התפקדות יוני

../images/Emo203.gifהתפקדות יוני../images/Emo203.gif

כללי- שם- גיל- תאריך לידה- כיתה- מיקום גיאוגרפי- מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- החודש הקודם- דבר טוב שקרה- דבר רע שקרה- סרט החודש- סדרת החודש- שיר החודש- זמר\ת החודש- להקת החודש- ספר החודש- מאכל החודש- אירוע מיוחד שהייתם בו- החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- משהו רע שהולך לקרות- אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- ספר שאתם מתכוונים לקרוא- מחכים לסיים את הלימודים? יש לכם בגרויות החודש?אם כן במה?

dxe בן

New member
עונה ../images/Emo3.gif

כללי- ???? שם-נהר גיל-חודש הבא 14 תאריך לידה-31.7.95 כיתה-ח
מיקום גיאוגרפי- ירושלים מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- החודש הקודם- דבר טוב שקרה- הרבה דבר רע שקרה- יותר מידי
סרט החודש- המסור סדרת החודש- המירוץ למיליון שיר החודש- הרבה זמר\ת החודש- beyonce להקת החודש-אין ספר החודש-לא קורא מאכל החודש- עוגת גבינה אירוע מיוחד שהייתם בו- שבועות אצל דודים החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- מסיימים ת'שנה משהו רע שהולך לקרות- נקווה שלא אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- evacute to the dancefloor ספר שאתם מתכוונים לקרוא-מעשה בחמישה בלונים מחכים לסיים את הלימודים? כן
יש לכם בגרויות החודש?אם כן במה? לאאא

בוקר טוב../images/Emo42.gif

כללי שם עודד תאריך לידה 5.1 עיר באר שבע מסנג'ר/ICQ/פייסבוק/משהו אחר http://www.last.fm/user/odedosi
חודש מאי הדבר הטוב של החודש אני לא יכול לבחור אחד. הדבר הרע של החודש אני מעדיף לשכוח. סרט החודש "מלאכים ושדים" מצוין, אולם לא עושה חסד עם הספר המבריק. אני מחכה ל-Precious של לי דניאלס. תכנית החודש כל סדרות המקור של HOT: "הבורר", "תמרות עשן", "סוזנה הבוכייה", וכעת, "מה שנחוץ לרווק". שיר החודש Black Eyed Peas - Boom Boom Pow אלבום החודש יש הרבה. העיקרי שבהם הוא The Miseducation Of Lauryn Hill של לוריין היל. אמן החודש יש הרבה... העיקרית שבהם היא ליידי גאגא, שכובשת אותי יותר ויותר מיום ליום. ספר החודש "אני החומר" של חיים פוטוק. מאכל החודש עוגת גבינה טעימה שחברה שלי הכינה.
החודש הנוכחי משהו טוב שהולך לקרות לא יודע
משהו רע שהולך לקרות לא יודע
משהו שאתה מצפה לו כל מיני דברים במישור האישי. גם במישור המוסיקלי.

roey406

New member
מתפקד

כללי- שם-רועי גיל-עוד מעט 15 P: תאריך לידה-11/12 כיתה-ח מיקום גיאוגרפי-מרכז מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר-מי שרוצה..בפרטי :] החודש הקודם- דבר טוב שקרה-כל מיני חח דבר רע שקרה-מלא מבחנים סרט החודש-אנגוס..מכירים?זה סרט יחסית ישן.. סדרת החודש-השמיניה שיר החודש-Joey Page-Turn It Up,Jonas Brothers-Paranoid זמר\ת החודש-ג'ואי פייג',בריטני ספירס להקת החודש-האחים ג'ונאס ספר החודש-אין מאכל החודש-לא זוכר חח אירוע מיוחד שהייתם בו-מסיבה של ידידה החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות-חופש גדול משהו רע שהולך לקרות-תעודות P: אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה-Jonas Brothers-Fly With Me מומלץ.. ספר שאתם מתכוונים לקרוא-דמדומים מחכים לסיים את הלימודים?כן יש לכם בגרויות החודש?אם כן במה?אין חודש נעים

למעלה