סיכום שבועי

KremboQueen

New member
../images/Emo203.gif סיכום שבועי ../images/Emo203.gif

משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: ספר השבוע: סדרת\סרט השבוע: שיר השבוע: אדם השבוע: משהו שאת\ה מצפה (או לא מצפה) לו בשבוע הבא: מישהו שאת\ה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ולסיכום, איך עבר השבוע? תמונת השבוע:

KremboQueen

New member
../images/Emo42.gif

משהו טוב שקרה השבוע: סרט בראשון, אי-עשייה, ערב סרטסמים עם נטע
(AKA, ויוה לה פראנס~), לילה לבן D: משהו רע שקרה השבוע: אנשים שאיבדו כל קשר עם המציאות. עצוב ומרגיז. ספר השבוע: שעת התה הארוכה והאפלה של הנפש - דאגלס אדמס. סדרת\סרט השבוע: בוסטון ליגל |מלכ| וסרט, היה את טריינספוטינג וקח את זה כמו גבר. כן, שום קשר בין השניים. שיר השבוע: All My Love - Led Zeppelin (לא ממש כל השבוע, אבל מתנגן לי בראש מהצהריים כבר) אדם השבוע: המוסכניק הפוטוגזי שלי
אממ, ובעצם, כל מי שפגשתי. משהו שאת\ה מצפה (או לא מצפה) לו בשבוע הבא: אחותי טסה לחו"ל (מחר), ים ברביעי, יומולדת לנטע, סנטר מתישהו, והעלם לי לארץ ה17 מעלות ^^ מישהו שאת\ה רוצה לפגוש בשבוע הבא: כולם. צריך להפרד. ולסיכום, איך עבר השבוע? מאוד מאוד נחמד. תמונת השבוע:

../images/Emo20.gifSummertime

משהו טוב שקרה השבוע: או-אה. |החפירה|
ביום ראשון נפגשתי עם יאנה בעיר וסתם ישבנו לדבר על בירה-בריזראבטיח מאחורי הסופרפארם כרגיל, היה מצחיק ממש, אחרי זה הלכנו אליה וניסינו לבנות לי פלייליסט ליומולדת, הגענו למסקנה שהטעם המוזיקלי שלנו שונה מדי וויתרנו - אבל היה כיף. בשלישי בבוקר נסעתי לחבר אחרי 5 שעות שינה בערך והיה כ"כ כ"כ טוב, חזרתי הביתה בשש התקלחתי ובשבע עליתי על אוטובוס לטל, לקחנו טריינספוטינג (רקויאם וכריסטיאנה לא היה), זוורס ואוכל סיני והיה באמת אחד הלילות המעולים.
חוסר שינה רצחני = מצב כפית מובטח. ביום חמישי הברזתי מערב מגמה של הי"אניקים אצלנו שהייתי אמורה להיות בו ולא היה לי כוח, ובתשע נפגשתי בעזריאלי עם מר בחור, משם המשכנו לחוף הים לאיזה שעה ואז לסינמטק, עם הרבה עצירות בדרך במהלכן התוודעתי מחדש לגאוניות של m&m עם בוטנים, חוש הכיוון המרשים שלו (לא
) והבניה הבלתי הגיונית של רחובות ת"א. נפגשנו בסינמטק עם טל וידיד שלה ואחרי זה נכנסנו למרתון "רוק בגן עדן" - חמש שעות של אגדות רוק מתות
. אם כי אני חייבת להודות שקצת נימנמתי בחלק של הנדריקס. בכל אופן זה היה בערך ההיילייט של השבוע ואני כל כך שמחה שהייתי שם איתו.
בסופו של דבר הגעתי הביתה בשמונה בבוקר ורוב יום שישי בעיקר רבתי עם אמא וישנתי. בערב יאנה באה לדבר ויצא שנרדמנו לאיזה שלוש שעות שבסופן הוכחתי שאני הבנאדם שנבהל הכי בקלות בעולם
. אה והיום קיבלתי 100 ש"ח במקום 60 בבייביסיטר, ולמרות שבטח פעם הבאה נתקזז, עכשיו יש לי 100 שקל לעשות בהם כרצוני!
(|סחפירה|
) משהו רע שקרה השבוע: כל מיני ריבים דביליים עם ההורים. לחבר היה בית ריק בשישי והייתי אמורה לנסוע אליו והתבטל בסוף כי הם החליטו שאני לא מספיק בבית (אחרי ששבועיים קודם הם הפצירו בי לצאת החוצה ולעשות עם עצמי דברים). זהו אולי ספר השבוע: תמונתו של דוריאן גריי (טל, תודה) סדרת\\סרט השבוע: מופע שנות ה-70 וטריינספוטינג שיר השבוע: Moonlight Drive / The Doors אדם השבוע: הבחור שלי.
הוא כזה מדהים. וטלטל, תמיד. משהו שאת\\ה מצפה (או לא מצפה) לו בשבוע הבא: בשני לנסוע עם הראל לים, ובחמישי בגרות בלשון ויותר חשוב - בערב יומולדת
! גם בים, עד הבוקר, הרבה אנשים טובים שאני אוהבת, ים ואלכוהול, מה צריך יותר.
מישהו שאת\\ה רוצה לפגוש בשבוע הבא: כולם! :) ולסיכום, איך עבר השבוע? תותחי תמונת השבוע: קרדיט לטל על הצילום

limilu

New member
באיחור האופייני לי:

אבל למה סיכום שבועי ביום שלישי בכלל? משהו טוב שקרה השבוע: הקונצרט של פיתוח קול D: היה ממש מגניב, ואמא אמרה שנראיתי מלאת ביטחון, אז אני אאמין לה. משהו רע שקרה השבוע: הבגרות במתמטיקה ביטלה לי נסיעה להקרנה של המוסד הסגור, וממש רציתי ללכת. ספר השבוע: בני החורין הקטנים/טרי פראצ'ט ["איי, סוד וסבר!"] סדרת\סרט השבוע: מספרים
[אוי, צ'ארלי...] שיר השבוע: Hunting wabbits, אין לי כח לבדוק של מי זה. אדם השבוע: לא יודעת. משהו שאת\ה מצפה (או לא מצפה) לו בשבוע הבא: סוף סוף הבגרות! ולקבוע תאריך למפגשפורום חנונים. היי, אולי נעשה מפגש גם אנחנו באמת? מישהו שאת\ה רוצה לפגוש בשבוע הבא: לא יודעת? ולסיכום, איך עבר השבוע? די סביר. תמונת השבוע: אבטיח צהוב! [ויש שם גם כתום, אבל פחות מגניב.]

למעלה