן, אוונסנס, קרוספייד, ניקלבק, דיימונד'ז חחחחח איזה קטע זה השם האחרון 9. איזה סגנון מוזיקה מאפיין את הפלייליסט שלכם? (רוק\פופ\מטאל...) -הכל מהכל שלא פוגע באינטיליגנציה שלי. אולי חוץ מ"טורו" שבחיים לא שמעתי
10. מה יש אצלכם יותר- שירים בעברית או באנגלית? 700 אנגלית 450 עברית

ושלי..

1. מה הוא השיר האהוב עליכם בפלייליסט? יש מלא..קשה לי לבחור אחד! 2. מה הוא השיר שנמצא אצלכם בפלייליסט ואין לכם מושג למה?כמו השקט - משה פרץ 3. מה הוא השיר הכי קצר אצלכם בפלייליסט וכמה זמן הוא? אין לי כוח לבדוק
4. מה הוא השיר הכי ארוך אצלכם וכמה זמן הוא?Epica - Cry for the moon 5. איזה שיר בפלייליסט גורם לכם לבכות\להתרגש? יש כמה... Roxette - Listen To Your Heart Megadeath - A Tout Le Monde Savage Garden-Truely madly deeply Superchick - Beauty From Pain Oasis - Stop Crying Your Heart Out Guns and Roses - Dont Cry James Blunt - Goodbye My Lover 6. מה הוא השיר הכי מצחיק בפלייליסט שלכם?סרט הודי- דנה אינטר ועידן יניב
7. יש לפלייליסט שלכם שם? לא
8. איזה להקה נמצאת הכי הרבה בפלייליסט?דיימונדז,וויתי'ן טמפטיישן,גאנס אנד רוזס,מגהדת' 9. איזה סגנון מוזיקה מאפיין את הפלייליסט שלכם? (רוק\פופ\מטאל...) אממ יש לי הכל מהכל.. 10. מה יש אצלכם יותר- שירים בעברית או באנגלית?עברית

למעלה